Göğüs hassasiyeti yaşayıp adet gününden önce hassasiyeti geçtiği halde hamile olduğunu öğrenen var mı?

bende aylarca kendimi dinledim her ay bi belirti bulmaya çalışırdım burdaki yorumlara bakardım benim beklenen adet günümden önceki gece bel sırt ağrısı oldu normalde hiç olmaz ve kasık ağrısı yürürken iki kasığımdada hissettim normalde çok sancılı geçer reglim apranax boyutunda. ama gebelik düşünürken içmedim parolla geciştirmeye calıstım oda zor oldu bende sarı akıntı oldu birazda şeffaf. kiminde sarı olmuyor belki iltihapta vardır bende Rabbim isteyen herkese nasip etsin🤲🏻🤲🏻

Çok benziyoruz:))
Bende 6agustos sat di
Ve beklediğimden 2 gun gecikti ama benim için en geç zaten 2 gün gecikebilirdi
Bugün çift çizgiyi gördüm:)
Darısı size :)
Regl olacak gibi miydiniz ben gecikmeden test yaptım 2 gün kala ve negatif oldu regl olacak gibiyim de ama ağrım yok sinirli Halim yok baş ağrım var erken test yapıp negatif görmek üzücüydü

Hayırlı olsun ben regl oldum… sizin kaçıncı denemenizdi? Bi sorun var mıydı? Diğer denemelerden farklı olarak ne yaptınız? Benim 8. Ayda da olmadı rahim filmi çektireyim mi artık yoksa bi kaç ay daha bekleyehim mi . Dün akşam çok ağladım 5 ssat ağladım hala da kendime gelebilmiş değilim
8. Ayımdayken 2 gün gecikmişti bu sefer kesin hamileyim demiştim çok umutlanmıştım eğer olmazsa Hsg çekecektim ama Allah var hiç istemiyordum Hsg yi gerek kalmayacak diye beklerken regl oldum ciddi anlamda bunalıma girdim çok ağladım Hsg çekildi 3 ay şansın var dediler 4. Aydayım 14 aydır bekliyorum eşimin sperm hareket hızı dışında bir problemimiz yok o da ilaç kullandı ama gebelik olmadı bu ay regl olacak gibi hissetmedim hiç bu sabah test verdim reglime 2 gün kala negatif geldi bekliyorum allahtan istiyorum sadece inşallah sizinde benimde yüzüm en yakın zamanda Güler ve ağladığımız zamanları gülerek hatırlarız🫶🏼🪽💙😍

Hayırlı olsun ben regl oldum… sizin kaçıncı denemenizdi? Bi sorun var mıydı? Diğer denemelerden farklı olarak ne yaptınız? Benim 8. Ayda da olmadı rahim filmi çektireyim mi artık yoksa bi kaç ay daha bekleyehim mi . Dün akşam çok ağladım 5 ssat ağladım hala da kendime gelebilmiş değilim
Canım bide sadece yumurtlama ve çatlama günleri ilişkiyi dene sorun bebek yapmak için ilişki yaşıyoruz belki de o yüzden strese giriyoruz çoğu zaman

Regl olacak gibi miydiniz ben gecikmeden test yaptım 2 gün kala ve negatif oldu regl olacak gibiyim de ama ağrım yok sinirli Halim yok baş ağrım var erken test yapıp negatif görmek üzücüydü
Evet regl olacak gibiydim hatta sabaha adetli uyanacağım kesin demiştim hafif kasık sancim oluyordu aynı regl sancisi gibi :)
Oldu mu acaba sizin

X