Göğüs hassasiyeti yaşayıp adet gününden önce hassasiyeti geçtiği halde hamile olduğunu öğrenen var mı?

Bence kötü düşünmeyin rahatsızlığınız olduğunu falan. Hamile olmasada gecikmeli eninde sonunda regl olursunuz. Bazen stres veya başka faktörler gecikmesine sebep olabilir. Yarın pat diye olabiliriz de. Kötü düşünmeye gerek yok
Bilmiyorum ji alışkın değilim böyle bir duruma ondan sanırım. Yıllardan beri hiç geciktiği olması o yüzden sanırım

Bence kötü düşünmeyin rahatsızlığınız olduğunu falan. Hamile olmasada gecikmeli eninde sonunda regl olursunuz. Bazen stres veya başka faktörler gecikmesine sebep olabilir. Yarın pat diye olabiliriz de. Kötü düşünmeye gerek yok
Benim baya regl ağrılarım başladı yine. Tüm gün tamamen bitmişti belirtiler halbuki. Sanırım bu kez oluyorum…. :KK43: bu ay çok çok umutlanmıştım ya

Selam kızlar. İki yıla yakındır bebek istiyoruz ama doktor bir sorun olmadığını söylediği halde henüz olumlu sonuç alamadık malesef.Bu ay diğer dönemlerimden farklı olarak çok şiddetli kasık ve bel ağrılarım oldu. Regl gününden yaklaşık bir hafta önce başladı ve regl günü yaklaştıkça şiddeti arttı. Başka bir iki farklılık daha oldu.Normalde tam beş gün önce göğüslerim şişmeye ve acımaya başlardı ve reglin ikinci günü geçmeye başlardı.Bu ay regle üç gün kala başladı ve bugün de azalmaya başladı BAT yarın.Normalde hamilelik varsa hassasiyetin artarak devam etmesi gerektiğini biliyorum ama bu ay belirtiler beni öyle heyecanlandırdı ki hassasiyetin geçmeye başlaması beni biraz üzdü.Ama yine de bir umut sormak istedim benzer durumda olup yine de hamile olan var mı? Lütfen yardımcı olun. Not: Ufak tefek değişikliklere heyecanlanmayacak kadar çok olumsuz sonuç aldım.
Selam canım ben şöyle soylim bence herkesin belirtileri farklı herkeste olan şeyler farkli gördüğüm ve araştırdığım kadarıyla.. ben şuan gebe değilim ama gebelik şüphem fazlasıyla var. Reglim 2 gün gecikti yarın 3. Gün olacak. Normalde benim reglimm hiç gecikmez günü gününe olurum ve hatta regl belirtilerimi öyle dolu dolu yaşarım ki kasıklarım ağrımaya başlar goguslerime dokunamam ağrır. Tabi bunları nerdeyse bir hafta önceden yaşarım.. ama bu ay ne adet belirtim oldu ne de başka bişey göğüslerim en belirgin olan belirtimdi o hala agrimiyor. Bugün test yaptım tabi kaset test.. negatif çıktı fakat gün ışığına tutunca ikinci çizgisi gözüküyor hafiften. Bilemiyorum beklemekten başka çarem yok sabırlı olmak lazım.

Selam canım ben şöyle soylim bence herkesin belirtileri farklı herkeste olan şeyler farkli gördüğüm ve araştırdığım kadarıyla.. ben şuan gebe değilim ama gebelik şüphem fazlasıyla var. Reglim 2 gün gecikti yarın 3. Gün olacak. Normalde benim reglimm hiç gecikmez günü gününe olurum ve hatta regl belirtilerimi öyle dolu dolu yaşarım ki kasıklarım ağrımaya başlar goguslerime dokunamam ağrır. Tabi bunları nerdeyse bir hafta önceden yaşarım.. ama bu ay ne adet belirtim oldu ne de başka bişey göğüslerim en belirgin olan belirtimdi o hala agrimiyor. Bugün test yaptım tabi kaset test.. negatif çıktı fakat gün ışığına tutunca ikinci çizgisi gözüküyor hafiften. Bilemiyorum beklemekten başka çarem yok sabırlı olmak lazım.
Hafifte olsa gözüküyorsa hamilesindir. Zamanla belirginleşecektir çok sevindim adına. Benim göğüslerim şişmişti ama bir gün kala geri indi.BAT bugün ama henüz olmadım.Şuan hiçbir belirtim yok.

Hafifte olsa gözüküyorsa hamilesindir. Zamanla belirginleşecektir çok sevindim adına. Benim göğüslerim şişmişti ama bir gün kala geri indi.BAT bugün ama henüz olmadım.Şuan hiçbir belirtim yok.
İnşallah sende hamilesindir bekle bakalım regl gecikmeden hiç bişey netlik kazanmıyor regl öncesi hamilelik öğrenenler bile sürekli kan vermek zorunda kalabiliyormis değer düşük cikabiliyomus

Bende 6 ağustosta regl olmuştum normalde bugün regl günümdü ama bu ay 1-2 gün geç yumurtladım normale göre o yüzden regl tarihimde 1-2 gün gecikebilir diye hiç unutlananıyırum. İkimiz içinde dua edeceğim şu saatte şuan ezan okunuyor🙏🏻 ben bu ay diğer aylara göre çok daha umutluyum normalde şimdi regl olmalıydım ya da en kötü lekelenmeler başlamalıudı. Ama bir taraftanda diyorum kü boşuna umutlanma dün 5 gibi çok hafif kahve lekelenme geldi o da normalde regl öncesi olur bende . Ay ın 4üjde de ovulasyon testi yaptım baya silik çıktı.nırmalde gebeler yapınca koyu çıkarmış. O yüzden aslında umutlu olmamalıyım diyorum ama bi taraftaj da regl olmadıkça umutlanmamın önüne geçemiyorum :KK43:
Çok benziyoruz:))
Bende 6agustos sat di
Ve beklediğimden 2 gun gecikti ama benim için en geç zaten 2 gün gecikebilirdi
Bugün çift çizgiyi gördüm:)
Darısı size :)

Çok benziyoruz:))
Bende 6agustos sat di
Ve beklediğimden 2 gun gecikti ama benim için en geç zaten 2 gün gecikebilirdi
Bugün çift çizgiyi gördüm:)
Darısı size :)
Hayırlı olsun ben regl oldum… sizin kaçıncı denemenizdi? Bi sorun var mıydı? Diğer denemelerden farklı olarak ne yaptınız? Benim 8. Ayda da olmadı rahim filmi çektireyim mi artık yoksa bi kaç ay daha bekleyehim mi . Dün akşam çok ağladım 5 ssat ağladım hala da kendime gelebilmiş değilim

Hayırlı olsun ben regl oldum… sizin kaçıncı denemenizdi? Bi sorun var mıydı? Diğer denemelerden farklı olarak ne yaptınız? Benim 8. Ayda da olmadı rahim filmi çektireyim mi artık yoksa bi kaç ay daha bekleyehim mi . Dün akşam çok ağladım 5 ssat ağladım hala da kendime gelebilmiş değilim
Dün benimde adetime 2 gün kala yaptığım negatifti ve bende saçma sapan şeylere ağlamaya başladım hüngür hüngür aslında altında yatan sebepler çok başka 😢

Ben rahim filmi de çekildim defalarca doktora gittim.Olmayınca olmuyor. Ama sizinki çok yeni sayılır daha üzülmeyin lütfen.Doktorlar 1 yıl geçmeden olmuyor olarak bakmıyoruz çünkü bu normal bi süre diyorlar. O yüzden de bişey yapmıyorlar bile.Bana çekmemişlerdi rahim filmini bir yıl geçmeden. Ve doktorum demişti ki 1 yılda hamile kalma oranı yüzde atmış ise ikinci yılda oran yüzde doksana kadar çıkıyor demişti.(Rahim filmi sonucum da temiz çıkmıştı) Yani üzülmeniz için çok erken lütfen olumlu olmaya çalışın.

Teşekkür ederim
Bir dahaki aya inşallah sizinde
Bizde bu ay 1 yıl oldu denememizin
Farklı olarak aslında ben telefona program yuklemistim ve genelde o programa göre yumurtlama günlerinde ilişkiye hep çocuk için düşünüp giriyordum
Ancak bu ay çocuk falan düşünmeyecegim ve canim istediğinde yapicam tarihlere de bakmayacağım dedim
Hatta büyük ihtimalle o adetten 14 gün sonra yumurtlama günü gozukuyordu o programlarda ,ama bence adetten hemen sonralardaki iliskimizde oldu diye düşünüyorum çıkan beta değerimden ve hissettigim belirtilerden kaynakli
Bence bekleyin rahim filmini yani yumurtlaiklarda ve hormonlarinizda bisey yok dimi

Son düzenleme:
Hayırlı olsun, gecikmenin öncesinde test yaptınız mı? Yaptıysanız sonuç ne oldu? 🥰
Cok teşekkür ederim
isteyen herkesin olsun saglikla🥰
Gecikme öncesinde ben bayaa bi gun once 2 3 kez belirti yaşadım ancak o belirtiler sonra yok oldu
Yinede ilişki üzerinden 6 -7 gun geçti diye test yapmıştım
Negatif çıktı
Bende "belirtilerde gitti, negatif zaten diye " olmadı diye düşünüp regl bekledim
Gecikince bide aşırı göğüs hassasiyeti olunca test yaptım baktim pozitif
Hemen kan tahlili yaptırdık, beta yüksek,tahmin ettiğim zamanlarda o negatif çıkan zamanda aslında varmış büyük ihtimalle 😊

Teşekkür ederim
Bir dahaki aya inşallah sizinde
Bizde bu ay 1 yıl oldu denememizin
Farklı olarak aslında ben telefona program yuklemistim ve genelde o programa göre yumurtlama günlerinde ilişkiye hep çocuk için düşünüp giriyordum
Ancak bu ay çocuk falan düşünmeyecegim ve canim istediğinde yapicam tarihlere de bakmayacağım dedim
Hatta büyük ihtimalle o adetten 14 gün sonra yumurtlama günü gozukuyordu o programlarda ,ama bence adetten hemen sonralardaki iliskimizde oldu diye düşünüyorum çıkan beta değerimden ve hissettigim belirtilerden kaynakli
Bence bekleyin rahim filmini yani yumurtlaiklarda ve hormonlarinizda bisey yok dimi
Yok yumurtalık hormon hiçbir şey yok eşimin sperm testi hormon testi de iyiydi . Peki ben ovulasyon testi kullanıyordum onu bırakayım mı? Çünkü 8 aydır aralıksız kullanıyorum bi faydası olmadı tek faydası her ay benzer tarihlerde yumurtlama ve çatlamamın olduğunu görmüş oldum. Bırakayım artık dedim strese sebep oluyor olabilir . Siz 2 günde bir mi ilişkş yaşadınız peki bazen 3 günde bir mi yani akışına bıraktınız sanırım . Bende artık öyle yapacağım ovulasyon testini bırkamakla başlayacağım

Yok yumurtalık hormon hiçbir şey yok eşimin sperm testi hormon testi de iyiydi . Peki ben ovulasyon testi kullanıyordum onu bırakayım mı? Çünkü 8 aydır aralıksız kullanıyorum bi faydası olmadı tek faydası her ay benzer tarihlerde yumurtlama ve çatlamamın olduğunu görmüş oldum. Bırakayım artık dedim strese sebep oluyor olabilir . Siz 2 günde bir mi ilişkş yaşadınız peki bazen 3 günde bir mi yani akışına bıraktınız sanırım . Bende artık öyle yapacağım ovulasyon testini bırkamakla başlayacağım
Bizdede sıkıntı yoktu ve bu ay 1 yıl olacaktı bizimde
Hatta incir kürü yapmayı dusunuyordum bir dahaki aya
Programlar bile beni beklentiye sokuyordu o yuzden Ovulasyon testi hic kullanmadım ,bencede bırakın yapmayın
Evet adetim bitince ilk başlarda sık ilişki oldu
Ve çocuk düşünerek yapmadim, o yüzden 2 günde 3 günde bir olması lazım diye şartlamadan ilişki yaşadım
Aslında eşimle bi 9 gun ayrı kalmak zorunda kalmıştım ,dönünce o yönden düşünmemem kolay oldu 😄
Yoksa bundan öncekilerde hep çocuk dusuncesi üzerine sartlamistim , asla başka bisey dusunemiyordum
Mesela büyük ihtimalle programın yumurtlama günlerinde ilişki denk gelmedi bu kez
Düşünmemek çok zor biliyorum
Ama hersey kasmaktan kaynakliymis onu anladim
Ayip olacak belki ama ayrı kalıp birleşince o düşünce daha azalıyor bence 😊

Kuzum bende aynı durumu yaşıyorum kasıklarım çok ağırıyor regl 5 gün var geçen ayda böyle olmuştum olumsuz olmuştu ümitlenmekten çok yoruldum artık
Şimdi yine refl dönemim geldi henüz olmadım fakat regl sancılarım var . Psikolojikmen sürekli göğüslerime dokunuyorum hassasiyet geçti mi geçmedi mi diye. Çünkü geçince anlıyorum ki yine olmadı :KK43: şuan benim hassasiyet geçmedi ama bugün çok az açık kahverengi leke geldi bir damla kadar . Regl sancımda car . Aslında regl olacağım çok bariz ama sizinde dediğiniz gibi refl olmayana kadar o umut bitmiyor ve bu insanı çok yoruyor
Kızlar ben sanırım hamileyim. Test yaptım pozitif çıktı.Kan vermeye geldim şimdi. Size de yazıyorum ki hassasiyet geçti diye umutsuzluğa kapılmayın.Yine de ihtimal var demekki😍

Perşembe günü opu işlemi gecirdim ilaçlardan felan heralde 2 gündür şişlik ve hassasiyet aşırı derecede. Çok nadir hassasiyet yaşıyordum regli döneminde pek sancimda olmazdı bu sene aşılama tedavilerinde 2 kez felan kasık ağrılarım aşırı oldu. Rabbim evlat isteyenlerin kucağını kolay ve hayrlı yoldan sağlıklı evlatlar la doldursun

Selam kızlar. İki yıla yakındır bebek istiyoruz ama doktor bir sorun olmadığını söylediği halde henüz olumlu sonuç alamadık malesef.Bu ay diğer dönemlerimden farklı olarak çok şiddetli kasık ve bel ağrılarım oldu. Regl gününden yaklaşık bir hafta önce başladı ve regl günü yaklaştıkça şiddeti arttı. Başka bir iki farklılık daha oldu.Normalde tam beş gün önce göğüslerim şişmeye ve acımaya başlardı ve reglin ikinci günü geçmeye başlardı.Bu ay regle üç gün kala başladı ve bugün de azalmaya başladı BAT yarın.Normalde hamilelik varsa hassasiyetin artarak devam etmesi gerektiğini biliyorum ama bu ay belirtiler beni öyle heyecanlandırdı ki hassasiyetin geçmeye başlaması beni biraz üzdü.Ama yine de bir umut sormak istedim benzer durumda olup yine de hamile olan var mı? Lütfen yardımcı olun. Not: Ufak tefek değişikliklere heyecanlanmayacak kadar çok olumsuz sonuç aldım.
Aa bu ben regle yakın her zamanki gibi göğüslerim şişti hassaslaştı ama 3 gün kalasıya tamamen söndü ve ağrı falan kalmadı ben yine olmadı diye düşünmüştüm ama adetim gecikince test yaptım ve pozitif yani onunla bir alakası yokmuş şu anda bile bazen iniyor bazen şişiyor değişik bişey bu

Aa bu ben regle yakın her zamanki gibi göğüslerim şişti hassaslaştı ama 3 gün kalasıya tamamen söndü ve ağrı falan kalmadı ben yine olmadı diye düşünmüştüm ama adetim gecikince test yaptım ve pozitif yani onunla bir alakası yokmuş şu anda bile bazen iniyor bazen şişiyor değişik bişey bu
Ayy evet aynı benimde demekki bu bile kişiye göre değişebiliyor. Çünkü ben çok okudum hassasiyetin artarak devam etmesi lazım yoksa yoktur gebelik diye.İnşallah rabbim isteyen herkese nasip eder.Bizlere de sağlıklı sıhhatli kucağımıza alabilmeyi nasip eder.

Ayy evet aynı benimde demekki bu bile kişiye göre değişebiliyor. Çünkü ben çok okudum hassasiyetin artarak devam etmesi lazım yoksa yoktur gebelik diye.İnşallah rabbim isteyen herkese nasip eder.Bizlere de sağlıklı sıhhatli kucağımıza alabilmeyi nasip eder.
Aynen sağlıkla kucaklarımıza alalım inşallah biz 3 aylık olduk bile 🥰

X