arkadaşlar ben de hamileyim

CANIMMM TEBRİKLERRR!!!!!
Rabbim sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmeyi ve bebeğini sağlıkla, mutlulukla ve hayırlısıyla kucağını almayı nasip etsin.... Bu güzel mutluluğu, heyecanı bebek hasreti çeken herkesin yaşamasını nasip etsin...

Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin sağlıcakla kucağına almayı göstersin rabbim:teytey::emir_bebek::emir_bebek:

Çok sevindiiiim, ne güzel bir hamiş daha, allah sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah. Çok dikkat et kendine,ani hareketler yok artık. Beslenmene de çok dikkat et.Tekrar gözün aydın. Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.:sm_cool:

:teytey::teytey::teytey: arkadaşlar bugün yeni aldım sonucumu elektrikler yoktu ancak girebildim sonucum 152.8 çıktıııı çok mutluyumm...:emir_bebek::nazar::CüvCüv: :sm_cool::sm_cool:

Canım bugüne kadar yazdıklarını okudum.Sonunda hamileyim haberini okuyunca çok sevindim.Allah sana sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin.Bizler için de dua et.Tekrar tebrikler canım.a.s.

tebrikler canım Allahım kucağına almayıda nasip etsin inş.:Saruboceq::nazar:
Darısı tüm arkadaşlarımın başına inş....:Saruboceq:

bütün arkadaşlarıma iyi dileklerinden dolayı çok teşekkür ederim. inşallah buradan sizlerinde çook güzel haberlerinizi alırrız :1hug:

canım mehaycım çok teşekkürler darısı başına canım : )

eyetkiner belirtilerini yazarmısın göğüste hassasiyet veya kasıkta batma ve adet sancıları varmıydı hafifmiydi şiddetlimi her aykinden farklımıydı bizim halimizden en iyi sen anlarsın

eyetkiner belirtilerini yazarmısın göğüste hassasiyet veya kasıkta batma ve adet sancıları varmıydı hafifmiydi şiddetlimi her aykinden farklımıydı bizim halimizden en iyi sen anlarsın

canım benim belimde çok ağrım oluyordu. kasıklarımda batmalar da vardı transferimin 5. gününden sonra başladı. ama dinlendiğimde yarım saat içinde geçiyordu 6. ve 7. günlerimde göğüslerime dokunamıyordum. bunlar kullandığım ilaçlarında etkisi olabilir canım herkes te belirtiler farklıdır. sen nasılsın ?

arkadaşlar ; bhcg ile birlikte progesteron testi d istemişti dr um. onunda sonucu 60 çıktı ? ben pek bişey anlamadım da bilgisi olan var mı acaba?

X