arkadaşlar ben de hamileyim

Tebrik ederim senin adına çok sevindim cnm bende tedavideyim yumurtalarım toplandı ve emriyo haline geldi şimdi ternsfer için gün bekliyorum bakalım doktor ne zaman isterse cnm senin adına çok sevindim darisı benim ve olmayan herkesin basına saglıklı bi gebelik dönemi geçirmeni dilerim Allah tamamına erdirsin ve kucagına versin o güzel bebişini...

canım iyi dileklerin için çok teşekkürler. inşallah senden de güzel haberler alırız. ne zaman transferin ? 12 gün zor geçmek bilmiyo walla beraber sayalım gün 12. günde hamişşş haberini almak dileğiyle sevgiyle kal canımm:CüvCüv:

eyetkiner mrb canım nasıl gidiyo hamilelik varmı belirtiler nezaman gidiceksiniz keseyi görmeye biz salı günü gidiyoruz inşallah görmek nasip olur bunlarda ayrı bi heycanmış zormuş yaa ama herşeye değer demii:)

eyetkiner mrb canım nasıl gidiyo hamilelik varmı belirtiler nezaman gidiceksiniz keseyi görmeye biz salı günü gidiyoruz inşallah görmek nasip olur bunlarda ayrı bi heycanmış zormuş yaa ama herşeye değer demii:)

canım benimm iyi gidiyo walla . ben bu pzt tekrar tahlil yaptırcam. bakalım sonuca göre çağırırlar herhalde ama daha erken değil mi yanii benim için. inşallah canım sen keseyi de minik bebişinin kalp atışlarını da duyarsın walla testten sonra inşanı bi de bunların tasası alıyor herhalde kucağımıza alana kadar hep böyle olcaz. bi de benim arada hafif kasklarımda ağrım oluyor acaba normal mi sende de oldu mu canım? a.s.

canım benimm iyi gidiyo walla . ben bu pzt tekrar tahlil yaptırcam. bakalım sonuca göre çağırırlar herhalde ama daha erken değil mi yanii benim için. inşallah canım sen keseyi de minik bebişinin kalp atışlarını da duyarsın walla testten sonra inşanı bi de bunların tasası alıyor herhalde kucağımıza alana kadar hep böyle olcaz. bi de benim arada hafif kasklarımda ağrım oluyor acaba normal mi sende de oldu mu canım? a.s.[/QUOTE

benimde kasıkalrımda ara ara ağrılar oluyo belimdede bide bişey sorcam dünden beri kafama takılıyor jel kullanıyormusun canım ben kullanıyorum fakat dünden beri jelle birlikte nokto nokta kahverengi bişeyler geliyo normalda bişey yok korkuyorum bende inşallah kötü bişey yoktur. inşallah keseyi görebilirz bugun benim 5. hafta bitti kalp atışları duyulmaz herhalde bilmiyorum ama zaten benim geç yerleşme olmuştu bide aman duyulsunda ha bi hafta erken ha bi hafta geç öyle değilmi:nazar::CüvCüv:

canım benimm iyi gidiyo walla . ben bu pzt tekrar tahlil yaptırcam. bakalım sonuca göre çağırırlar herhalde ama daha erken değil mi yanii benim için. inşallah canım sen keseyi de minik bebişinin kalp atışlarını da duyarsın walla testten sonra inşanı bi de bunların tasası alıyor herhalde kucağımıza alana kadar hep böyle olcaz. bi de benim arada hafif kasklarımda ağrım oluyor acaba normal mi sende de oldu mu canım? a.s.[/QUOTE

benimde kasıkalrımda ara ara ağrılar oluyo belimdede bide bişey sorcam dünden beri kafama takılıyor jel kullanıyormusun canım ben kullanıyorum fakat dünden beri jelle birlikte nokto nokta kahverengi bişeyler geliyo normalda bişey yok korkuyorum bende inşallah kötü bişey yoktur. inşallah keseyi görebilirz bugun benim 5. hafta bitti kalp atışları duyulmaz herhalde bilmiyorum ama zaten benim geç yerleşme olmuştu bide aman duyulsunda ha bi hafta erken ha bi hafta geç öyle değilmi:nazar::CüvCüv:

canım ben jel kullanıyorum. ama benden kahverengi bişeyler gelmedi hiç. dikkat et canım 5. haftalıkken kalp atışları duyulmaz imkansız gibi bişey sanırım 6. haftadan sonra duyuluyor panik yapma sakın sadece kendine dikkat et canım. dinlen bol bol istirahat et durumdan haberdar et bizi de senin ve bebeğin için dua edicem canım benim :1hug:

tebrikler canım.allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.darısı tüm isteyenlerin başına.

canım tebrikler tüm dileğim sağlıklı sapa sağlam bir bebek dünyaya getirirsin. darısı gönülden isteyen herkese bende genartta bir buçuk ay önce yaptırdım sağolsun volkan hoca çok ilgilendi giğer merkezlere hizmet verdiğini bilmiyordum. tekrar hayırlı olsun

X