Arkadaşlar bakabilirmisiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sana aşık ondan yaptı mı dememizi bekliyorsun ? Sen şu konuya bir allahın kulunun seni linçlemek dışında fikir beyan edebileceği mi düşündün hakikaten ? Utanmanız yok , yapıyorsunuz bu işleri anladık da en azından anlatıp bizim de sinirimizi zıplatmayın.

Canım benim para karşılığında yapabilir her erkek ben onu kastetmiyorum ki sen hangi alemlerde yaşıyorsun ben sana adam sevgisiz diyorum sen para karşılığı yapanlar var diyorsun bunu para karşılığında çok yapan erkek var ama karısından sevgi goremeyip sevgiye hasret birakilan erkeklerde çok ve bu yüzden karısını cocukalrini bir başka kadin için bırakan çok insan var tanıdığım
Senin kocan seni neden birakti Ayşe, yoksa sen mi ayrıldın ondan. Sevgisiz mi kaldin da ortalığın düştün böyle?

Sanane o zaman boşansın gelsin sana , metres olmak için ne çırpınıyorsun bu kadar madem aşıksınız boşasın karısını da kadın kurtulsun 😀 insan sevdiği adamı paylaşır mı sende amma genişsin
Heycan arıyorum ben çok heyecanlı oluyor böyle

Hayır sırf cinsel ilişki yasamadikki biz gezdik tozduk eğlendik güldük ben hep gulduruyordum onu sen gül yeterli ben seni hep güldürdün diyordum ve hep yanak yani makas alıyordum ve yanaciklarini öpüp sariliyordum hep arabayla giderken bugün gülmekten cilvelesmekten nasil zaman geçiyordu bir bilsen
Ahhh ahhh adeta selvi boylum al yazmalimin yanaciklarindan makas almalisi Allah mubarek etsin ins😂😂 tam seni ciddiye alicam bi gulme geliyo ayse😂

Konuyu ben değil ablam açtı canım ben şuan kız kardeşiyim😀

Arkadaşlar ben evli bir adamla konuşuyorum telegramdan bugün konuşurken yine laflarimiz zıt gitti bende dedimki ben telegrami hepten siliyorum kendine iyi bak hoşçakal dedim aradan 1 saat geçti tekrardan açtığımda oda telegrami komple silmiş numarasını ekliyorum telegramda değil davet et diyordu neden ben telegrami komple silince oda hemen telegrami komple sildi anlamış değilim düşünüyorum düşünüyorum çözemedim neden böyle yaptığını sizce neden böyle yapmış olabilir
Evli adamla ne işin var ya terbiyesiz! adam zaten ahlaksız da sen de akilsizsin. Para yedirmiyorlar artık düşme peşine.

Bir karısı olması sorun değil mi senin için yani? Bu kadar mı yokluktasin? Eve gidince sildiği oyalanma aracısin iste alit üstü Sıkılmıştir senden. Nasıl da rahat rahat eve gidince siliyor demişsin ya.
Ahlaksız ya. Yüzüne tükürsen Yarabbi Şükür der, yüzünün derisinden ayakkabı yapsan 20 yıl yipranmaz!

Tabi tabi kesin öyledir Ayşe, hep öyle olur. Kuzen, arkadaş,kardeş hep ortak kullanılır zaten bu hesaplar. Bu kadarını düşünmeye aklın yetmemiş olabilir tabi.
İnandircak değilim seni inanmazsan inanma çokta tin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X