Arkadaşlar bakabilirmisiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne hevesi caniskom ben youtub hesabı açtım erkek kardeşim YouTuber onunlan video cekiyorum diye hemen ismini ver bakicam ne videosu çekiyorsun dedi bende hayır vermiyorum dedim o yüzden bana çok kızdı ben sana demedim mi benim sözümden dışarı cikmicaksin ben ne dersem yapicaksin bir tek hayatında ben olmalıyım kimse olmasını istemiyorum dedi adam çıldırıyor ben youtub açtım diye sonra geldi benimlen tartıştı cevrimicisini kapattı bende kızdım niye kapatiyorsun dedim cunki sorularima cevap vermiyorsun beni insan yerine koymuyorsun dedi ve çok kızdı bana ha şunuda açıkliga kavustirim cinsel ilişkiye 5 senedir girmiyoruz ayrılmıştık şimdi oda bende ilişki yaşamak istiyoruz yasicazda ben ayrılamam seviyorum çünki ve hep konuşuyorum uyarıyorum onu sakın karını boşama hep onunlan kal diyorum başka kadınlar gibi boşan demiyorumki kendisi sevmiyormus boşanmak istedi ben izin vermedim asla olmaz dedim
Tamam.

Anlamiyormusunuz zaten ben diyorum onada sakın karına yakalanma diye yuvasının yıkılmasını isteseydim çoktan ayirmistim karısından herşey benim iki dudagimdan cikicak kelimeye bakıyor ama istemem bosanmasini böyle iyi benim icin
Allah askina sen sizofren misin? Sen kimsin de senin icin evliligini yikicak! En kotu bu isi para karsiligi yapanlar var cok seaparsa parasini verir yapar! Sen kendini nimetten mi sayiyosun! Adam karisinin koynunda koynunda sen orda zirlarken sumuklu mendillerinle hofff yaaa neden sildi neden gitti derken o karisiyla sevisiyor sen onun icin bir piyonsun uzgunum ama sah olan karisi bil ki İsterse o kadin ikininizi birden mat eder! Piyon ayse

Tamda bekledigim basitlikte bir cevap ama ban yemicem! Bak insan evladi o kadinin elinde tutamasi degil adamin abazaligi haa senin sucunuda soyleyeyim 1) beyninle dusunmuyosun 2)muhtemelen yuzune bakilmayacak bir kadinsin ki disiligini kullanmaya calisiyorsun 3) kadinligini kullanirken sevildigini zannediyosun😂 uzgunum ama karisini sevmeyen adam karisindan gizli varosca isler yapmaz zaten kaybetmeyi goze almistir ve goz gore gore yapar muhtemelen karisina seni seviyorum diyip senin gibi kuyruk sallayanlarla da ter atiyordur 🤦🏻‍♀️ hevesi bitince bir uglumasin siler ve gider! Azicik kendinin farkina var bu kadar basitlik uzucu herseyden once bir kadinsin! Uzuluyorum cunku ozguvensiz,dusuncesiz,kendini kullandiran bir kadinsin🙏🏻
Boşuna gülme 5 sene önce ben ayrılmak istedim ve ayrıldım şuan canım onu istiyor birleşmek onunlan olmak istiyorum ve tekradan barıştım onunlan herşey benim ellerimde benim ağzımda bitiyor okey canım isteyince çekiyorum beri canım istemiyince birakiyorum ama şuan onlan olmak istiyorum ve olucamda ayrıca yüzüm çok guzel bugün bana çok daha guzellestigimi söyledi 5 senede dahada bakımlı olmuşum o bana yeter evet kadınlığımı kullanıyorum çok doğru ve hep bana şöyle diyor karım bana senin verdiğin sevgiyi ilgiyi şevkati cilveyi sevilmeyi ögretmedi bana hep kavga hep gürültü hep kocasına satasip kavga cikariyormus hep yüzü aşıkmış hiç güler yüz gostermiyormus sen beni çok değiştirdin sende karımdan goremedigim şeyleri sende gördüm diyor adam ve yatağına gelmiyormus kocasından kaciyormus hep eeee şimdi benmi kötüyüm napim Allahım ya kocasına karilik yapsın elinde tutsun oda oh iyi yaptim

Ben gercek olmamasini umuyorum umarim troldur! Benim bu ofkem bunu gercekten yapanlara! Boyle kadinlarin basitligine! Ve eminimki boyle dusuncedeki kadinlarda geldi gitti belki hala buralarda! Benim ofkem ciddiye aldigim icin degil konu ciddi oldugu icin😡
Tabi ciddi konu film cekmiyoruz burda

Boşuna gülme 5 sene önce ben ayrılmak istedim ve ayrıldım şuan canım onu istiyor birleşmek onunlan olmak istiyorum ve tekradan barıştım onunlan herşey benim ellerimde benim ağzımda bitiyor okey canım isteyince çekiyorum beri canım istemiyince birakiyorum ama şuan onlan olmak istiyorum ve olucamda ayrıca yüzüm çok guzel bugün bana çok daha guzellestigimi söyledi 5 senede dahada bakımlı olmuşum o bana yeter evet kadınlığımı kullanıyorum çok doğru ve hep bana şöyle diyor karım bana senin verdiğin sevgiyi ilgiyi şevkati cilveyi sevilmeyi ögretmedi bana hep kavga hep gürültü hep kocasına satasip kavga cikariyormus hep yüzü aşıkmış hiç güler yüz gostermiyormus sen beni çok değiştirdin sende karımdan goremedigim şeyleri sende gördüm diyor adam ve yatağına gelmiyormus kocasından kaciyormus hep eeee şimdi benmi kötüyüm napim Allahım ya kocasına karilik yapsın elinde tutsun oda oh iyi yaptim
cilveli kız seniiii :KK70:

Ee madem kadin kaciyomus yanasmiyomusta seninki neden uygulama siliyomus dot korkusundan😂😂 yazik yaaa evet aysecim dogru soyluyosun ama soyle komidine para koysun malum hayrina olmaz bu is😂😂 adam sana dotume benziyosun dese sen ona yanasacak misin? Tabii ki guzel dicek cansiz mankene tecavuz eden adamlar=senin evli manitan😂😂 senin tek farkin nefes aliyosun bu arada sana dediklerinin bin katini karisina soyledigine yemin ederim ama ispatlayamam adam sana karimi cok seviyorum isveli cilveli cok guzel sen onun yaninda nesin ki dese sanki onunlan seapcannn😂😂 ah zeka nelere kadirsin🤲🏻

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X