Arkadaşlar bakabilirmisiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnanmazsan inanma seni inandiracakta değilim

İnandircak değilim seni inanmazsan inanma çokta tin
İnanmıyorum ki zaten.
Canın sıkılmış böyle boş beleş, insanları kızdıracak bir konu açayım demişsin.
Kocan seni aldatmış olabilir,kafayı bu meselelerle bozmuşsundur. Belki kocanın metresi diyordur tam olarak bunları. Yazık sana Ayşe.

Canım benim kendisi iş adamı tekstil atölyesi var ve çalışanları var öylede bir iyorimki parasını aklın hayalin durur çatır çutur hemde

Canım benim kendisi iş adamı tekstil atölyesi var ve çalışanları var öylede bir iyorimki parasını aklın hayalin durur çatır çutur hemde
He şimdi tamam o yüzden m....s olmayı kabul ediyorsun... yoksa aşık olsan bir başkasıyla tüm gece .......... olan adamı paylaşamazsın gülüm :kahve:

Ay bi insan kendine bunu neden yapar ya niye bu kadar aşağılık bi insan olmak için çabalıyorsun kadın kadının düşmanı yuvanı yıkma diye akıl veriyormuş senin gibi insanların ölüm şekillerini çok merak ediyorum

Kız metres arsızlıkta nirvanaya ulaşmışsın orası belli de,burda atıp tutuyorsun ama adam seni ne güzel kekliyor karısı gelmiyormuş ta, sevgiye açmış ta bla bla...Ay şöyle insanların alnında yazsada topluca girişsek bunlara hem stres atmış oluruz 😅😅

Ne hevesi caniskom ben youtub hesabı açtım erkek kardeşim YouTuber onunlan video cekiyorum diye hemen ismini ver bakicam ne videosu çekiyorsun dedi bende hayır vermiyorum dedim o yüzden bana çok kızdı ben sana demedim mi benim sözümden dışarı cikmicaksin ben ne dersem yapicaksin bir tek hayatında ben olmalıyım kimse olmasını istemiyorum dedi adam çıldırıyor ben youtub açtım diye sonra geldi benimlen tartıştı cevrimicisini kapattı bende kızdım niye kapatiyorsun dedim cunki sorularima cevap vermiyorsun beni insan yerine koymuyorsun dedi ve çok kızdı bana ha şunuda açıkliga kavustirim cinsel ilişkiye 5 senedir girmiyoruz ayrılmıştık şimdi oda bende ilişki yaşamak istiyoruz yasicazda ben ayrılamam seviyorum çünki ve hep konuşuyorum uyarıyorum onu sakın karını boşama hep onunlan kal diyorum başka kadınlar gibi boşan demiyorumki kendisi sevmiyormus boşanmak istedi ben izin vermedim asla olmaz dedim
Oha

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X