Arkadaşlaırmı kıskanıyorum

Bende sevilmek istiyorum bende ilişkim var demek istiyorum neden herkesin eşi varken tüm arkadaş çevremden güzelken ben yalnız kaldım

Hiç sevilmemiş seçilmemiş olmam canımı yakıyor artık tek eksik yanım bu hissediyorum

Evlenince bişey olmuyor merak etme ayni toksik insanlar bu sefer de hepimizin var senin çocuğun yok mu diye darliyor.

Sanki 46 yaşındasın 26 gayet normal bi yaş o kadar kıskanıp acele edeceğin bi yaş değil
Bu yaşa kadar elde var sıfır en aktif yaşta böyleysem sonrası daha korkunç geliyor bide bu sene kuzenlerim arkadaşlarım hepsi nişanlandı evlendi aşırı yalnızlaştım

Şu an yaşadıklarınızı ben yaşıyorum 3 yıllık evliyim çevremdeki herkesle arama mesafe koydum hatta çoğu ile görüşmüyorum çocuk konusunda gerçekten çok anlayışlılar evlilik biraz senin elinde ama çocuk maalesef ki bizim elimizde değil ve çok üzücü bir durum çocuk konusunda gerçekten çok anlayışlılar evlilik biraz senin elinde ama çocuk maalesef ki bizim elimizde değil ve çok üzücü bir durum

Bu yaşa kadar elde var sıfır en aktif yaşta böyleysem sonrası daha korkunç geliyor bide bu sene kuzenlerim arkadaşlarım hepsi nişanlandı evlendi aşırı yalnızlaştım
Ben de 26 yaşındayım siz de 26 imişsiniz ben evlendim 3 yıl önce siz en azından atanmışsınız şu an KPSS'ye çalışıyorum atanmaya çalışıyorum sizi evlilik diye darlıyorlar bizi çocuk diye derler hayırlı kişi karşınıza çıkınca evlilik oluyor merak etmeyin kimseye kulak asmayın bu konuda. Atanmışsınız yiyin için keyfinize bakın

Tamamen kıskançlıktan yapıyorlar. Hülya Avşar ın Meryem üzerliyi zorbalaması gibi.

Konu sahibi bi anlasa.
Acıdıklarından hepsi büyük hastane atandı orda buldular kendilerini becerikli sanıyolar ben küçük yerde kimseyle tanışamıurum sevgili bulamıyorum daha bırakın evliliği atanıp kısmetimi kapatan bi ben varım herhalde

Evlilikte elimde değil bende sevilmek isterdim bende mutlu olmak isterdim olmuyor nasip

Gayette acıyolsr bulamadın birini bak hepimiz nişanlandık bi allahın kulunu bulamadın mi diyor herkes boşanmış 45 yaşında birini bile önerdiler sen kimseyi bulamayacan diye

Bugün son damla oldu bi daha görüşmem zaten ağlayarak eve geldim saatlerdir ağlıyorum kaderime
Size bunlari diyen insanlarin buldukları kocalar da aynı bu zihniyettedir muhtemelen. E böyleleriyle evlilik mutluluk mu getirir saniyorsunuz? Gençsiniz, işiniz var, arabanız var, bu insanlarla muhatap olduğunuza göre boş vaktiniz de var yeni ortamlara girip hayatınızı yaşamak varken böyle saçma sapan sözlere üzülmekle yazık ediyorsunuz kendinize.

Yeni farklı ortam yokki gireyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…