Arkadaşlaırmı kıskanıyorum

Bulan nasıl buluyor be

Konu sahibi Rainy kafasına kızlar.

Her konusu erkek bulamamakla ilgili.

Ne tavsiye versek de boş.

Tüm hobileri çeyiz düzmek,tek hayat gayesinin evlenmek olduğu bu büyük başarıya ulaşamayanlari ezikleme güdüsüyle yaşayan pembiş gelinuslar ile fazla zaman geçirmek bünyede alerji yapar ona göre .....yok illa bende pembe gelinus olacam derseniz ne diyim bol şifalar akıl fikir diliyorum

Her konusu erkek bulamamak üzerine verilen tavsiyelere de uymuyor.

Rainy 2 bu :)

Umarım tedavi olduğum hastanede abazanlıktan ölen koca bulamadım diye dolanan bir hemşire yoktur

Yokki tayinim şuan
Allah aşkına bir yurtdışı gezisi falan ayarla kendine, bir şeyler yap. İçim daralıyor senin konularını görünce, 26 yaşında ne kadar meraklısın erkenden başını yakmaya. Bak burada tonla konu var, aç biraz oku. Evlenmek bir başarı değil, doğru insanla evlenmek başarı.

Düğünden sonra kaynana dertlerini dinlersin şükür edersin boşver

Bakıyorum önüme üniversited
tüm çevrem akrabalarım öyle yazık işi var arabası var kocası yok modunda kimseyi bulamadın diye her gün laf azar yiyorum

Mutlu oldum beni anlamamınıza çünkü sevilmişsiniz belli sevilmeyen biri beni anlar

İnan senden iyi olduğumdan değil.

Bir şeyi çok istersen o senin imtihanın olur gerçekleşmez.

Ne zaman olursa olur olmazsa olmaz kafasında olursan o zaman olur.

Evlenmek bi başarı değil. Hem evlenince bakalım yürüyecek mi o kıskandığın insanların evliliği ? Adliyeye bi uğra 2 dk da bir boşanma davası var.

Her zaman hayırlısını iste. Allahım kalbimi sen biliyorsun benim için ne hayırlı ne hayırsız sen biliyorsun de bu konuyu rafa kaldır.

Evliliği kafanda çok büyütürsen vasat tipleri hayatına alırsın dolandırılırsın vs.

Spora yazıl uykunu güzel al. Kendini geliştir.

Olacaksa olur zaten olmayacaksa ne kadar güzel ne kadar kısmetli olursan ol olmaz.

Tamamen kıskançlıktan yapıyorlar. Hülya Avşar ın Meryem üzerliyi zorbalaması gibi.

Konu sahibi bi anlasa.

Herkes nasıl buluyor benden neden esirgeniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…