Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

tabiki olabilirr..erkek çiftler birbirine güveniyorsa sorun olamamalı bence.. ne o haremlik selalıkmıyız kendi aklımız beynimiz yoku ayırt edemezmiyiz bir erkek arkadaş ve sevgiliyi

ben de öyle düsünüorum..Ama erkekler pek de normal bulmuolar..Sanki her erkek arkadasımızınn gözü bizdeymiş gibi düsünüolar..ben de sewgilim yüzünden lisedeki yada üniv.deki arkadaslarımla konuşamıorum.Msnimde erkek olarak sadece kuzenlerim war meselaa akannehir

peki şöyle diyim bi mewzu oldu ama çok komik bundan 4 sene sonrasını konusuoruz nikah şahidimiz kim olcak fln diye makara yapıoduk güya ilk basında
ben dedimki yakın bi erkek arkadasım war o olucak.
bu dediki niye kız arkadaslarından biri değil merve olsun elif olsun diye
ben de olmaz birine söylesem diyeri kırılır dedim
ordan bi koptu kıyamet düşünün artık:gitme:

küpelerinizi bulmuşssunuzzz derrr matmazell ve bihter yutkunurrr süper sıkıştıryorlar hatunu yaa:))

işte zaten bundan cıkıyo sorun da ben onun sözüne uyup tmm konusmam onlarla diyemiyorum ruhuma tersÇok üzgünüm çoook

anladım tatlımmmm​

haydaa dışarı çıkıcam demiyosunkiii mutlu gününe şahit olan erkek arkadaşım olcak diyosun ve açıklamanda gayet mantıklı seninkide eserekliymiş lmaz:​

yaaa kızlar benim canım babacum işlerini halletmek için aldı lepitopumu ben de meraklandım kızlar ne kaynatıyo diyeekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hemen acıklayayıımm canıımm babamın ayagına sülük yapıştırdılar o da emdigi kanı kusuyo ya en son ben de meraklı bir insan olarak bastan sona izledim içim dışıma cıktıı delikafadulden

ayyy Allah iyiliğini versin emi, ben hiç dayananmam ya meraklansam da bakmam babamın ayağına kusardım heralde:roflol:

nasılda biliyoooo benii yaaaaasositosositosositosositozemuszemus

Bilirimmmmmmm ben senii yaramazzımmmopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

sadist gördüm seniiii:1ninca:delikafadulden

Melahat o ya meraklı melahat
kaydirigubbakcemile3

gamyoncu :sm_cool:

hem gamyoncu hem irem bu işte bi iş vargamyoncuiremsu:roflol:

benim trafik yoğun valla kocam da var burda ama onla ilgilenmiyom artık

ayy ben bi evleneydim nasıl ilgilenecem yav pamuklara saracam çok özeniyorummm:kedi::kedi:

kocamda kocam biz kocasızlara nispet yapma olan var olmayan var canı çeken var çekmeyen var kardeşiimmmmkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3a.skaydirigubbakcemile3

selam kızlarr nasılsınızzz bnde geldimmm :icecream:

hoşgeldin catterflymmmmmma.s.

boşver şekerim annem derki KOCANIN KOCA KOCA DERTLERİ VAR kaydirigubbakcemile3

Süper laf ya anasına bak kızını alkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Papato nerdesin yaaaaaaaaa (((

kuşummm burdayım yaaaaaaa of babişim aldı pc yi:çok üzgünüm:kaydirigubbakcemile3

Ey aşk nerdesinnn başlamışşşşş:)))

nameles utanma şekrim benimde vardır azcık +18 liğim:))

namless koptum o lafına ya aynen Kıpırım hehuyt:lepi:

firam % 100 orjinalım hoşgeldinn:)))

firammmmm, hoşgeldin ama yazmıyosun üzülüyorumm:çok üzgünüm:

Gelenler için kapı kenarında durup kolonya döküp şeker tutuyorum buyrunnnnnnnnn

evimizin kızı da pek bi hanım maşşalllahhhkaydirigubbakcemile3

ahahhahhaah süperdi bu delikafadulden

kızlar muhabbetini cok koyulastırıonuz bnde araya girmeye cekiniom kaydirigubbakcemile3

firaaa lütfen sohbet viraakaydirigubbakcemile3

işte zaten bundan cıkıyo sorun da ben onun sözüne uyup tmm konusmam onlarla diyemiyorum ruhuma tersÇok üzgünüm çoook

zaten her dediine evet diyip kafa sallarsan erkek arkadaşın daha çok üstüne gider herşeyi kısıtlamaya çalışır çok taviz verirsen

yani sonucta bnm de bi hayatım var ondan önceme dair öyle cok kısıtlama yapan biri değil asla ama bu konu işte.... :a015:
zaten her dediine evet diyip kafa sallarsan erkek arkadaşın daha çok üstüne gider herşeyi kısıtlamaya çalışır çok taviz verirsen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…