Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

ahhh bee ahhh lokumum olcakmı bilmiom ama olmazsa seninlede muhabbet güzel her telden çalarız biz seninle anacım :lepi:

valla olmazsa tercihlerimi değiştirip seni alacam ona göre:lepi::roflol::roflol:

Çalarız ya her türlü seninle varım ben:lepi:kaydirigubbakcemile3

:kedi: :kedi:

beele beele.. ele avuca sığmayan cıva gibi bi kızım ben:roflol::lepi:-tatlicadiarzu-

ya normalde heryerde çok konuşmam ama sizi gerçekten sevdimmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bense hiç susmamm muhabbet kuşu gibiyimdir mübarekkk .. evde susism die para verir bazen babam ( işne gelen üye şeysi :jeyyar:)

Delikız, firam, kızlar izlemeyin susmayın katılın... biz öle her havadan sudan konuşuruz.. Papatoyla yanyana gelince kendimizi kaybediyoruz bizz bakmayın siz bize dalın muhabbetee :)))

bense hiç susmamm muhabbet kuşu gibiyimdir mübarekkk .. evde susism die para verir bazen babam ( işne gelen üye şeysi :jeyyar:)

uuuiiiyyyy kuşum benim ya severim sen gibileri sustuğumda suskunluğa izin vermeyen birileri olsun isterim, ben de arkadan gelirim zaten:))

şeysilerini yidiğim ya, şeysilerini yidiğimin şeysi:roflol::roflol:

Delikız, firam, kızlar izlemeyin susmayın katılın... biz öle her havadan sudan konuşuruz.. Papatoyla yanyana gelince kendimizi kaybediyoruz bizz bakmayın siz bize dalın muhabbetee :)))

aynen yaaaa, siz bakmayınn selam verin, sohbet olsun tadımızzz..

iyi dedin balköpüğüm:)

zuzuuuu, nasılsınn, hoşgeldinn, biz de ev sahibi gibi olduk, hoşgeldiniz efenim hoşgeldinizbuyrunnnnnnnnn:lepi:kaydirigubbakcemile3

reklam bitmiş bu arada, yeni açtım ben kanal d yi-tatlicadiarzu-

X