Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Gelsin kızzz inan süper bişey hiç pişman olmazsın
Allah nasip etsin sizede inş.

kızlar yetişemiyorum hızınıza ya ben albüme resim ekleyemiyorum hemen sayfa görüntülenemiyor diyor bana yardımcı olabilirmisiniz

selamlar aşkı memnu ya bakıyorum ben de teraviye gidemedim izzinliyim :gitme:

ecrin canim 1,5 yasinda benim cadi

ayy pardon ben 1 yılı görmemişim işime gelen yanı yani 7 ayı görmüşüm kaydirigubbakcemile3
bende kızıma ecrin ismini koyacaktım 10.5 ay karnımda (10.5 aylım doğurdumda kaydirigubbakcemile3 ) hep ecrin demiştik doğdu idil oldu kısmet idileymiş :)
Allah size bağışlasın ecrin hanımı :ecrin_bebek:

Gelsin kızzz inan süper bişey hiç pişman olmazsın
Allah nasip etsin sizede inş.

inşallah güzelim ya benimkini kandırmak lazım beyfendinin keyfi kaçacak ya tüm ilgim ona birazda onun için istemiyo kerata çok alıştırdım ilgiye çooook opuyorumnanaktan

:uhm:
kız nasıl 10,5 aylık doğuruyon ya anlamadım

Kızlar mrb. dün akşamdan beri vodafone arızalı olduğu için eşime ulaşamıyordum. Yarım saat önce görüştüm kendisiyle Allaha şükür rahatladım.

çok sevindim canım ya oh çok şükür

sağol tatlım benim.. aklım burdaydııı varyaaa GECE ACISINI ÇIKARTICAMMMopuyorumnanaktan

çok merak ettim bende :lepi: grip oldum zor nefes alıyorum biraz gözümü açtım netteyim sırnaşık şey -tatlicadiarzu-

sahurdan önce gelirim zaten yarım gibi gider dizi seyrediyoruz yanyana validemle bekleyin beni anacım bu akşam zombide yok psikolojim bozulmadan sizinleyim laelaelaelaelae

zombilere ölüüüm :lepi:

şuan kucağımda ve yerine ısırdım delikafadulden
ohhh misss :lepi: :lepi:
darısı başınıza kızlar

benim yerime de öpermisiniiiz :kedi: opuyorumnanaktan

ee senin oğlanı ben alırım artık kendime kaydirigubbakcemile3

kıııs :roflol: :roflol:

bekliyoruz sabaha kadar burdayız biz gece yeni başlıyo

evet ama ben gelemeyebilirim senağlama senağlama senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…