Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

insanın okuduğu yer bi ayrı oluyo bende çanakkalede okumuştum hala özlerim bandırma daha güzel balıkesirde bir kere gittim ama gerçekten güzeldi.

annelik duygusunu düşününce benimde içim sızlıyo ama birazda maddi zorluklardan çekiniyoruz güvenemiyoruz kendimize. bi kaza kurşunu bizede iyi gelirdi :kedi: bu arada uşağa çok gittim akrabalar vardı. üniden oda arkadaşım var uşakta özledim be arkidişimi :gitme:

insanın okuduğu yer bi ayrı oluyo bende çanakkalede okumuştum hala özlerim bandırma daha güzel balıkesirde bir kere gittim ama gerçekten güzeldi.

eett bandırma güzel gercekten..Küçük istanbul diolar..Ama balıkesir de güzel..Hele bir de cankırıdan sonra bana bayagı gelişmiş bit yer gelmişti...:jeyyar:

kızlar sizi tanıdığıma sevindim ben şimdi ütü yapmaya gidiyorum fırsat bulursam gelirim bulamazsam yarın görüşürüz hepinizi öptm

annelik duygusunu düşününce benimde içim sızlıyo ama birazda maddi zorluklardan çekiniyoruz güvenemiyoruz kendimize. bi kaza kurşunu bizede iyi gelirdi :kedi: bu arada uşağa çok gittim akrabalar vardı. üniden oda arkadaşım var uşakta özledim be arkidişimi :gitme:

canım arkadaşın uşakta mı hala keşke gelsen buralara hem biz de tanışırdık arkadaş olurduk Şeniz

kızlar sizi tanıdığıma sevindim ben şimdi ütü yapmaya gidiyorum fırsat bulursam gelirim bulamazsam yarın görüşürüz hepinizi öptm
kolay gelsin tatlımmm​
iimm tatlımm ne olsuunn senn nasılsıınn.Bişi bulalım da bişi konuşalımm yaa.Bu arada teyzene de gecmiş olsun canımm..

sağolasın bitanemmmm..evet ya biişiler bulalımm​

balıkesirde güzel ama istanbuldan gelince buraya insan bir süre sonra sıkılıyo işte napcan. birde hiç arkadaş yok. ama üni tercihi yapanlara ilk dediğim ç.kaleyide yazzz oluyo hep.

hadi çatlak komşularımızdan konuşalım :) kimlerin acayip komşuları var :):icecream:

iyi akşamlar kk kızları
belinay_merve sana ayrıca selam kaydirigubbakcemile2
konu buldunuz mu direk konuya dalmaya geldimm

balıkesirde güzel ama istanbuldan gelince buraya insan bir süre sonra sıkılıyo işte napcan. birde hiç arkadaş yok. ama üni tercihi yapanlara ilk dediğim ç.kaleyide yazzz oluyo hep.

hadi çatlak komşularımızdan konuşalım :) kimlerin acayip komşuları var :):icecream:

:))) walla bizim apartman sen dullar apartmanı gibi bişi...Hep yaslı teyseler war :)) biras dedikoducularmış da annem konuşmuo pek fazla kişiyle..Merhaba merhaba sadece..

tam konumu açtın ya canım valla
ben komşularımdan bıktım ya çok gürültü yapıyorlar gece yarılarına kadar sokakta oturup çay içmeler mi ararsın o çocukları hele bağrış çağrış oyun oynarlar o sıcaklarda kapı pencere kapatırdık ay bi gün saat 12 yi geçti artık canıma tak dedi çıkıp hem çocuklara hem kendilerine bağırdım öncesinde birkaç kez uyarmıştım tabiki 12 yi biraz daha geçseydi polisi arayıp şikayet edecektim nerdeyse :eek:klava:

kapıya pencere çıkamaz oldum valla yandaki komşudan bide meraklı bir hafta eşim olmadan istte kaldım diye meraktan kudurmuş bi şey mi oldu ayrıldılar mı diye. döndüm ertesi gün geldi sormaya. ne zaman pencere görse beni damlıyo hemen eve :sinifsinif:

hoşbulduk canımmm
iyiyim desem yalan olur bu haberleri izleyip de iyi olmak mümk[ün mü
sen nasılsınyerimseniben/B]

kapıya pencere çıkamaz oldum valla yandaki komşudan bide meraklı bir hafta eşim olmadan istte kaldım diye meraktan kudurmuş bi şey mi oldu ayrıldılar mı diye. döndüm ertesi gün geldi sormaya. ne zaman pencere görse beni damlıyo hemen eve :sinifsinif:

hiç de sewmem ölee insanlarıı :)

X