Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Canım Allah kolayını veriyor ama gerçekten ikiz gebeliği zor.Riskleri çok.Hep erken doğum korkusu..Herşeyin 2 katı işte zorluğu..Ama şükürler olsun Rabbime ben çok bekledim bugünleri..Tabi kansızlık daha çok oluyor.Bol bol dinlesin canım başka yolu yok bunun.Ama bu aralar çok acıkıyorum bende..

bencede bol bol dinlenin kucağınıza alın çok özlersiniz bu günleri :))))

evet canm çok şükür
40+2 de geldi
darısı başın inş. :Saruboceq:

Oy maşallah tosunuma benim....Ah biz bir görsek 36.haftayı daha ne isterim..:Saruboceq: Ayakta sallaman konusunda da ne diyeceğim bak sana?sen şu otomatik sallanan beşikleri biliyormusun?Onlar o kadar rahat ki.Alabilirsen alsana onlardan kendine iyilik yap canım..

hoş geldin emek istiyro canıma rakdaşlık ve samimiyett her şeyden önceea.s.[/sana tamamıyla katılıyorum canım emek istiyor haklısın ama Karsındaki insanlar senin vedigin emegin ve ilginin farkında degilse tek taraflı bir emek sadece bosa caba.:1no2:

Oy maşallah tosunuma benim....Ah biz bir görsek 36.haftayı daha ne isterim..:Saruboceq: Ayakta sallaman konusunda da ne diyeceğim bak sana?sen şu otomatik sallanan beşikleri biliyormusun?Onlar o kadar rahat ki.Alabilirsen alsana onlardan kendine iyilik yap canım..

evet canım bende düşündümde kapasitesi 9 kg ymiş 7 ay anca kullanır sonra elimde kalır diye almamıştım
inan şuan ayaklarım ağlıyor ama hala gözleri açık ve havaya tükürüyo :umursamaz:

evet canım bende düşündümde kapasitesi 9 kg ymiş 7 ay anca kullanır sonra elimde kalır diye almamıştım
inan şuan ayaklarım ağlıyor ama hala gözleri açık ve havaya tükürüyo :umursamaz:

Canım 3 yaşına kadar kullanılıyor o.MAma masasıda oluyor.Çok rahat onlar..

X