Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

eet kuzum ya msnimiz war ama hiç konuşmuoruzz :)) iyiyim ben sen nasılsın canımm ben safranboludayım net denk gelirse giriorum :))

evet canım ya aslında bazen yazim diorum ama sonradan vazgeciyorum mesguldur falan die:sm_confused:iyim canım bende ya belinayın mutluluğunu yasıyorum onlada msn de karsılasyorum ama hic sormadim uzgundur die hani istemeye gelmişlerdiya o muymus sevgilisigamyoncuiremsu

yok canım hiç mesgul olmuorum bilerek mesgul yapıorum cewrimiçiyken biri yazınca ötüyo ya ddıdıdıt dıdıdıt die gıcık oluyorumm ötünce :)) facebookun war mı kuzum ekliim warsa...bu başka sanırım..dans kursuna gidiolarmış birlikte D Şeniz

evet kızlar
ne zamandır kimseler yok burda
giriyorum bakıyorum yok kimsecikler
belinay gelsede anlatsaa merak ediyorum onuda:)

nişanlımla çok mutluyum
allah isteyen herkeze nasip etsn:)

var canım sevgilimin ama ikimiz icin actı dur msn i acıp ismi soyluyorum hemen sana

uuuf msn e girmiyo bu bilgisayarda bi girip bi cıkyo yeni yuklenmesi lazım galiba yarın girince soylerim canm.belinaya cok sevindim yaa

evet kızlar
ne zamandır kimseler yok burda
giriyorum bakıyorum yok kimsecikler
belinay gelsede anlatsaa merak ediyorum onuda:)

nişanlımla çok mutluyum
allah isteyen herkeze nasip etsn:)

amin canım inşallah:Saruboceq:

uuuf msn e girmiyo bu bilgisayarda bi girip bi cıkyo yeni yuklenmesi lazım galiba yarın girince soylerim canm.belinaya cok sevindim yaa

tmm canımm...burdan mesaj da atabilirsin özeldenn..walla ben de cok sewindim yaa çok mutlu allah bozmasıınn :))

slm kızlar nasılsınız sonunda döndüüüümmmmm anneciğimin yanından

huhuuu şekerlemelerim ben geldiiiimm:)) elifimmm ayrıca çok çok öptüm senii.. Kızlarr süper bi şekilde döndümmm. Mapustayken (banlıyken) dans kursuna yazıldım sonracığıma saçlarımı kestirdimm ve ee sonracığıma arkadaşım vasıtasıyla bir beyle tanıştımm :)) benim hiiç aklımda yokken bir şekilde çaldı aklımı benim ve birgün karşımda dans kursunda onuda gördüm oda yazılmıştı üstelik hocayıda kafalamış ve partnerim oldu kendisi :) elif dakika dakika şahit facede her türlü şeye :))
Neyse artık fazla detay bilgi vermicem sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş misalii :) hem anlatmalarımdan sıkılanlar olmuştu onları yine sıkmamak gerek öyle değilmi :) ben gerekli bilgileri msn ve faceden veririm zati sizlere şekerlemelerimm SEVıYORUM HERBıKESLERı :)) çok çok çok özledim sizlerii kızlarr ama cidden bu tatil iyi geldi bana yaa hem görünümüm hem ben hem beynim hemde herşey değişti neysee öptüm canım ciğerim arkadaşlarıım :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…