Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

ayy cnm yaa içeri gitmiştim
evet kartalda oturuyorum
amaa o resim maltepeden
sen nerdensn?

Sevindim life_city'cim.
Bende Kartal'da oturuyorum.kaydirigubbakcemile5
İnşallah birgün karşılaşırız.buyrunnnnnnnnn
Bu arada düğün ne zaman?:teytey:

merhaba bende aynı derttenim.oturduğum apartmanda ve çevrem de hiç dostum yok zaten 6 senedir bu şehirde oturuyoruz alışamadım yani,daha önce kuaförde çalıştığım için bilgim var ve hepsi çıkarı için benimle görüşüyor,yapmacıklar yani ama şöyle oturup dertleşeceğim kimem yok,eşim çok yoğun depresyona bile girdim ama burayı keşfettim yeni üye sayılırım inşallah artık burda güzel vakit geçiricem

huu huu kimse yok muuu?? kızlaarr bisi söliceem çok önemliii :)) belinayyıınnn artık bi sewgilisi warr...:)) o melankoliik halden eser yok çok mutluuu...ınşallah o büyü bozulmaz...dans kursuna gitmeye baslamış ve de şimdiki erkek arkadasıı (mert) aynı dans kursuna yazılmış onun için ve de partneriymiş :) :):) o girince detaylı anlatır zaten...

huu huu kimse yok muuu?? kızlaarr bisi söliceem çok önemliii :)) belinayyıınnn artık bi sewgilisi warr...:)) o melankoliik halden eser yok çok mutluuu...İnşallah o büyü bozulmaz...dans kursuna gitmeye baslamış ve de şimdiki erkek arkadasıı (mert) aynı dans kursuna yazılmış onun için ve de partneriymiş :) :):) o girince detaylı anlatır zaten...
Yazar bence de detaylı detaylı.
İyi yazıyor zaten,duygularını iyi ifade ediyor:hulya:

huu huu kimse yok muuu?? kızlaarr bisi söliceem çok önemliii :)) belinayyıınnn artık bi sewgilisi warr...:)) o melankoliik halden eser yok çok mutluuu...İnşallah o büyü bozulmaz...dans kursuna gitmeye baslamış ve de şimdiki erkek arkadasıı (mert) aynı dans kursuna yazılmış onun için ve de partneriymiş :) :):) o girince detaylı anlatır zaten...

Merakla bekliyorum...:lepi:Belinay gelsede yazsa artık neler olduğunu..
Yeni erkek arkadaşını, nasıl tanıştığını, nerde görüştüğünü.:hulya:
O gün ne giydiğini de bugün ne giydin topiğine eklermi acaba?
CADIARZU

ay nameless beni ne kadar mutlu ettin anlatamammm, kuşum adına çok mutlu oldum valla az mı dua ettim ya kurtulsun kızanım o sinir bozucu çocuktan diye allah inşallah bu sefer tam güldürür. mervemi kocaman öpüyorum iletirsin. kuşlarım benim ya öpüyorum hepinizi opuyorumnanaktan

Merakla bekliyorum...:lepi:Belinay gelsede yazsa artık neler olduğunu..
Yeni erkek arkadaşını, nasıl tanıştığını, nerde görüştüğünü.:hulya:
O gün ne giydiğini de bugün ne giydin topiğine eklermi acaba?
CADIARZU

kaydirigubbakcemile3

hosgeldin canım napyosun nezamandir gorusemiyoruz

X