Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

kuşum benim nasıl mutlu oldum anlatammm, allahım sonunda duydu dualarımızı ohh be :)) o kadar özledim ki hepinizi, muhabbetinizi anlatamam

bebeğimm evet evet sen varyaa senn nekadar destek çıktın bana yaa.. RABBıM sonunda cidden duydu sesimi ama kaptırmıyorum artık kendimi eskisi gibi... ve olucağına varır herşey diyorum OLGUNLAŞTIMMI NE:)) neyse şekercim artık muhabbetlere tam gaz devam edicez şekerim merak etme 15 güncük ayrı kaldım sizden iyikide kalmışım çünkü ani bi kararla dans kursuna yazıldım arkadaşlarımla vakit geçirdim bu zaman zarfında ve işte geldim burdayım hemde bomba gibi geldim :))

Ben yatim tatlım yarın kursum varr artık okullu oldum eskisi gibi hergün gidiyorum hafta sonları hariç :))

iyi uykular güzelime acılar işte böyle hayatı kahrettiriyolar ama bizide büyütüyolar sen hiç merak etme güzelim acılar olmasa elimizdekinin değerini nasıl bilicez di mi ama :) msn facebook kudurdum bak şimdi kaydirigubbakcemile3 en kısa zamanda benide alın aranıza :) şimdi güzelce uyu dinlen söyle eniştemize üzmesin seni biz varız sonra çıkarız karşısına :mymeka: :sm_cool:

öpüldün kocaman a.s.

tamam bitanemmmm :) seviyorum hepinizii..bir ara msn faceleşiriz seninlede şekercim ve diğer ekleyemediğimiz kızlarlada :))

oo belinayım hg kuzum.
anlat sen anlat yaa
dinlemen istemeyenler olabilirr okumazlar hepsi bu kadarcık:)
snn adına inan çok sevindim
inş. çok iyi olur bu sefer herşey...

aman da aman belinayım gelmiş benimm facebooklarımızı paylasalım walla :) ii oluyo herbiseyden haberdar oluyo insan p hele ben gibi meraklı insanların işine çok yarıo D

bn nasıl olayımm vallaaa koştuurrr koşturrr strestenn ağzıma yaralar çıktı
asıl sen anlaT?

slm kızlar nasılsınız
Eşim tarafından kapsama altına alındığı için pclerimiz çok gelemiyorum buraya
Meydanı boşbırakmamak lazım ama dimiiii :sinifsinif:

Ne var ne yok bakalıma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…