Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

bende zayıflamaya çalışıyorm yaaa
172 boyumm
kilomda 72 olmuştu kışın
şuan 67 yim enyseki verdim biraz
63 olmak istiyorummm
bakalım ramazandan snra gene spora gidicem
bu sefer sıkı bi diyetle amaa

demetevlerde başka bi ark.ım oturuyorr
ben ankara merkezee geldmmde demetevlere gelmedimm cnm

baby dilay sen nresinden:)

[B .!.:
Ayy napimm rutin aynı şeylerr evdeyim sıkıntıdan patlıyorum birde oruçç:sinifsinif:[/B]

oruç olunca sabah kalkmakta anlamsız geliyor öğlene kadar uyuyorum ben yaa çok vahim bir durumdayımm

Abowww uçtu bu topik çoştu çoştu...Geyiğin hızlı topiği kim tutar bizi be.....:lepi:

ben bir koyuversem ucunu yuvarlar sanırım beni yerlerde yürümek şurda kalsınn o metabolizma bend eolsa keşkee
kaydirigubbakcemile3
aaaa canım baya zayıfmışsın bende 1.75 im. anneliğimden önce 55 tim onda bile ölüyordum bedenime uygun kıyafet bile yoktu çocuk kıyafetleri bile giyerdim olurdu kaydirigubbakcemile3
kaldı sen baya zayıfmışsın canım bu halinden rahatsızlık duyuyormusun?
ben şuan fazla abarttım 61 im

ELİFİM Canım ben 54 idim fakat bazı sebeplerden dolayı yemekten kesildim geçirdiğim depresyondan dolayı üzüntüden yemek yiyemez oldum 42 kiloya düştüm fakat kilo alıyorum şuan 46 oldum alıcam inşallah kilo ideal kilom 55.. bende kıyafet denemeye gittiiğimde 29 beden dediğimde tezgahtar baana gülerek o beden çocuk reyonumuzda var dedi bende gülerek oda bana boydan olmz size olur dedim :CüvCüv: zbirazaçık sözlüyümdürdeee zemuszemus

biri bu topici durdursun yazılanları takip etcem diye sanırım şaşı oldumm delikafadulden

172 boyumm
kilomda 72 olmuştu kışın
63 olmak istiyorummm

ben senden eminim verecen sen kiloyuu.. benim canım arkadaşım seni beğenen böyle beğenmiş boşver be yüzü güzelimm opuyorumnanaktan

172 boyumm
kilomda 72 olmuştu kışın
63 olmak istiyorummm

fena değil canım gene ben çok kilo vediğim zaman bu kez halsiz kalıyorum baş dönmesi çok oluyor yaa

kaydirigubbakcemile3

ELİFİM Canım ben 54 idim fakat bazı sebeplerden dolayı yemekten kesildim geçirdiğim depresyondan dolayı üzüntüden yemek yiyemez oldum 42 kiloya düştüm fakat kilo alıyorum şuan 46 oldum alıcam inşallah kilo ideal kilom 55.. bende kıyafet denemeye gittiiğimde 29 beden dediğimde tezgahtar baana gülerek o beden çocuk reyonumuzda var dedi bende gülerek oda bana boydan olmz size olur dedim :CüvCüv: zbirazaçık sözlüyümdürdeee zemuszemus

O açık sözlülüğü haketmiş o d....lak....

X