Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

papato gelmedi mi daha ya kızlar meraktayım şahsen gerçi birileri acayip boynuz yiyo ama neyse artık şakkıdı

sen kalbimin en ince noktasındasın seni herkesten sakınırım ben tenhaya gidelim tenhayaaa :eek:kaydirigubbakcemile3

beni anladığını biliyorum ya o bile bugünlerde nasıl ilaç oluyor bana kaç gündür aklıma bile gelmiyor biliomusun vereliniortak
ayy ciddileşmicem hani benim dondurmam :icecream:

kuşlarım sahnelere geri döndüm neler yaptınız ben yokken delikafadulden

hoşgeldiiin kaç tane kaldı zombie kaydirigubbakcemile3
bu gece gelmiceksin sandım :gitme:

Susmayalım o zaman :teytey::teytey:
Davulcular geçer birazdannnnkaydirigubbakcemile3

Canım ben Ankarada oturuyorum
Kırıkkale Ünv okuyorumm
Kamu Yönetimi
Ayrıca Bilg Teknolojisi ve Proğ mezunuyumm

Ankarayı özledim canım bilionmu ne kdr kabul etmesemde oralı oldum galiba
-tatlicadiarzu-

oyyyyyy zombiii düşmanıı geldiiiiiiiiiiiiii hoşgeldiiiiii ohbeeeeeeeeeealkisalkisalkis:teytey:

hadi hadi oturmaya mı geldik :teytey: :teytey: :teytey:

papato gelmedi mi daha ya kızlar meraktayım şahsen gerçi birileri acayip boynuz yiyo ama neyse artık şakkıdı
o aşk sarhoşu olduu ben onu sevgilim olarak terketti tek aşkım esila artıkk
beni anladığını biliyorum ya o bile bugünlerde nasıl ilaç oluyor bana kaç gündür aklıma bile gelmiyor biliomusun vereliniortak

bebeğim aynen bende öyle benimde aklıma gelmiyordu dü bi dengesizlik yaptı beni mahvetti gözlerimi şişirdi ağlamaktan ama iyiyim artık çünkü sizler varssınız en büyük moral kaynağım ve destekcimsinizz İYİKİ VARSINIZ VE DERYA İYİKİ AÇMIŞ BU TOPİĞİ Şeniz

aşk sarhoşu pcnin yolunu bulamıo o kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2

hele bi kaçççç....kaydirigubbakcemile:eek:

niye ıslık çalanından yok bu smileların kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2
şaka şaka :kedi: gamyoncuiremsu

hoşbuldum kuşummm demin bende öldürdüm zombi oyun kapanmasın diye işleri varmış beylerin allahtan benim makine kaldırmıyo yoksa bende kurtulamazdım ellerinden oyna oyna diye :nazar:

pc seni sevio kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Ayy bi eksiklik var diyordumm canımm hoşgeldinnn:lepi:

:roflol: :roflol:

hoşbuldum kuşlarımmm 3.5 milyar zombimiz daha var artık kafamçokkarıştı yaa bu iki kardeş öldürecek beni yakında oyunda tenhaya saklanıp yaptığım çayları içiyolar

bol bol dualar ettim arkidişlerim hepimiz için onun için geciktim aklım sizdeydi ama :kedi:

hoşbuldum kuşlarımmm 3.5 milyar zombimiz daha var artık kafamçokkarıştı yaa bu iki kardeş öldürecek beni yakında oyunda tenhaya saklanıp yaptığım çayları içiyolar

bol bol dualar ettim arkidişlerim hepimiz için onun için geciktim aklım sizdeydi ama :kedi:

ohhh afiyet olsun enişteyle kayıınbiradere kaydirigubbakcemile3 Duaların içinse teşekkürler ALLAH KABUL ETSİNN:Saruboceq:

bebeğim aynen bende öyle benimde aklıma gelmiyordu dü bi dengesizlik yaptı beni mahvetti gözlerimi şişirdi ağlamaktan ama iyiyim artık çünkü sizler varssınız en büyük moral kaynağım ve destekcimsinizz İYİKİ VARSINIZ VE DERYA İYİKİ AÇMIŞ BU TOPİĞİ Şeniz
[/QUOTE]

valla ne iyi oldu gerçekten bu topik dizi seyretmekten gına gelmişti cinayet çözüp duruyoduk polis amcalarımla içim kararıyodu valla ohh bee. kendimi dizilere vermiştim sıkıntıdan ama şimdi siz varsınızzz .

biz senin göz yaşlarına kıyamayız ki :sinifsinif: :çok üzgünüm:

Ayy canım benimm ne zaman gelecen Ankara'ya:teselli:

bayramdan sonra canım ekimin bilmem kaçında :icecream: boşver bilmiim :icecream:

ya kıyamam sana ya unut canım yok bitti geçti ağlamaktan utanma sakın,dök içini bitsin gitsin ya niye böyle yapıyor ama çok zor bi durum tam rahatlıyorsun hoop bi delikten ceee :mymeka: elinde merdane beklicen kafasına paat -tatlicadiarzu-

valla ne iyi oldu gerçekten bu topik dizi seyretmekten gına gelmişti cinayet çözüp duruyoduk polis amcalarımla içim kararıyodu valla ohh bee. kendimi dizilere vermiştim sıkıntıdan ama şimdi siz varsınızzz .
ŞenizŞeniz
biz senin göz yaşlarına kıyamayız ki :sinifsinif: :çok üzgünüm:[/QUOTE]

bayramdan sonra canım ekimin bilmem kaçında :icecream: boşver bilmiim :icecream:

ya kıyamam sana ya unut canım yok bitti geçti ağlamaktan utanma sakın,dök içini bitsin gitsin ya niye böyle yapıyor ama çok zor bi durum tam rahatlıyorsun hoop bi delikten ceee :mymeka: elinde merdane beklicen kafasına paat -tatlicadiarzu-

ŞenizŞeniz çok seviyorurum siziii.. BENİM SEVDAMIN KIBLESİ YANLIŞ YÖNEYMİŞ DÜZELTTİM :gitme: :Saruboceq:

önce istanbul semelarına aşkını görmeye gelcekk sonra sana uğrar izin verirsem tabiii DİMİ AŞKIMMMCADIARZU:eek:lmaz: kaydirigubbakcemile3

hani gölevine gidiyorduuk :eek: :eek: kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile
emir büyük yerden napalım peki aşkıım kaydirigubbakcemile2

Allah kabul etsin canım ya ben gripten dolayı çok aksattım oy cok utanıyorum ya :eek:klava: tam sopalık oldum :eek:klava: :çok üzgünüm:

ŞenizŞeniz
biz senin göz yaşlarına kıyamayız ki :sinifsinif: :çok üzgünüm:

ŞenizŞeniz çok seviyorurum siziii.. BENİM SEVDAMIN KIBLESİ YANLIŞ YÖNEYMİŞ DÜZELTTİM :gitme: :Saruboceq:

:roflol: :roflol: :roflol:
senin şu nağmelerine bitiyorum :lepi:

hani gölevine gidiyorduuk :eek: :eek: kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile
emir büyük yerden napalım peki aşkıım kaydirigubbakcemile2

aşkım gideriz göl evine ilk önce bens eni bakırköy ortaköy yeşilköy turuna çıkartimdee​

:roflol: :roflol: :roflol:
senin şu nağmelerine bitiyorum :lepi:
ben böyleyim aşkımmm kaydirigubbakcemile3​
bnde çok memnun oldum cnmm

kızlar çıkıyorum ben
iyi geceler sizlere...

Şeniz​

X