Arkadasim bitmeyen misafirligi ve yaptiklari

Evet Avrupa'da yaşayan Türklerde böyle bir düşüncesizlik var eşimin halası da 1 aylığına 3 çocuğuyla benim eve çökmeye çalıştı bu sıcakta (üstelik biz depremzedeyiz) ben istemeyince kayınpederim misafir etti ama yine de gelip 1 hafta bende kalacaklar birkaç gün sonra.

Ay ne yüzsüzler ya insan biraz düşünceli olur. Sanki paraları yok gitsinler otelde konaklasınlar. Gelip bir de depremzedelerin yerini sıkıştırıyorlar

1 ay bir de sakın kabul etmeyin. 3 çocuk çok zor. Ayrıca siz galiba kedi besliyorsunuz ondan bile rahatsız olup laf edebilirler. Bizde sadece 2 gün kaldılar ben cinnet geçirdim o buzdolabını açması şok etti. Su falan arasa neyse. Çikolata aramak için açtı. Ve sormadan verdi. Ben sizin yerinizde olsam isteksiz davranırım anlayıp gitsin. Eve çökme huyları var.

Benim babamın akrabaları gelmişti memleketten birkaç sene önce. Bileti almışlar geliyoruz diye aradılar. Sandık öyle 3-5 günlüğüne geldiler. Geldiklerinin 3.günü 1 aylığına geldiklerini açıklamışlardı. 2 küçük çocukları var üstelik. Annem demişti ki kusura bakmayın böyle iş olmaz, 1 ay geleceğinizi önceden haber vermeliydiniz, ben müsait değilim başka gelecek misafirim var, ben de tatile gidicem. Ertesi gün eşyalarını toplayıp başkasına gittiler. Akıl işi değil bir ay misafirlik

Ay ne yüzsüzler ya insan biraz düşünceli olur. Sanki paraları yok gitsinler otelde konaklasınlar. Gelip bir de depremzedelerin yerini sıkıştırıyorlar
Aynen euro kaç para almış otel parası su parası onlar için . Neyse ki bizimkiler artık otelde kalıyor biz ısrar edince de asla gelmiyorlar

Ayy kim bilir annenin arkasından neler demişlerdir utanmadan

Aynen euro kaç para almış otel parası su parası onlar için . Neyse ki bizimkiler artık otelde kalıyor biz ısrar edince de asla gelmiyorlar
Avrupa'da krallar gibi yaşayıp burda da kalacakları yeri bedavaya getiriyorlar. Sonra vay efendim gurbetçilere neden önyargı var. Neden olmasın ki

Eşyalı ev tutabilirler, otel odası tutabilirler ama yok illa birilerini rahatsız edecekler şu sıcakta kimse kimsenin evde donla gezme özgürlüğünü elinden almamalı.

ya oradaki kasa bir defalik masraf....
kac kasalar gecti 20 gun boyunca, kac marketler, kac mekanlar gordu bu kart 20 gun boyunca...............
o kasayi odese hem misafir kaldim hem de market alisverisimi ben yaptim der bunlar yillarca...........
Arkadaşınızın eşi yabancı mı kendisi varken kadına böyle para ödetmesi garip

1 aylığına kabul etmedim ama 1 hafta bile olsa geleceğiz diyorlar acayip yüzsüzler kedileri çok seviyorlar ama o da büyük sorun çünkü küçük çocuğu sürekli sıkıştırıp rahatsız ediyor hayvanları.

Siz de sesinizi yükseltin hayvanları rahatsız edince emin olun daha gelmezler . Kedileri bizden daha kıymetli derler.

20 gün nasıl dayandin sana ve kocana kocaman bir helal olsun.hemen iletişimi kes bu belesci parazitle 3 gün çocuk bırakmak ne enayi mi gorduler

Umarım artık eski arkadaşinizdir. Böyle basit ,ucuz hareketler görmedim hayatımda. Nasıl tahammül edebildiniz ? Yarın gelelim size deseler hayır gelmeyin diyemeyecek siniz ,sizde onu gördüm. Böyle bir insanla arkadaşlık yapılır mı hiç

Onu ben de hatırlıyorum.

Hatta alan kişi geri vermeyi kabul etmişti ama konu sahibi gidip almıyordu burada o kadar dert yanmasına rağmen. Biz habire aldın mı aldın mı diye soruyorduk. Bana da dert oluyor böyle şeyler.

Asla yaşlanmayacak insan tipi onlar. Bu kadar vurdumduymazlık fazla. Teyzemi çok severim ona rağmen çocukluğumdan beri dolabını bir kere açıp karıştırmışlığım yok. Gittiğim misafirliklerde kim olursa olsun ikinci tabağı isteyemem mesela tamamen yetiştirilmeyle alakalı bence. Çok iyi sabretmişsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…