Arkadasim bitmeyen misafirligi ve yaptiklari

Arsiza bu kadar yuz berirsen olacagi bu. Iyi tapuyu bize devredin dememisler bxnxnxn

Şu an kaldıkları yerden ayrılıp geri gelseler gene kabul edersiniz biliyorsunuz değil mi? He bir de bunun adı iyi niyet falan değil başka bir boyut.

Acilen nasıl insanlara hayır diyebilirim, nasıl sınır çizerim bunun üzerinde çalışmalısınız.

Karşı tarafa hak verdiğim düşünülmesi onlar zaten bedavacı tipler sorun siz niye onlara bu kadar müsamaha gösterdiniz?Hayatınızda bir gram yer tutmayan bu insanlara niye bir noktada resti çekemediniz?

Olan olmuş bir daha telefonlarına dahi çıkmam.

A aaa karı koca organize olup manipüle etmişler sizi resmen. Onlardan alâ pintisi mi var? Ellerini ceplerine atmamışlar resmen.

Iyi niyetten oluyor işte hep bunlar, herkese karşı iyi niyetli olmamak lazım. Ama size de ders olmuştur diye düşünüyorum artık

ya oradaki kasa bir defalik masraf....
kac kasalar gecti 20 gun boyunca, kac marketler, kac mekanlar gordu bu kart 20 gun boyunca...............
o kasayi odese hem misafir kaldim hem de market alisverisimi ben yaptim der bunlar yillarca...........
Desinler. Elalemin lafına göre mi yaşayacaksınız.

Doğru demiş

ya oradaki kasa bir defalik masraf....
kac kasalar gecti 20 gun boyunca, kac marketler, kac mekanlar gordu bu kart 20 gun boyunca...............
o kasayi odese hem misafir kaldim hem de market alisverisimi ben yaptim der bunlar yillarca...........
Desinler ne olcak ki şu saatten sonra görüşecek misiniz sanki, hani öyle bir salaklığa niyetiniz yok değil mi

Bakın her şeyi kenara bırakın sizin evlatlarınız var siz onların rol modelisiniz. Çocuklar sizden bu şekilde misafirperverlik, arkadaşlık değil kaba olacak lütfen kusura bakmayın enayilik nedir, bir insan kendini nasıl yedirir, kullandırır onu mu öğrensin.

20 gün geçip burda iç dökmek yerine 3 günde kendini belli etmiş insanlara neden kapıyı göstermediniz çok mu zor ki kendinizi korumak.

Ay Allahım arsızlar burda ben şekilden şekile girdim sinirden siz nasıl 20 gün kendinizi yoldurdunuz, bide tripli gitmişler daha sizi yolamadıkları için pes

Ben eşinizin sabrına bayıldım, okurken düşündüm de benim eşim ne yapardı acaba??? Aboovvv

iki çocukla sizde sabırlıymışsınız, iyi bari beraber yaşayalım sizle dememişler
Zaten tum masraflari Esime sordum o da Tamam al, yap, Bosver bu da bizden olsun birsey olmaz maximum bi ay hayatimizdalar bu insanlar dedi.
Bir de biz kari koca cocuklara kiyamadik. Anne babasi surekli baslarindan atmaya calisiyordu. Biz onlarla ilgilenmek istedik.
Biz cocuklara ilgiliyizdir kari koca, hatta bize surekli iyi sabirlisiniz, Iyi sakinsiniz, Sen cok yanlis yapiyorsun cocuklari hic yalniz birakmiyorsun fakan dediler hep

Degisik tur bir asalaklikmis, kitalar arasi seyahati bedavaya getirmek...

Misafirleriniz çok yüzsüz yol yordam bilmez uyanık tiplermiş şok oldum okurken ama sizde bütün bunlara müsade etmişsiniz size daha çok şaşırdım kaldım valla.
Uyanik degiller. Manipulative insanlar.
Surekli agliyordu kadin bana telefonda para yok pul yok hep bagisladik hep ailemize yardim ettik, Siz zenginsiniz, Siz tutumlusunuz falan diye.
Ben Gercekten acidim hallerine onu dinledikce.
Elimden geleni yapmaya calistim

Esim. Oteli almadi artik. Once almis sanmis adam bizi ne zahmet ettiniz demis adam.
Esim Demis ki biz sadece kendimize aldik.
Buna bozulup gitmeye karar verdiler. Biz Otel almayacagiz baska bi arkadasa gidecegiz.
Sevgili arkadaşım, çok iyi niyetlisiniz. Hepimizin böyle şeyler yaşadığı dönemler olmuştur ama lütfen bundan sonra gözünüzü dört açın. Bir de Allah aşkına şu arkadaşınıza iade-i ziyaret için bir mesaj yazsanıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…