Arkadasim bitmeyen misafirligi ve yaptiklari

Ben katlanamazdım bence mesafe koyun bi daha gelmesinler

Sabrınıza hayran kaldim

Rabbim 5 kat karşılığını versin inşallah,evlatlarınız için sadaka olsun güzel kaderleri olsun inşallah hayran kaldım size maşallah

Benim teyzemlerde Almanya'da oturuyorlar yazın tatile geliyorlar gidene kadar cinnet geçiriyoruz utanma duygusu yok çok rahat kendi evleri gibi takılıyorlar yiyip içip yatıyolar ne bulaşığa ne de ev işi hiçbiseye de karışmazlar

İnsanlar neden boyle durumlarda eli kolu agzi baglanmis gibi davranir anlamiyorum. Yemek biraktiysa toplarsaydiniz cocuklara bakamayacginizi soyleseydiniz hele markette neden buyrun odeyin hesabi demediniz yuzsuze yuzsuz davranacaksin onca yaptiginiz seye ragmen zaten memnun olmadan ayrilmislar ben olsam bir avrupa seyahati olanlar onlarin evinde kalir verebilecegim hasari verir sonrada iliskimi tamamen koparirdim. Enayilige gerek yokki

Bu Avrupa da mı sorun var bilmiyorum. Annemin kuzeni bize gelmişti . Çokta samimi değiliz otel parası vermesin diye bizde kalsın dedik. Gözümün önünde dolabı açtı çikolata verdi oğluna hayatımın şokuna girdim. Bu ne rahatlık yani. Bir de oğlu uyurken yatağın altına bozuk para koydu. 20-30 tl bir şey ertesi gün dışarda kaybetmiş. Ben çalmışım güya paraları sayarken izlemişim onu diye. Çok şaşırmıştım yani oranın kültürü mü bilmiyorum ama çok ağır şeyler yaşamışsınız ben olsam her yerden engellerdim

Ben de diyordum ki insanların sırtından geçinen, yüzsüzlükte zirve yapmış kişilere kim kucak açıyor da tatillerini bile beleşe getiriyorlar
Ya mune işin tuhafı ne eşinin ailesi olsa yapar mıydı?
Yoksa bir cinnet mi geçirirdi
El iyisi dedikleri tip bunlar demek ki

Ayy resmen kötü niyetliler ve sizi arsızca kullanmışlar. Ben olsam evden gitsnler diye surat asardım İyi ki gitmişler bence bir daha muhattap olmayın engelleyin hatta

Sabahtan beri şikayet şikayet şikayet biz napalım burdan. Gitmişler zaten sınır çizmeniz gerekirdi bunu bilecek yaşta ve olgunluktasınız yurt dışında yaşayan insanlarsınız. Biz burdan size hiçbir şey yapamayız olan olmuş. Tek yapabileceğiniz insanlara sınır çizmediginizi fark edip bu konuda kendinizi geliştirmeniz

Yilin enayisi ödülünü kaptinız. 2. Gun yollasaydiniz 20 gun neden cektiniz

Ay okurken basıma agrı girdi
Cidden dıyorum bak parol ıccem Sımdı
Gerım Gerım gerildim bu ne ya nasıl dayandınız e cok zor
E
Niye boyle enayilık eder gıbı bı konuma dusurdunuz kendinizi ki?

Sahane insanlarsa hata etmıssınız
Bence ayıbınız var

Ay sinirden okuyamadım bile doğru düzgün.

Niye 20 gün katlandınız? Niye misafir kartı aldınız? Niye kasada “hadi sıra geldi, buyurun” diyerek ödetmediniz?????
Ayyy cıdden bende onu dusunuyorum
Ay ne ıyı duusndunuz deyıp kasadan cekılseydı keske, neyı bekledi ki

Acaba kendilerince varlıklı buldukları ailelerden intikam mı alıyorlar
Çünkü bir insan arkadaşına karşı bu kadar pervasız olmaz olmamalı

Çok ciddi söylüyorum bütün bu masrafları sokak hayvanlarına yapsaydınız daha makul olurdu hiç değilse hem evinize çökmezlerdi hem de minnet duyarlardı size.

Şunları bana en yakın arkadaşım soylese tiksinirim ondan , gerçekten çok zor durumda olan insan açık açık bu şekilde konuşamaz zaten , siz kandirilmaya yer aramissiniz

Allah sağlıklı ömür versin kayınvalideme daha nişanlıyken bana söylediği en güzel sözdür kimseye acıma acınacak hale düşersin demişti, ağlayandan korkacaksınız acımayacaksınız yoksa gelir böyle yer içer çocuklarına bile baktırır sonra o kadar yediğini içtiğini beleşe getirdiği tatilini gözü görmez burun kıvırır, şu an en kötü arkadaşı sizsiniz, ki yani sadece 1 yıl çalıştığım ve telefon görüşmelerinden başka irtibatım olmadığı insanı da ortada çok önemli bir durum olmadıkça evimde 1 ay ağırlamam, denemesi bedava o arkadaşınıza telefon açın sizin oraya geleceğiz sizde kalacağız deyin bakalım bir anda ne işi çıkacak ailece nereye kaçacaklar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…