Aralıkta transfer olanlar

Mide bulantisi ceken arkadaslarim mide bulantilariniz surekli mi oluyor yoksa birkac gun kaybolup yeniden mi geliyor acaba?
Benim öyle.bi geliyo bi kayboluyo. Düşünürken hiç bişey yiyemezmişim gibi oluyo itici geliyo herşey.ama ağzım deyince de yiyebiliyorım

Ağladım sevinçten şu an

Benim öyle.bi geliyo bi kayboluyo. Düşünürken hiç bişey yiyemezmişim gibi oluyo itici geliyo herşey.ama ağzım deyince de yiyebiliyorım
Canım tesekkurler cevabın için.Benım 3-4 gundur vardı.1-2 gundur yok gibi.Benım de riskli gebelik oldugu ıcın korkuyorum kalbı durmusmudur diye

Benim transferden sonraki 7.gunum belirti aramam saçma ozaman
O gunler benım de adetıme yakındı.Hıc hamıle olmayacakmıd gbı adet sancılarım olmustu.Cunku normalde de adet sancım olur oncesınde.Sizin adetlerınız oncesi sancınız yoksa belırtınız olmayabılır yani dert etmeyın ozetle

Sancım olarak göğüslerde şişkinlik olur öncesinde benim şimdide öyle

Sancım olarak göğüslerde şişkinlik olur öncesinde benim şimdide öyle
Yanı herkeste farklı olabılır.Benım adet oncesı belırtılerım neyse aynısını yasadım.Bılıyorsunuz bir de transfer adete yakın bır tarıhte gerceklesıyor dedım ki imkanı yok ben adet olucam.Cunku hıc farklı bırsey yoktu.Siz test falan yaptınız mı?

Canım kanamam devam ediyor mu? Dün akşam benimde kanamam oldu. Acile gittim hemen aktif kanama yok dediler. Şuan kanama kesildi ama lekelenme şeklinde devam ediyor. Sana ne söylediler?

Yok 7.gunum dayanıp test yapmiycam negatif leri görmekten bıktım artık kan için dayaniyorum

Canım kanamam devam ediyor mu? Dün akşam benimde kanamam oldu. Acile gittim hemen aktif kanama yok dediler. Şuan kanama kesildi ama lekelenme şeklinde devam ediyor. Sana ne söylediler?
Benım 10 gundur kanamam var canım.Kanlı akıntım.Doktor 12 .haftaya kadar tehlike devam dedı.Ama ılla kotu bırsey olacak dıye bırsey yok dedı.

Canım bu mesajını da gordum sımdı onlem olarak progestan fıtıl kullanıyorsun degıl mı

Hadi ya benimkini çoğaltmadı doktor günde 2 tane alıyorum ben
Benım cogalttı canım.Belkı senınkı gerek gormemıstır bılemıyorum.Benım 10 gundur devam eden bazen kanlı akıntı bazen kahve akıntı var.Belkı benımkını cok rısklı gordu bılemıyorum.Benım prolutexı bıraktırıp fıtılı arttrdı.

Bende kan sulandırıcıya ara verdim 1 hafta. Şuan kullanma riskli dedi. Zaten üniversite hastanesinde tedavi görmüştüm kalp atışını duyduktan sonra doktor bul diyorlar kendine. Bugün özelde gidicem yine doktora bakayım o ne diyecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…