Aralıkta transfer olanlar

Kızlar türk kahvesini cok severdim. Haftada 1 anca içiyordum tedaviye başladığımdan beri . Problem olmasın diye. Bu gun yaptım nasıl tiksindim 2 yudum aldim içemedim devamında. Acı acı geldi tadı.(orta olmasına ragmen) Sizde de var mi benzeri durumlar ??

Kızlar türk kahvesini cok severdim. Haftada 1 anca içiyordum tedaviye başladığımdan beri . Problem olmasın diye. Bu gun yaptım nasıl tiksindim 2 yudum aldim içemedim devamında. Acı acı geldi tadı.(orta olmasına ragmen) Sizde de var mi benzeri durumlar ??
Bana her şey kokuyo iyide kötü de göğüslerim de biraz ağrı var arada kramp girer gibi de hissediyorum rahmimi sanki alt tarafa çekiyorlar gibi de oluyo bazen uf bilmiyorum delircem 😂 şaka bı yana ama herşeyin kokusunu alıyorum normalde bu kadar almazdım goguslerimde çok hafif ağrılar var

Siyah zeytin yemezdim normalde yeşili severim ama 1 haftadır deli gibi siyah zeytin yiyorum bende sabah, öğlen, akşam canım çekiyor sürekli 😂

Kızlar çok şükür bugün bebeğimin kalp atışını duydum. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏻 Çok güzel bir duyguymuş 🥰
Gözün aydın Allah sağlıkla kucağımıza almayı da nasip etsin 🤲 tekrar ne zamana çağrdı doktor?

Gözün aydın Allah sağlıkla kucağımıza almayı da nasip etsin 🤲 tekrar ne zamana çağrdı doktor?
Amin inşallah 🤲🏻 Canım ben üniversite hastanesinde tedavi oldum. Dün kalp atışını duyunca biz yoğunluktan dolayı gebelik takibi yapmıyoruz artık o yüzden kendine bir doktor bul dediler. 2 hafta sonra gidersin dediler. Ama ben geçen hafta lekelenmem olunca özelde doktora gitmiştim. 10 güne kadar ücretsiz kontrol oluyor o yüzden 10 gün dolmadan tekrar o doktoruma gideceğim.

Siyah zeytin yemezdim normalde yeşili severim ama 1 haftadır deli gibi siyah zeytin yiyorum bende sabah, öğlen, akşam canım çekiyor sürekli 😂
Etkiler başlamış demekki. Bende zeytinyağı yedim. Limon sıkıp az poy koydum. Bandira bandıra geceden beri canim cekti sabahi zor ettim vallahi 😊😆😆

Bana her şey kokuyo iyide kötü de göğüslerim de biraz ağrı var arada kramp girer gibi de hissediyorum rahmimi sanki alt tarafa çekiyorlar gibi de oluyo bazen uf bilmiyorum delircem 😂 şaka bı yana ama herşeyin kokusunu alıyorum normalde bu kadar almazdım goguslerimde çok hafif ağrılar var
Etkiler baslamis demekki. Ya bende erken diyordum ama 4-5 hafatalar icin bende bile başladı bu haftalarda sanki 🙏🙏değişik bir duygu hamislik ya 🙏🙏😘ben korona gecirdigim icin kokulari tam alamiyorum😁😁

Trendyol da vakit geçireyim azcik dedim kendimi bebek seylerinde favoriler e eklerken buldum aglayasim geldi şu an 😢

Kalplerini duydum büyük korku ile ❤️🧿
Hiç durmasın hep atsınlar inşallah
akşam 5 te taze kırmızı kan geldi tuvalette peçeteye
nasıl gittik o zaman nasıl geçti yol nasıl bitti usg ye Girene kadar kayıt yok bende
ikiside iyi canlı maşallah kalplerini duydum işte o zaman anladım neyin içinde olduğumu
sanırım ben bu gün anne oldum :KK200: :KK200::anneadayı:
allah bunu bekleyen dileyen herkese yaşatsın devamındada yüzünü göstersin kucağımıza versin inşallah.

Mide bulantisi ceken arkadaslarim mide bulantilariniz surekli mi oluyor yoksa birkac gun kaybolup yeniden mi geliyor acaba?

Kalplerini duydum büyük korku ile ❤️🧿
Hiç durmasın hep atsınlar inşallah
akşam 5 te taze kırmızı kan geldi tuvalette peçeteye
nasıl gittik o zaman nasıl geçti yol nasıl bitti usg ye Girene kadar kayıt yok bende
ikiside iyi canlı maşallah kalplerini duydum işte o zaman anladım neyin içinde olduğumu
sanırım ben bu gün anne oldum :KK200: :KK200::anneadayı:
allah bunu bekleyen dileyen herkese yaşatsın devamındada yüzünü göstersin kucağımıza versin inşallah.
Yaa bebişlerin ve sen çok tatlısınız 😍 allah hepimize bebileri sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Bence de kalp atışı başka bişymiş anne için💕 hayırla, sağlıkla, mutlulukla bitsin gebeliklerimiz inşallah 🤲

Ben 8.haftadayım hiçbir hamilelik belirtisi hala yok. Arada kasıkta batmalar kramplar ve hafif gaz şişliği... tüp bebek olmasa hamile olduğumu anlayıp da test flan yapmazmışım hiç.
var mı belirti yaşamayan???

X