Aralıkta transfer olanlar

Canim fitili transfer oncesinde kullanmaya baslamistim ben.( donmus transfer) O zaman yoktu o koku.Ben birtek orada bir acaba mi demistim.Onun disinda birsey yoktu yani😬
Bende toplama işlemi oldu hemen ertesi gün başladım sonra transfer oldu sadece göğüs şişkinliği ağrısı var oda adet zamanı da oluyodu 😂

Benim arada migren.karisiyor yanıyor bazen. Ama istifra etmedik hiç. Karnım da agryor bazen kramp cuma gidicez kese icin doktora umarım bir aksilik yoktur.
yoktur allahın izniyle ya daha erken belki de bu belirtiler için ya da olmayacak bizde kusma falan.
bende hep tedirgindim hiç bulantım yok neler oluyor diye
bi de ikizim düşün
ama iyiler şükür kalpleri duyduk gelişimleri iyi herşey yolunda görünüyor
ama yavaş yavaş geliyo sanki bulantılar :)
şimdi kocamın yastığından tiksindim bi ufak çıkardım :)

Kizlar transfer öncesi ve sonra oksapar kullananlar iğneyi saat dilimi farkeder mi ne zaman yapiyosunuz benim ilk zamanlsr tam saatinde yapiyodum ama bu ara şaştı saati unutuyorum 1 saat bazen 2 saat sonra aklıma geliyo yapmadığım

Kizlar transfer öncesi ve sonra oksapar kullananlar iğneyi saat dilimi farkeder mi ne zaman yapiyosunuz benim ilk zamanlsr tam saatinde yapiyodum ama bu ara şaştı saati unutuyorum 1 saat bazen 2 saat sonra aklıma geliyo yapmadığım
Bence belirli bir saat dilimu belirleyip o saatte yapmak gerek canim .Neticede ilacin etkili oldugu bir sure oluyor.Ama bence bir iki gunluk sapmadan birsey olmaz.Ben kendim hergun ayni saatte yapiyorum

Bence belirli bir saat dilimu belirleyip o saatte yapmak gerek canim .Neticede ilacin etkili oldugu bir sure oluyor.Ama bence bir iki gunluk sapmadan birsey olmaz.Ben kendim hergun ayni saatte yapiyorum
Belirlemistim ne güzel transfer sonrasi anneme geçince kayniyo arada bı yarım saat önce yada sonra falan oluyo genelde

Kesin öyle tüp olduğunu da bilmiyor çok stres yaptım iğneleri vurulmam gerekiyor kaldı birde ayy kabus gibiydi geçti neyseki
Garantici kadın gormeden inanmam.diyor 😁😁oda degisikmis valla ne zaman ultrason senin ? Benim yarın geçmek bilmedi valla içimdeler mi hala şüphedeyim 😁😁 bekle bekle yoruldum vallahi

Canım, telefonuna alarm kur, ben tüm iğneler için öyle yaptım. Saatleri aksamıyor o zaman.

Garantici kadın gormeden inanmam.diyor 😁😁oda degisikmis valla ne zaman ultrason senin ? Benim yarın geçmek bilmedi valla içimdeler mi hala şüphedeyim 😁😁 bekle bekle yoruldum vallahi
Aynı bende ya yokmu acaba diyorum gittimi agrım olunca batmam seviniyorum bi belirtim de kalmadı gögsüm dokununca acımaya basladı nasipse pazartesi benim de kuzu ultrason acaba kalbi de duyar mıyız biz kaç haftalık olmuş oluyoruz?

X