Aralıkta transfer olanlar

Bende kan sulandırıcıya ara verdim 1 hafta. Şuan kullanma riskli dedi. Zaten üniversite hastanesinde tedavi görmüştüm kalp atışını duyduktan sonra doktor bul diyorlar kendine. Bugün özelde gidicem yine doktora bakayım o ne diyecek.
Zaten bunu bıldıgım ıcın soylemek istedım canım.Ankarada olsan doktorumdan memnunum ben ama sanırım Kocaelındesın.Umarım ılgılı bır doktor bulursun sen de.Gercı doktorla da bıtmıyor kı iş.Bızım vucudumuz ve embrıyonun genetıgı

Zaten bunu bıldıgım ıcın soylemek istedım canım.Ankarada olsan doktorumdan memnunum ben ama sanırım Kocaelındesın.Umarım ılgılı bır doktor bulursun sen de.Gercı doktorla da bıtmıyor kı iş.Bızım vucudumuz ve embrıyonun genetıgı
Evet canım Kocaelindeyim. Inşallah bulurum iyi bir doktor. Sevincimiz yarım kalmasın inşallah 🤲🏻

Hangi doktor canım senin

Selam.kizlar benim 2 gündür kramplar giriyor sanki karnıma ya. Normal mi acaba? Doktor da 10 gün geçsin öyle gel dedi ya herhangi biyere gitmedim. Olumsuz bir durum yoktur.insallaj..ikiz se ondan da rahatsızlık vermeye başlamış olabilir diye düşünüyorum . 5.haftaya girdik sanırım 😉😉aynı durumları yaşayanlar var mı. Bi de günduzLeri cok uyku çöküyor 🙏🙏

Selam.kizlar benim 2 gündür kramplar giriyor sanki karnıma ya. Normal mi acaba? Doktor da 10 gün geçsin öyle gel dedi ya herhangi biyere gitmedim. Olumsuz bir durum yoktur.insallaj..ikiz se ondan da rahatsızlık vermeye başlamış olabilir diye düşünüyorum . 5.haftaya girdik sanırım 😉😉aynı durumları yaşayanlar var mı. Bi de günduzLeri cok uyku çöküyor 🙏🙏
Benım karın agrıma doktor rahım genıslıyor normaldır demıstı canım

Yaa bebişlerin ve sen çok tatlısınız 😍 allah hepimize bebileri sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Bence de kalp atışı başka bişymiş anne için💕 hayırla, sağlıkla, mutlulukla bitsin gebeliklerimiz inşallah 🤲
amin kuzum amin :dua:

Canım kanamam devam ediyor mu? Dün akşam benimde kanamam oldu. Acile gittim hemen aktif kanama yok dediler. Şuan kanama kesildi ama lekelenme şeklinde devam ediyor. Sana ne söylediler?
bi kere kan geldi peçeteye
1 saat yol gidene kadar hiç gelmedi
orda bekledim bir saat leke olmamıştı yine
eve geldiğimde yine peçeteye bi damla pembe lekesi geldi kesildi
baktı speculum taktı eski bi kanama bu kesenin etrafı temiz dedi

Ben 8.haftadayım hiçbir hamilelik belirtisi hala yok. Arada kasıkta batmalar kramplar ve hafif gaz şişliği... tüp bebek olmasa hamile olduğumu anlayıp da test flan yapmazmışım hiç.
var mı belirti yaşamayan???
ikiz bebeğe gebeyim bende de tık yok
ne bulantı ne aşerme
aynı arada kasıklarım batıya gaz gitti sadece şişkinim
inşallah böyle de devam eder
millet neler çekiyor kusmaktan bulanmaktan

Kızlar kan testinden 10 gün sonraya çağırmıştı beni doktor. Keseyi kesin görürüz dimi 😊🤗🤫🤫k.validem dağıttı hamile gelin diye heryere ya😔😔kızdım ama napiyim kan testi olduğum gün duydu tum sulalesi😔😔
Herseyimiz aynıııı eşime sürpriz yaptım oda annesine demiş hemen oda yaymış 3 4 gün sonra geldi cat kapı kalp sesini duymaya oda gelecekmiş çekeceğimiz var

bende sakaryadan kocaeliye geliyorum Eray Çalışkan için
özel ama
tavsiye ederim kesinlikle
hem tüp bebekçi hem profesör
Evet canım onu da duydum bugün daha önce gittiğim doktora gittim proluton vuruldum yine. Eğer tekrar bir problem yaşarsam Eray hocaya ya da aynı hastanede Öner hocaya gidicem bende. Takibimi orda yaptırmayı düşünüyorum.

Herseyimiz aynıııı eşime sürpriz yaptım oda annesine demiş hemen oda yaymış 3 4 gün sonra geldi cat kapı kalp sesini duymaya oda gelecekmiş çekeceğimiz var
Hadi ya benim ki çagirmadan gelmez en azından 😁 ay bizden bilen yok diyemiyorum daha gecsin biraz 😁

ikiz bebeğe gebeyim bende de tık yok
ne bulantı ne aşerme
aynı arada kasıklarım batıya gaz gitti sadece şişkinim
inşallah böyle de devam eder
millet neler çekiyor kusmaktan bulanmaktan
Benim arada migren.karisiyor yanıyor bazen. Ama istifra etmedik hiç. Karnım da agryor bazen kramp cuma gidicez kese icin doktora umarım bir aksilik yoktur.

Yok hiç arama 😅🥰 daha çok erken zaten ilaçlar yüzünden kasıkta batma bel ağrısı flan hissedersin. Ben de yıllarca belirti araştırdım psikopat gibi, kısmette belirtisiz yaşamak varmış 🙈
😂😂 Ay inşallah ya ilk tüp um aşılama 2 kere oldu da aşılamada hiç ilaç kullanmamıştım sonrasında bunda bı sürü var halen

X