Aralıkta transfer olanlar

Ya kalça bandı vardi benim 7 gün taktım Yenisi ni taktım 7 günde o 14 günde çıkarttılar. Her doktorun sistemi farklı olabilir. Benim ark. Tutmamıştı aynı yerde transfer olduk onun olumsuz olunca kestiler tüm ilaçlarını . Yani panik yapma bence ilaçlar destekliyor . Benimde ne kullanıyorsam devam
Doktorum garantici galiba baya transferden önce başlattı ve hala devam diyor bakalım hayırlısı artık sağlıkla ilerlesin de insalalh🥰

Hosbuldum kuzum yok ilaclara devam hatta proluton igne kullanicam haftada 1 gun lakin bu igneler piyasada yok bir eczaciya dedik ama bakalim hala aramadilar pazartesi vurulmam gerekiyor sana birakmi dediler
Evet bende kullanıyorum haftada 1 onu 2.yi vurdurcam yarın bide oksapar kullanıyorum her gün deli deşik oldu göbeğim transfer öncesi iğneler sonrası iğneler ne kadsr devam bilmiyorum daha da

Allah Allah ben hala estrofem kalça bandı aspirin progestan hap progestan fitil progestan iğne kan sulandırıcı iğne folik asit bende kullanıyorum günde 3 iğne var halaa devam dediler şaşırdım ya
Benim tek Allah'tan ignem gunluk estrofem sabah akşam folik asit oskapar göbekten iğne prolutan haftalık iğne progestan vajinal fitil bunlar var şu an devam eden 2 ilaç da kullanımı bitti

B
Evet bende kullanıyorum haftada 1 onu 2.yi vurdurcam yarın bide oksapar kullanıyorum her gün deli deşik oldu göbeğim transfer öncesi iğneler sonrası iğneler ne kadsr devam bilmiyorum daha da
Benim igne yoktu tesadüfen ozelde tup bebek ve kadin dogum uzmanina muayene oldum bu igneyi yapmalisin düşük tehlikesinden korur dedi 1 tane yaptirdim sonra haftada 1 yaptircam yine sadece elevit ve progestan fitil var günde 3 defa

Kızlar kan testinden 10 gün sonraya çağırmıştı beni doktor. Keseyi kesin görürüz dimi 😊🤗🤫🤫k.validem dağıttı hamile gelin diye heryere ya😔😔kızdım ama napiyim kan testi olduğum gün duydu tum sulalesi😔😔

Kızlar kan testinden 10 gün sonraya çağırmıştı beni doktor. Keseyi kesin görürüz dimi 😊🤗🤫🤫k.validem dağıttı hamile gelin diye heryere ya😔😔kızdım ama napiyim kan testi olduğum gün duydu tum sulalesi😔😔
Hayırlı olsun canım inşallah görürsün sağlıklı ilerler üzüldüm ama söylemesine biraz saklanması lazım benim dusuncemle neler yaşıyoruz olumlu görene kadar bizler sakınmak gerekir

Ne çabuk dağıtmış öyle 😬 Görürsün inşallah canım. Ben daha kimseye söylemedim eşim ve annem biliyor sadece. Onlarıda tembihledim kalp atışını duyana kadar kimseye söylemek yok diye 😅

Ne çabuk dağıtmış öyle 😬 Görürsün inşallah canım. Ben daha kimseye söylemedim eşim ve annem biliyor sadece. Onlarıda tembihledim kalp atışını duyana kadar kimseye söylemek yok diye 😅
Bende dedim de iste bir annelerimize söyledik. Oda duramadı 70 i gecik kadin söylendim sonradan ama söylemiş artık soyeldikleri de dagitmis. Bir baktım arayan arayana valla. Inşallah bir olumsuzluk yaşamayız. Allahtan tedavi işini söylemedi galiba 😁 yok ilerde bir de Allah korusun bir olumsuzluk olsa millete dert anlat niye öyle oldu niye söyle oldu

Hayırlı olsun canım inşallah görürsün sağlıklı ilerler üzüldüm ama söylemesine biraz saklanması lazım benim dusuncemle neler yaşıyoruz olumlu görene kadar bizler sakınmak gerekir
Evet ama söylemiş iste söylendim bende ama. Dağıtmış bir kere sevincimi paylaştim diyor . Insallah bir olumszluk yasamayiz canim ya

😆 benimde esim yahmıştı
Hadi ya bir tutar insan ağzını ya benim eşim annesine kardeşine mutlaka söyler zaten. Annesi de dağıtmış hatta 1 kişiye söylemiş dur demiş oburu de alınır onada özel telefon açmış onlarda yaymış tabi. Daha kanda çıktı yani göremedik ultrasonda arayanlar kaç aylık soruyor 😁yeni daha biz göremedik henüz haftaya bakilcak demek zorunda kalıyorum

Hadi ya bir tutar insan ağzını ya benim eşim annesine kardeşine mutlaka söyler zaten. Annesi de dağıtmış hatta 1 kişiye söylemiş dur demiş oburu de alınır onada özel telefon açmış onlarda yaymış tabi. Daha kanda çıktı yani göremedik ultrasonda arayanlar kaç aylık soruyor 😁yeni daha biz göremedik henüz haftaya bakilcak demek zorunda kalıyorum
Soylesin kız allahin izniyle birsey olmaz bu saklanacak bisey degil zaten tedirgin olma

😍hayırlı uğurlu olsun.bana sesli dinletmedi diğer randevuya dedi ama görüntüde pırpır ediyodu kalbi. Bebeğin boyu kaç mm olmuş cnm.
Teşekkür ederim 🥰 Ay boyunu falan söylemediler hiç ya bilmiyorum ki 🤔 Ben üniversite hastanesinde tedavi olmuştum zaten bugün kalp atışını duyunca artık başka doktor bul dediler. Haftaya tekrar özelden bir doktora giderimde orda unutmayım sorayım 😊 Hastanede ultroson çıktısı falanda vermiyorlar zaten ben o yüzden telefonla çekmek istiyorum dedim özellikle 😊

X