Aralıkta transfer olanlar

4. Haftadayız dimii bende onu düşünüyordum kaçtır diye hala bulantısı yok ama uykum geliyor hep yine üşüme batma var okadar değerim benimde 900 küsür cıktı yarın bidaha vericem sonmuş
Benim uykum yoktu ama. Bu akşam yemekten cok uyku bastı. Hatta hafif yemistim yedigimle alakalı diye dusundum bir uyumusum yemekten sonra akşam 11 de kalktım heralde hamilelikten diyorum. Ben çok hesaplattim öyle çıkıyordu hep 4 hafta hatta 5 olucaz bir gorsek te rahatlasak artik ya. Ben kan da baktirmiyorum 10 gun sonra dedilee oyle bekliyorum ilaclari kullanarak bakalim

Çook sevindim kuzum kaç hafta kac gunluk olmus ben bugun kontrole gittim 7 hafta 5 gunluk dedi 14.30 mm yaziyor bebek boyu belimde çoook agriyor varmi beli agriyan baska
hiç kesilmedi bel ağrısı
rahim ağzı sanırım tam yerini nasıl tarif ederim bilmiyorum
orda bile arada kramplarım oluyor benim
rahim ağzımız mı kapanıyor acaba

4. Haftadayız dimii bende onu düşünüyordum kaçtır diye hala bulantısı yok ama uykum geliyor hep yine üşüme batma var okadar değerim benimde 900 küsür cıktı yarın bidaha vericem sonmuş
Bak canim hesaplamaya

Eklentiler

• Screenshot_20210115-235152_Chrome.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 27
Canım ben kese görmeye gittiğimde sordum 1 ay daha kullanacaksın dediler tüm ilaçları.

Sadece günde 1 coraspirin progestan fitil vardi benim onlara devam ediyorum. Birde vitamin vardi folik asit falan. Devam et dediler . Gidince söylerler heralde. Kan sulandırıcı iğne 2 tane vermişlerdi bana hibor onlar transfer sonrasi ilk 2 gün kullandım bitti. Proluton depot iğne vardi onuda bir hafta arayla 2 tane göründüm bitti başka da vermediler

Bu iyiye isaret olabilirGelisme olursa beni de haberdar et.Tum iyi dileklerim seninle

Mrb arkadaşlar.benim 3 Aralık'ta iki embiryo transferi yapıldı.coksukur tutu ve 9 haftaligiz.iki hafta önce bebeği kalp atışı gördük.ikinci kese görünüyordu ama beli dil diyordu doktor.sonra bu hafta gitik baktık iki kalp atışı.ikiz yani.ama kafama takılan.bunlar çift yumurta ikizleri mi oluyo yani plesentalari farklı mı oluyo.cunku çift plesenta olması biraz daha risksiz diye duydum..doktora sormak aklıma gelmedi bilgisi olan varmı bu konuda

Allah Allah ben hala estrofem kalça bandı aspirin progestan hap progestan fitil progestan iğne kan sulandırıcı iğne folik asit bende kullanıyorum günde 3 iğne var halaa devam dediler şaşırdım ya

Allah Allah ben hala estrofem kalça bandı aspirin progestan hap progestan fitil progestan iğne kan sulandırıcı iğne folik asit bende kullanıyorum günde 3 iğne var halaa devam dediler şaşırdım ya
Ya kalça bandı vardi benim 7 gün taktım Yenisi ni taktım 7 günde o 14 günde çıkarttılar. Her doktorun sistemi farklı olabilir. Benim ark. Tutmamıştı aynı yerde transfer olduk onun olumsuz olunca kestiler tüm ilaçlarını . Yani panik yapma bence ilaçlar destekliyor . Benimde ne kullanıyorsam devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…