Aralıkta transfer olanlar

Olsun kalp atışlarını duyduk ya şükürler olsun
Evet ya şükürler olsun. 10 gündür stresten yüzüm ergen gibi sivilce doldu. Kalbi duyacakmıyım diye ama tarifsizmiş içinde bi kalp atması. Allahım isteyen herkese nasip etsin.

Ayyy çok sevindim. Bende dün duydum pıtpıtımı ayyy ama çişli gitmek gerekiyormuş usg ye, alttan baktık bebişime usg çiş olmayınca hiç göstermiyor ya. bileydin çişli giderdim
Çook sevindim kuzum kaç hafta kac gunluk olmus ben bugun kontrole gittim 7 hafta 5 gunluk dedi 14.30 mm yaziyor bebek boyu belimde çoook agriyor varmi beli agriyan baska

Çook sevindim kuzum kaç hafta kac gunluk olmus ben bugun kontrole gittim 7 hafta 5 gunluk dedi 14.30 mm yaziyor bebek boyu belimde çoook agriyor varmi beli agriyan baska
Tam 8 haftalıktı dün ablam bugün 8+1 olduk Bebek boyunu sormadım ablam hiç nerde yazıyor bende bakıyım. belim ağrımıyor hiç, ama midem çok kötü şükürler olsun 3 gündür pek zorlamıyor beni.

Evet ya şükürler olsun. 10 gündür stresten yüzüm ergen gibi sivilce doldu. Kalbi duyacakmıyım diye ama tarifsizmiş içinde bi kalp atması. Allahım isteyen herkese nasip etsin.
Ya kalbi duyayım diye stres yaptım. Bide son günlerde okadar çok istifra ettim artık dün sabah hastaneye giderken kalp atışını geçtim, midem bulanmasın diye düşünmekten helak oldum. Yedi bitirdi beni bulantılar şükürler olsun 3 gündür çok zorlamıyor beni Çok çok zormuş bulantı

Yaa kıyamam ne zaman başladı bulantılar. Bende hala hiçbir belirti yok

Crl yazar altta olmasi lazim kuzum masallah bebeslere kocaman oldular bugun yine duydum kuzumun kalbini

Benden de pıt pıt değilde pır pır.muayene vardı bugün sesli değil ama ekranda pır pır kalp atışı göründü. Herşey yolunda çok şükür şimdilik

Bizim 4 haftalık oluyor heralde. Internette hesaplama yaptırıyorum ben arada da tup bebek hamilelik hesaplama diye öyle çıkıyor haftaya 5.haftamız olur . Ayni gunuz ya sana da bir sorayim dedim
4. Haftadayız dimii bende onu düşünüyordum kaçtır diye hala bulantısı yok ama uykum geliyor hep yine üşüme batma var okadar değerim benimde 900 küsür cıktı yarın bidaha vericem sonmuş

Yaa kıyamam ne zaman başladı bulantılar. Bende hala hiçbir belirti yok
Ayyy kuzuummmm şükret bulantı olmadığına. İnan yerinde olmak çok isterdim. 5. Haftada ara ara kendini gösterdi 6. Haftadan itibaren beni öldürdü.
şükürler olsun yeni yeni hafifliyor gibi kuzum.

Ablam sen paso usg ye giriyorsun. Bidahaki randevunu nezamana verdiler. Benim 11 şubatta 1 ay sonra
Benim 11inde gittigimde kucuk 5 kurus kadar leke olmustu evham yaptim progestan fitilden olmus rahatladim bugun gittigimdede belim ve kasigim agriyordu yine evham yaptim oyle gittim ozelde zaten 1o gun ucretsiz oluyor kuzum devlette benim de var devamli doktorum ona gidemem istedigim zaman kızar

Ablam sen paso usg ye giriyorsun. Bidahaki randevunu nezamana verdiler. Benim 11 şubatta 1 ay sonra
Benim kan uyuşmazlığım var esimle onun icin test yapacak ayin 20sinde randevum tokluk kan sekerim yuksek cikmisti son gittigimde birde aclik kan sekerine bakacak

Benim kan uyuşmazlığım var esimle onun icin test yapacak ayin 20sinde randevum tokluk kan sekerim yuksek cikmisti son gittigimde birde aclik kan sekerine bakacak
Bende bebekken hepatit b geçirmişim ozamanlar çocuklara hepatit b aşısı cıkmamış bana yapamamışlar. Onun için randevu alıcam devlette bi kontrole gidicem bakalım

Kahverengi akıntı cook hafif benimde oldu bugün, artık üstünde pek durmamaya çalışıyorum. Stres oluyorum bazen düşündükçe saldım oyuzden. İçin rahat olsun hiçbişicik olmucak bebişlerimize

Yok bende evham yapmiycam artik proluton depot vurulcam haftada bir allaha teslim ettim bebisimi ve kendimi ona emanet bebegim elimden geleni yaptim yapiyorum kuzum artik allahin dedigi olur ❤

Ayyy kuzuummmm şükret bulantı olmadığına. İnan yerinde olmak çok isterdim. 5. Haftada ara ara kendini gösterdi 6. Haftadan itibaren beni öldürdü.
şükürler olsun yeni yeni hafifliyor gibi kuzum.
allah yardımcın olsun. Zorlu süreçler bekliyor bizi ama halledicez Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…