Aralıkta transfer olanlar

Bir pıtpıt da benden geldi 😍 bebişi de gördüm kalbini de duydum her şey yolundaymış şükür 🙏🏻
Ayyy çok sevindim. Bende dün duydum pıtpıtımı💖 ayyy ama çişli gitmek gerekiyormuş usg ye, alttan baktık bebişime usg çiş olmayınca hiç göstermiyor ya. 🥺🥺🥺bileydin çişli giderdim

Benım kanlı akıntım arttı.Bebeğinin gidecegını bile bile elınden bırsey gelmemesi ne zormus🙁Ne umutlarla yapıyorsun tupbebegi.Sonra da boyle😭
Merak etmeyin bi arkadaşım var adet olur gibi kanaması var tüp bebek onunda. 3 aylık nerdeyse ama hamileliği devam ediyor. Bazen bünyeden bünyeye değişebiliyor. Benim hiç kanamam olmadan da kaybettiğim(normal gebelikti) bebeğim oldu mesela. İnşallah hala seninledir bebişim. Demesi kolay gibi ama inan her saniye tetikteyim bende. Kahverengi leke geliyor hala 6 haftalık oldum. Allahtan ümit kesilmezmiş🙏

Merak etmeyin bi arkadaşım var adet olur gibi kanaması var tüp bebek onunda. 3 aylık nerdeyse ama hamileliği devam ediyor. Bazen bünyeden bünyeye değişebiliyor. Benim hiç kanamam olmadan da kaybettiğim(normal gebelikti) bebeğim oldu mesela. İnşallah hala seninledir bebişim. Demesi kolay gibi ama inan her saniye tetikteyim bende. Kahverengi leke geliyor hala 6 haftalık oldum. Allahtan ümit kesilmezmiş🙏
Saolun tesekkurler.Cok zor Allah kolaylık versın bebek bekleyenlere.Aglamayım diyorum orda bir bebek varsa bebisim uzulmesin dıye o bile olmuyo.Saolun🙏

Ayyy çok sevindim. Bende dün duydum pıtpıtımı💖 ayyy ama çişli gitmek gerekiyormuş usg ye, alttan baktık bebişime usg çiş olmayınca hiç göstermiyor ya. 🥺🥺🥺bileydin çişli giderdim
Benim de alttan🙈 karından göremedi ama gazdan dedi doktor bilemiyorum 🤷‍♀️

Kuzum benim belirtim birsek solda batma suan hatta olmayınca korkuyorum gitti mi diye 😣bence senin ikiz gebelik ya rahim genişliyor senin şimdi belirtiler daha çoktur.. çok sevindim senin adına da rabbim hayırlısıyla kucagımıza almayı nasip etsin bekleyen isteyen herkesin ♥️🙏🏼
Bizim 4 haftalık oluyor heralde. Internette hesaplama yaptırıyorum ben arada da 🤗😊tup bebek hamilelik hesaplama diye öyle çıkıyor haftaya 5.haftamız olur . Ayni gunuz ya sana da bir sorayim dedim 🤗😊

X