Aralıkta transfer olanlar

Kızlar merhaba, dün akşam kahverengi lekelenmem olmuş. Sabah hemen doktoruma yazdım. Proluton depot vuruldum. İçim rahat etmedi başka bir doktora gittim özele muayene oldum. Bir sıkıntı görünmüyor dediler. Ara ara devam ediyor lekelenme. Sizlerde çok uzun sürdü mü? Doktor sıkıntı görünmüyor dese de içime korku düştü, tedirginim 😔

Hosbuldum kuzum yok ilaclara devam hatta proluton igne kullanicam haftada 1 gun lakin bu igneler piyasada yok bir eczaciya dedik ama bakalim hala aramadilar pazartesi vurulmam gerekiyor sana birakmi dediler
Abla yeni bi topic aç elinde olan mutlaka vardır. Ben bu siteden buldum piyasada bulunmayan bi ilacı
Allah razı olsun ilanı açan bayandan
Progestan iğne için hergün acile gitmem gerekiyordu
Covid riski
İğnenin ağrısı yan etkisinden kurtuldum sayesinde

Kızlar merhaba, dün akşam kahverengi lekelenmem olmuş. Sabah hemen doktoruma yazdım. Proluton depot vuruldum. İçim rahat etmedi başka bir doktora gittim özele muayene oldum. Bir sıkıntı görünmüyor dediler. Ara ara devam ediyor lekelenme. Sizlerde çok uzun sürdü mü? Doktor sıkıntı görünmüyor dese de içime korku düştü, tedirginim 😔
Transferden sonra bekledim yerleşme lekelerinü gelmedi
18. Gün başladı 5-6 gün sürdü
Sabahları ilk idrar yaptoğımda peçetede gördüm hep
Bordo ve kırmızı renge dönmedikçe endişe edilecek bir durum değilmiş

takip et gözlemle inşallah artmadan rengi dönmeden kesilir

Aynen canım takipteyim. Benimde bugün 20.gün çok açık kahverengi geliyor az az. Allah'ım inşallah bebeklerimizi bize bağışlar 🤲🏻

Benim de arada 1 veya 2 defa olmustu bir sorun olmadi içini ferah tut bir sey yoktur tüp bebekte normalmis bunlar progestan fitildende kaynaklanabiliyormus kuzum sakin ol allah verdi bizlere bh canlari akibeti ondan başkasi bilemez

Abla yeni bi topic aç elinde olan mutlaka vardır. Ben bu siteden buldum piyasada bulunmayan bi ilacı
Allah razı olsun ilanı açan bayandan
Progestan iğne için hergün acile gitmem gerekiyordu
Covid riski
İğnenin ağrısı yan etkisinden kurtuldum sayesinde
Esim aldirmaz ki öyle ben bulurum diyor kuzum sagol

Benim de arada 1 veya 2 defa olmustu bir sorun olmadi içini ferah tut bir sey yoktur tüp bebekte normalmis bunlar progestan fitildende kaynaklanabiliyormus kuzum sakin ol allah verdi bizlere bh canlari akibeti ondan başkasi bilemez
Bana yazmışsın sanırım 😊 Doktora gidince biraz rahatladım doktorumda normal dedi herşey muayene etti. Allah'ım yardım etsin bize onun takdiri ne ise o olacak 🤲🏻

Benim de oldu kahverengi lekenlenme hem de baya fazlaydı çamur gibi ama ertesi güne bişey kalmadı çok minik minik silince geldi. doktor da baktı herşey normal dedi. Ama bugün feci bulantım var.sürekli öğürme hissi miğdem ciğerlerim hepsi ağzıma gelcek gibi oluyo.su içsem öğürüyorum

Merhaba benım de 25 Aralıkta oldu bende keseyı gordum 8 mm ama bana dr yolk sac var veya yok demedı.Haftaya pazartesı tekrar cagrdı.O zaman kalp atısını mı duymamız gerekıyor normalde.Bu arada benım bebek gıdıcı olabılır.🙁Cunku kahverengı lekelenmem var kanlı ne yazıkki.Herseyın hayırlısı ne dıyelım
Naptın canm gittin mi bende aynı durumdayım 😔 6+4 kese var ama bebek yok

Benim de oldu kahverengi lekenlenme hem de baya fazlaydı çamur gibi ama ertesi güne bişey kalmadı çok minik minik silince geldi. doktor da baktı herşey normal dedi. Ama bugün feci bulantım var.sürekli öğürme hissi miğdem ciğerlerim hepsi ağzıma gelcek gibi oluyo.su içsem öğürüyorum
Benimde kesildi gibi iğneden sonra canım. Bulantım falan yok. İştah açılması var bende sürekli birşeyler yemek istiyorum.

İnan bana bende evde yapmış olsam benimde çıkmazdı. Kan testinde pozitifi görüpte idrar çıkmayanları gördükçe idrar testi hiç yapmadım. 9. Gün kan testi yaptırmamın da sebebi daha fazla dayanamadım. Stres olmaya çok fazla başlamıştım. Nolucaksa olsun diye gittim. Çok şükür oldu💖
SiZinde olucak inanın. Orda olduğuna tutunduguna inanın 😍😍😍
Kacinci gun embriyosu transfer edildi acaba ?

X