Aralıkta transfer olanlar

Benim 18 aralıktı transfer. İlk ultrasonda boş kese görünüyor zaten. Onu takma. Sadece kese ve minicik yolk sacı başka bişy yoktu bende de.
Ben de yolk sacta görünmedi minicikti parmağımdan da küçük Benim de 25 Aralık'ta olmuştu. Pazartesi inşallah duyarım kalp atışını. Çok heyecanlı Arada yoğun bel ağrım oluyor normaldir herhalde değil mi?

Benim belim de çok ağrıyor normaldir o bence. Bugün bi batmalar başladı kasığma inanılmaz rahatsız ediyor hayırdır inş Cuma olsa bana da geçmedi 10 gün

Benim belim de çok ağrıyor normaldir o bence. Bugün bi batmalar başladı kasığma inanılmaz rahatsız ediyor hayırdır inş Cuma olsa bana da geçmedi 10 gün

Bende de batma var canım ve geceleri sırılsıklam terliyorum uyanıyorum hep bel ağrısı ve kasık ağrısına. Allah'ım hayırlara çevirsin inşallah

Kizlarrrr 8.gun sonucum 173 tu (doktordan habersiz yaptigim test) 12.gün sonucum ise; 1485 hemşire dedi artık pozitif 10 gün sonraya gün verdiler. Yalniz ikiz olma ihtimali de varmış
Maşallah evet ikiz olabilir benim 12.gün 830du değerim senin neredeyse iki katı çıkmış. Sağlıkla gelsinler inşallah

kızlar bugün dayanamayıp idrar testi yaptım 5.gün embriyosu 6.günümdü tek çizgi sanırım olmadı
Benimde 6.günüm dün idrar testi yaptım negatifti ama kanda pozitif cıktı. Bugünde yaptım hala tek çizgiydi anlamadım. Kan önemli

İnşallah sağ salim doğsunlar
Allah hiç birimizin kucağını boş bırakmasın inşallah
Bende çok sevindim vallahi
Birini doğurup aradan vakit geçsinde 2. Tüp yapalım şansım yoktu benim :)
Şimdi ikiz geliyo allah nasip ederse

Kizlarrrr 8.gun sonucum 173 tu (doktordan habersiz yaptigim test) 12.gün sonucum ise; 1485 hemşire dedi artık pozitif 10 gün sonraya gün verdiler. Yalniz ikiz olma ihtimali de varmış
Gözün aydın. Bence de ikiz olabilir değer baya yüksek maşallah benim 12.gün 340 tı

Bende de batma var canım ve geceleri sırılsıklam terliyorum uyanıyorum hep bel ağrısı ve kasık ağrısına. Allah'ım hayırlara çevirsin inşallah
Aa batma bu sabah başladı bende ama evet terliyorum ben de çok. Batmayı kafama takmaya başlayacaktım tam da demek sende de var

Aa batma bu sabah başladı bende ama evet terliyorum ben de çok. Batmayı kafama takmaya başlayacaktım tam da demek sende de var
Aynen canım bende de var. Normaldir herhalde ya herşeyi paranoya yapıyoruz ama sonuçta içimizde bir can büyüyor. Kese hergun 1.1mm büyüyormuş. Ağrılar normal aslında ama biz kafamızı herşeye takıyoruz

Canımmm hayırlı olsun çok sevindim bende kan verdim sonucum 385 cıktı ilaçlara devam mış 2 günde bir test vericekmişim 10 güne sanırım benide çağırırlar

Canımmm hayırlı olsun çok sevindim bende kan verdim sonucum 385 cıktı ilaçlara devam mış 2 günde bir test vericekmişim 10 güne sanırım benide çağırırlar
Ayy cok sevindim Canım haydi hayırlı olsun. bana kan demediler 10.gün sonra randevu verdiler heralde anca görülüyor cok sevindim vallahi adına adımıza

Benim
Benim bu gun hastaneye gidip gelirken cok migren bulandı ve hala devam sende de var mı bu durum ?? Normal hamilelik belirtileri göstermeye başlıyoruz sanırım

Benim
Benim bu gun hastaneye gidip gelirken cok migren bulandı ve hala devam sende de var mı bu durum ?? Normal hamilelik belirtileri göstermeye başlıyoruz sanırım
Kuzum benim belirtim birsek solda batma suan hatta olmayınca korkuyorum gitti mi diye bence senin ikiz gebelik ya rahim genişliyor senin şimdi belirtiler daha çoktur.. çok sevindim senin adına da rabbim hayırlısıyla kucagımıza almayı nasip etsin bekleyen isteyen herkesin

Merhaba benım de 25 Aralıkta oldu bende keseyı gordum 8 mm ama bana dr yolk sac var veya yok demedı.Haftaya pazartesı tekrar cagrdı.O zaman kalp atısını mı duymamız gerekıyor normalde.Bu arada benım bebek gıdıcı olabılır.Cunku kahverengı lekelenmem var kanlı ne yazıkki.Herseyın hayırlısı ne dıyelım

10 gün sonra kalp atışı için gel dedi cuma günü gittiğimde. Canım inşallah sımsıkı tutunur hayırlısı ile sağlık ile Bende çok korkuyorum birşey olacak diye. Allah'ım sağlıkla bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin.

Bu arada sormayı unuttum kanama yeni mi başladı? Daha öncesinde olmuş muydu? Burda lekelenme yaşayan bir çok arkadaş oldu ama sıkıntı olmadı diye hatırlıyorum.

O burada herkeste olmş nerdeyse 18.gün gibi başlıyor 3-4 gün sürüyor. Öğrendik onu takma kafanaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…