Aralıkta transfer olanlar

Son adet tarihinin ilk günü 1.günün kabul ediliyor. Yani transfer günü yaklaşık 2 haftalık hamile sayılıyosun🙈
Ben adetin 28.günü transfer oldum 😅 Bende transfer tarihine 2 hafta birde kaçıncı gün embriyosuysa o kadar gün ekliyorsun diye biliyorum.

Ben adetin 28.günü transfer oldum 😅 Bende transfer tarihine 2 hafta birde kaçıncı gün embriyosuysa o kadar gün ekliyorsun diye biliyorum.
Benimki donmuş 5.gün embryosuydu.dondurulduğu gün tedaviye başladığım adetin 19.günüydü ama transfer son adetin 23.günü yapıldı.aradaki 4 günlük farkı adet başlangıcına ekleyip öyle hesapladı doktor. Son adetim 29 kasımdı ama aradaki 4 günü ekleyip 4 aralık adet başlangıcı gibi hesaplandı.

Benimki donmuş 5.gün embryosuydu.dondurulduğu gün tedaviye başladığım adetin 19.günüydü ama transfer son adetin 23.günü yapıldı.aradaki 4 günlük farkı adet başlangıcına ekleyip öyle hesapladı doktor. Son adetim 29 kasımdı ama aradaki 4 günü ekleyip 4 aralık adet başlangıcı gibi hesaplandı.
Ben opudan 2 ay sonra transfer oldum birde pco lu olduğum için adet düzensizliğim var. İlaçlarla adet olmam sağlandı ve sonrasinda transfer hazırlığı için ilaç kullandım. Çok kafam karışıyor bu hesaplamalarda 😅 Bende net olarak pazartesi öğrenicem.

4 heralde 😊🤗doktor tam hafta söylemedi haftaya cuma söyler sanırım.kese ile birlikte
Hiç bulantı yok bende 6 haftalık tek yumurta ikizi 😳
Çok kasık ağrılarım oldu batmalar kramplar bel ağrısı
Onun dışında şükür bi sıkıntı olmadı

hadi bi ikiz haberide senden gelsin inşallah 🙏🏼

Hiç bulantı yok bende 6 haftalık tek yumurta ikizi 😳
Çok kasık ağrılarım oldu batmalar kramplar bel ağrısı
Onun dışında şükür bi sıkıntı olmadı

hadi bi ikiz haberide senden gelsin inşallah 🙏🏼
Ay kısmet canim inşallah. Benimde batmalarım başladı. Gece göğüslerim de acıyor yatarken yan bile yatsam rahatsız ediyor biraz biraz. Bakalım su ilk aylar hayırlısıyla geçer inşallah 😘🙏

Merhaba arkadaşlar,
Transferin 3. Gunundeyim ve bende belirtilere takmış durumdayım:)
Ayaklarım buz gibi ama vücudum yanıyor, halsizlik var, bariz bir kasık ağrısı yok ama hafif sağ tarafta bişeyler hissediyorum.
Paranoyaklasmaya başlamış olabilirim🙈

Kizlar benim gebeligim dis gebelikmis degerlerimin kendinden dusmesini bekliyorlar duzmezse kurtaj yapilicam hepinizin gebeliginin saglikla devam etmesini diliyorum rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
Merhaba nasıl oldunuz?
Geçen sene bende dış gebelik geçirdim.

Merhaba arkadaşlar,
Transferin 3. Gunundeyim ve bende belirtilere takmış durumdayım:)
Ayaklarım buz gibi ama vücudum yanıyor, halsizlik var, bariz bir kasık ağrısı yok ama hafif sağ tarafta bişeyler hissediyorum.
Paranoyaklasmaya başlamış olabilirim🙈
aramıza hoş geldin :halay:
başından okubence tüm topiği
hemen hemen hepimizin yaşadıklarını gün gün takip edebilirsin

İyidir insallah ya, bende pek giremiyorum, yazıyım dedim oyuzden.
Midem çok bulanıyor kendimi hiç iyi hissetmiyorum. sen nasılsın kuzum
benim olmayacak sanırım bulantı falan şimdilik iyi gidiyor...
tek yumurta ikizi şokunu atlatmaya çalışıyorum :)

X