Aralıkta transfer olanlar

nasıl bi lekelenme bu
sabahları vajinal jel kullanıyorum
çamaşırda yada peçetede kırık pirinç kadar kahve rengi bi peltemsi şey var bende belli belirsiz bişey minicik 18. günden beri
bi gün gördüm bi gün görmedim
bordo kırmızı pembe değilse korkma dediler
sizi de okudum gördüm burdan lekelenme. nedir bu mudur bilemedim
Benim de 18.gun kahverengi lekelenme başladı, hala da devam ediyor. Doktorum bunlar normal dedi ama ınsan yine de tedirgin oluyor. Geçmiş olsun. İnşallah bebislerimizi sağ salim kucağımıza alabiliriz 🤲

bu gün bi dangalak bana bulantın yoksa mide yanman yoksa düşük yapma ihtimalin yüksek dedi
canımı sıktı
var mı böyle bi bilgi bi deneyim ?
doğal gebe arkadaşım var 10-15 gün ilerde benden kız fena bulantıdan halsizlikten
kendimde belirti arıyorum
yok
hiç bişeyden bulanmadım tiksinmedim
at gibi işe koşturcam bıraksalar
deli gibi acıkıyorum iştahım da yerinde
az memelerim acıyo
bide şimdi farkettim hamilelik günlüğümde yazıyo. 5. hafta burun tıkanıklığı olur diye
akşamdan beri burnum tıkanık
Bulantı herkeste olacak diye birşey yok. Komşum da tüp bebekle hamile, şu an 9.haftasinda, bir haftadır sadece birkaç kere bulantısı olmuş. Bence pozitif düşünelim, stres de kötü etkiliyor. Geçen sene düşük yaptım, kasık ve bel ağrısından duramıyordum, rahim düşecek gibi oluyordu. Şu an öyle birşey yok çok şükür. Sadece ara sıra çok hafif kasık ağrım oluyor. O da sanırım rahim genişliyor ondandır.

Var galiba bebis . 10.gun testim. Buda tel odaklamiyor daha da yakın 2 çizgi rengi aslında. 8.gun değer de 173 çıkmıştı inşallah artarak gider inşallah olumlu olur kızlar dua edelim bir birimize cok mucize gibi bisey valla bu Is

Eklentiler

• 20210110_114158.jpg
    20210110_114158.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 15
nasıl bi lekelenme bu
sabahları vajinal jel kullanıyorum
çamaşırda yada peçetede kırık pirinç kadar kahve rengi bi peltemsi şey var bende belli belirsiz bişey minicik 18. günden beri
bi gün gördüm bi gün görmedim
bordo kırmızı pembe değilse korkma dediler
sizi de okudum gördüm burdan lekelenme. nedir bu mudur bilemedim
Ben jel kullanmıyorum. İlk transferimde kullanmıştım ozaman geliyordu o jel kalıntıları. Ama şimdi o şekilde olmadı. Transferimin 8.günü kırmızı bir leke geldi direk çok korktum ben. Ama sonrasında hemen kahverengiye döndü 3 günde bitti. Daha sonra işte dün sabah 18.günüm oluyor tuvalete kalktıgımda kahverengi leke eldi peceteye direk sıvı değil salyamsı bir akıntı. Hemen doktorumu aradım gel dedi. Aslında kahverengi oldugunda doktorlar cok korkmuyor panik olmayın diyorlar. Haklılar da belki.neyse gidip görünce kanama bölgesi falan olmadığını rahatladım bende.

Ben jel kullanmıyorum. İlk transferimde kullanmıştım ozaman geliyordu o jel kalıntıları. Ama şimdi o şekilde olmadı. Transferimin 8.günü kırmızı bir leke geldi direk çok korktum ben. Ama sonrasında hemen kahverengiye döndü 3 günde bitti. Daha sonra işte dün sabah 18.günüm oluyor tuvalete kalktıgımda kahverengi leke eldi peceteye direk sıvı değil salyamsı bir akıntı. Hemen doktorumu aradım gel dedi. Aslında kahverengi oldugunda doktorlar cok korkmuyor panik olmayın diyorlar. Haklılar da belki.neyse gidip görünce kanama bölgesi falan olmadığını rahatladım bende.
bende yarın gidicem inşallah
doktorlar haklılar ama burda yaşamış tecrübe etmiş kader arkadaşlarım la belirtilerimizin bir olması beni daha rahatlatıyor :KK45:

Var galiba bebis . 10.gun testim. Buda tel odaklamiyor daha da yakın 2 çizgi rengi aslında. 8.gun değer de 173 çıkmıştı inşallah artarak gider inşallah olumlu olur kızlar dua edelim bir birimize cok mucize gibi bisey valla bu Is
hadi gözün aydın
kucağına alman yüzünü görmende nasip olsun:dua:
katlanır inşallah değerlerin
gayette net çizgin maşallah

Gözün aydın canım olmuş işte daha napsın bu bebiş 🥰

Ay amin inşallah. Inşallah hayırlı haberler alırız. Güzel haberleride paylaşırım sizlerle 😘😘🤲🤲🙏🙏
Okadar aynı şeyleri yasıyoruz ki bende hergün test yapıyorum ve inanamıyorum salı gününü bekliyorum peşine yok kese yok kalp atışı süreç çok uzunmuş gibi geliyor bi an önce olsa 🙏🏼☺️☺️

Günaydın arkadaşlar. Ben de 21 aralıkta transfer olmuştum.bugüne kadar hiç leke falan yoktu ama bu sabah çamur gibi siyaha yakın renkte kahverengi akıntı olmuş.korkmalı mıyım 😔

Günaydın arkadaşlar. Ben de 21 aralıkta transfer olmuştum.bugüne kadar hiç leke falan yoktu ama bu sabah çamur gibi siyaha yakın renkte kahverengi akıntı olmuş.korkmalı mıyım 😔
Günaydın, korkma doktoruna sor belki ilaç değiştirr veya yeni bişy verir. Ama artmazsa veya kırmızıya dönmezse korkma 😇

Leke gibi de değil çamur gibi.bi de fitille karışmış pütürlü anlayamadım
Aynısı oluyor bende de
Benden önce de başka arkadaşlarımızda da oldu
Hepimiz önce buraya sorduk sonra doktorumuza sorduk :)
Kırmızıya bordoya dönmedikçe normal dediler
Ben 19 unda oldum transfer
Transferin 18. Gününden beri vajinal fitilin artığı ile birlikte geliyor sabahları ilk çişe çıktığımda farkediyorum gün içinde devamı olmuyor ama

Okadar aynı şeyleri yasıyoruz ki bende hergün test yapıyorum ve inanamıyorum salı gününü bekliyorum peşine yok kese yok kalp atışı süreç çok uzunmuş gibi geliyor bi an önce olsa 🙏🏼☺️☺️
Evet ya hep bir beklemeli süreç inşallah hayırlı haberler alırız da beklediğinize değer. Ayni heyecan icindeyiz valla senle hemde aynı gün 😊😊🤗🤗az kaldı yarın alıcaz hayırlı haberleri inşallah 🤲🤲🙏🙏

Aynısı oluyor bende de
Benden önce de başka arkadaşlarımızda da oldu
Hepimiz önce buraya sorduk sonra doktorumuza sorduk :)
Kırmızıya bordoya dönmedikçe normal dediler
Ben 19 unda oldum transfer
Transferin 18. Gününden beri vajinal fitilin artığı ile birlikte geliyor sabahları ilk çişe çıktığımda farkediyorum gün içinde devamı olmuyor ama
Tşkler cvplarınız için arkadaşlar.inşallah hayırlısıyla sağ salim kucağımıza alırız. İlk 3 ay geçseydi bi biraz daha stres azalırdı belki.hep bişeyleri beklemekle geçiyo

Evet ya hep bir beklemeli süreç inşallah hayırlı haberler alırız da beklediğinize değer. Ayni heyecan icindeyiz valla senle hemde aynı gün 😊😊🤗🤗az kaldı yarın alıcaz hayırlı haberleri inşallah 🤲🤲🙏🙏
İnşallah kuzum yarın bakalım hayırlı haberler alırız inşallah heyecanla bekliyorum 🙏🏼♥️♥️

Amin çok teşekkür ederim 😇 herkese sıkılmadan cevap vermişsiniz, çok tatlısınız 😇 takvimine baktım da benim bir önceki leke gelmesi transferimin 9.gunu gelmiş 10.gun adet kanamasına dönmüş. bugun 6.gun bu adet kanaması olamaz herhalde değil mi :KK43: bir de siz 5. Günden İtibaren teste başlamıştiniz galiba, evde bir sürü test var, eşim de yap istersen dedi ama o kadar çok negatif gördüm ki yıllardır çok korkuyorum bakmaya 🙈 leke bugün geldi acaba yeni mi yerleşiyor ya da yerleşiyorlar ki 😇
sonucunuz ne oldu sizin inş pozitiftir

kızlar bugün dayanamayıp idrar testi yaptım 5.gün embriyosu 6.günümdü tek çizgi sanırım olmadı😔

X