Aralıkta transfer olanlar

Ne güzel hayırlı olsun. Peki ilk defa mı gitmiştiniz kese görmeye?
gecen hafta arkadaslarım öylesine karnımdan bakmışlardı keseyi görmüştük.
bu gün kendi doktorum vajinal usg baktı ve sonuç bu.
hala şoktayım ben bu iyi bişey mi
canlı doğum şansı nedir ne değildir hiç bi fikrim yok
çift çizgi görelim
beta katlansın
kese görelim diye endişe ederken hiç beklemediğim yerdeyim şimdi
ikiside başarır inşallah :dua: :dua: :dua: :dua:

allahın mucizelerinden ümidinizi kesmeyin kardeşlerim.
bu gün kontrole gittim
bölünmüşler
tek yumurta ikizi var içimde.
Şaka yapıyosun 🥰 allahım çok tatlı ya inşallah darısı başımaa 🙏🏻 Nasıl olmuş nolmuş? Kalbi duydun mu ?

çift çizgi görelim
beta katlansın
Hayırlı olsun. İnşallah ikisini de sağ salim kucağınıza alırsınız. 🧿🍀🐞

çift çizgi görelim
beta katlansın
Ne güzel tek yumurta ikizi. İnşallah sağlıkla ilerler hamileliğiniz. Benimde iki embriyo transferim olmuştu ama tek tutmuş.

Şaka yapıyosun 🥰 allahım çok tatlı ya inşallah darısı başımaa 🙏🏻 Nasıl olmuş nolmuş? Kalbi duydun mu ?
yok duymadım kalbi
ikizi duyunca şok ile çıktım :KK45:
tek embriyo olunca tutunma şansını artırmak için lazer ile embriyoyu traşlıyorlarmış
bu da içerde bölünmeye sebep oluyormuş
bende de bu olmuş :halay:
transfer olacağım zaman embriyolog söylemişti lazer yaptık diye

yok duymadım kalbi
ikizi duyunca şok ile çıktım :KK45:
tek embriyo olunca tutunma şansını artırmak için lazer ile embriyoyu traşlıyorlarmış
bu da içerde bölünmeye sebep oluyormuş
bende de bu olmuş :halay:
transfer olacağım zaman embriyolog söylemişti lazer yaptık diye
Hiç duymadım traşlama olayını 🙈 benim 2 embriyo traş flan yok 🤣gereksiz heyecanlara girmiym, ben kalp için şafak saymaya devam🤲 İnşallah ikisini de sağ salim kucağına alırsın canım benim tanımıyorum seni ama yine de çok sevindim. Tek yumurta ikizi olayına bayılıyorum çünkü 👼🏻👼🏻

Kızlar merhaba,Perşembe günü dondurulmuş embriyo transferim olacak,ilk denemem.Siz bu süreci deneyimlediniz.Transfer günü,ya da öncesi ve sonrasında nelere dikkat etmem gerekiyor.Bir de 3. Gün embriyosu transferi olacak.Bu şekilde sonuclarınızı kaçıncı gün aldınız?

Kızlar merhaba,Perşembe günü dondurulmuş embriyo transferim olacak,ilk denemem.Siz bu süreci deneyimlediniz.Transfer günü,ya da öncesi ve sonrasında nelere dikkat etmem gerekiyor.Bir de 3. Gün embriyosu transferi olacak.Bu şekilde sonuclarınızı kaçıncı gün aldınız?
Öncelikle hayırlısı olsun🙏🏻 Bu postu üşenmesen de baştan okusan aslında baya iş görür örnekler var. Her senaryo oldu baştan beri 🥰 benim sana bir kaç özet önerim. Transferden önce yapacak bişy yok sadece idrara çok çok sıkışma sonra beklemek çok zor oluyor. Transfer sonrası olabildiğince sakin takıl ama aralıksız yatma arada kalk yürü evde de olsa, ev işi yapma çünkü farketmeden yanlış hareketler yapabiliyoruz. Duşa 2 gün girmedim ben sonrası da ayakta ılık suyla ve çok oyalanmadan... Beslenme konusunda çok stres yapma sağlıklı ev yemekleri ye meyve tüket süt su ayran hariç bişy içmedim ben. Sigara kullanıyorsan kesinlikle bırak. Bol bol su tüket su çok önemli... Bebekten başka hiçbişy takma kafana. Bir de sürekli dua et. En azından içini ferahlatıyor:) aklıma gelen bişy yok başka.. sonra zaten 6.7. Günler idrarda test yapmaya başlıyorsun (bu doktorların tasvip etmediği bi konu🙈) sonra zaten 10.ve 12.günler kan testleri kısmetse artarak giden Betahcg 😇 sonra keseyi bekle, kese tamamsa kalbi bekle... böylee giden bir süreç.. aramıza hoşgeldin. :)

Öncelikle hayırlısı olsun🙏🏻 Bu postu üşenmesen de baştan okusan aslında baya iş görür örnekler var. Her senaryo oldu baştan beri 🥰 benim sana bir kaç özet önerim. Transferden önce yapacak bişy yok sadece idrara çok çok sıkışma sonra beklemek çok zor oluyor. Transfer sonrası olabildiğince sakin takıl ama aralıksız yatma arada kalk yürü evde de olsa, ev işi yapma çünkü farketmeden yanlış hareketler yapabiliyoruz. Duşa 2 gün girmedim ben sonrası da ayakta ılık suyla ve çok oyalanmadan... Beslenme konusunda çok stres yapma sağlıklı ev yemekleri ye meyve tüket süt su ayran hariç bişy içmedim ben. Sigara kullanıyorsan kesinlikle bırak. Bol bol su tüket su çok önemli... Bebekten başka hiçbişy takma kafana. Bir de sürekli dua et. En azından içini ferahlatıyor:) aklıma gelen bişy yok başka.. sonra zaten 6.7. Günler idrarda test yapmaya başlıyorsun (bu doktorların tasvip etmediği bi konu🙈) sonra zaten 10.ve 12.günler kan testleri kısmetse artarak giden Betahcg 😇 sonra keseyi bekle, kese tamamsa kalbi bekle... böylee giden bir süreç.. aramıza hoşgeldin. :)
Ya bak her cümleni heyecanla okudum.Bana aşırı umut oluyor pozitif sonuçlar.Rabbim tamamına erdirsin gebeliğinizi,sağlıkla doğsun.Darısı başıma.:)Bir de benim hem 5. Hem 3. gün embriyom vardı fakat doktor ve embriyolog 3. Gün olanı tercih etti.Sizin kaçıncı gün embriyosuydu?

Ya bak her cümleni heyecanla okudum.Bana aşırı umut oluyor pozitif sonuçlar.Rabbim tamamına erdirsin gebeliğinizi,sağlıkla doğsun.Darısı başıma.:)Bir de benim hem 5. Hem 3. gün embriyom vardı fakat doktor ve embriyolog 3. Gün olanı tercih etti.Sizin kaçıncı gün embriyosuydu?
Benim hepsi 5.gündü, 2 tane transfer oldu. Hiç ona takma 3-5 farketmiyor sanki pek. Geçen sefer çok araştırmştım. Yeter ki inan,olur. Ben ilkinde hiç inanmamıştım. Olmadı da zaten. Ama bu kez inanmak mı dersin hissetmek mi dersin pozitife şaşırmadım sevindim sadece... inşallah Allah sana da ve her isteyene evlat nasip etsin. Bizlere de tabi. Pozitifi görünce de 4.aya atsak kendimizi endişesi başlıyor. Daha biz de yolun başındayız 🥰

İnşallah kuzum yarın bakalım hayırlı haberler alırız inşallah heyecanla bekliyorum 🙏🏼♥️♥️
Selam, kan verdin mi ne durumdasın ben kan verdim evde bekliyorum sonucu. Doktor kan sonucuna göre randevu verip cagiriuormus benim süreç böyle ilerleyecek.

Ben geçen cuma kese gördüm ama çok ufakti daha. Haftaya pazartesi kalp atışı için gidicem. Insallah bir problem çıkmaz ve duyarım bebişimin kalp sesini 🤲🏻
İnşallahh duyarsın, duyarız 👼🏻 Ben de Cuma gidicem kalp için.
kalp duyan yok heralde henüz🙄

İnşallahh duyarsın, duyarız 👼🏻 Ben de Cuma gidicem kalp için.
kalp duyan yok heralde henüz🙄
Hadi inşallah hayırlısı duyalım canım. Ben biraz stresliyim ilk gittiğimde kese çok yeniydi. Boş gebelik düşünceleri geliyor sürekli aklıma korkuyorum. İnşallah sağlıkla kavuşuruz bebişlerimize 🤲🏻 Bu arada senin transfer ne zaman olmuştu?

Hadi inşallah hayırlısı duyalım canım. Ben biraz stresliyim ilk gittiğimde kese çok yeniydi. Boş gebelik düşünceleri geliyor sürekli aklıma korkuyorum. İnşallah sağlıkla kavuşuruz bebişlerimize 🤲🏻 Bu arada senin transfer ne zaman olmuştu?
Benim 18 aralıktı transfer. İlk ultrasonda boş kese görünüyor zaten. Onu takma. Sadece kese ve minicik yolk sacı başka bişy yoktu bende de.

X