Aralıkta transfer olanlar

Kız ben hala test yapiyorum bagimlilik olmus esim hatun sen delirdin psikologa gidelim diyor napayim bebisim ordami diye meraktayim

Bana da yerleşme çok mantıklı gelmiyor 5+1 de... ağrım yok hiç ama leke hiç durmuyor. Kendimi sakinleştirmeye çalşıyorm doktor da önemli değil dedi diye ama ben en iyisi yarın başka doktora gideyim. Zaten yerleşme 3 günü aşmazmış. Hem de benm transferin 9.günü oldu yerleşme lekelenmesi... of ya. Allahım bana sıkıntısız bişy yok dimi.

Bende aynı ve çift çizgiden önce rahattım şimdi korkuyorum orda mı acaba diye öyle zorki gittikçe de insan tedirgin oluyor bende yarın vermeyi düşünüyorum hayırlı haberler alırız insallah suan bende de ayak üşümesin sol kaşık batması var

Ayrıca damlayla alakası yok bundan önce de ben fazla fazla koyuyordum hep negatifse negatifti inanmak gercekten zor hayal gibi

Kız ben hala test yapiyorum bagimlilik olmus esim hatun sen delirdin psikologa gidelim diyor napayim bebisim ordami diye meraktayim
Hadi ya alışkanlık yapmış valla demekki. ya bende bilemiyorum ki diyorum 5 tl lik test yalnistır kesin. Climara forte bant var kalçada ctesi cikcak yumuşadılar kırıştılar iyice inşallah hormon vermeye devam ediyordur. Yeni alcaktım ama bu seferde sıfır bant fazla.hormon vericek. Bu gun proluton iğnem vardi vurrdum hemsire bantlarimi sokcektiheralde beni iğne yerlerimi kapamaya çalışıyor sandı kadın

Kiz cok erkek yapmayin kuzum var iste sabirli olun oyalanin benden beter çiktiniz gııı ben hic olnazsa 9. Gun yaptiydim gerci dr dedi yap diye

Senin de gözun aydin canim yarışmı var ne güzel bir yarış bu maşallah size hayfi sizlerden de hamilelik takvimi pazartesi günü bekliyoruz artik ❤
Yaaa insallah bu grup gercekten uğurlu galiba denk günlerimiz o yüzden gidişatı konuşuyoruz

Yok ben de o 5 tllik testlerle ögrendim merak etme sabirli ol bak büyük lafı dinleyin kuzum 11. Gun yap testi eziyet etme kendine belli var gebelik sık dişini gunluk test tap avun

Benimde 7. Günüm yapmadım belirtiniz var mıydı tüm topigi okuyamadımda
Şöyle 4. Güne kadar sol kasık batması hafif karın agrısı ve iki ayağımda da agrı vardı haklamış gibi 5. Gün baş agrım oldu 3 gündür de ayaklarım ısınmıyor belirti sayılıyorsa bunları yaşadım ben

bana 5 aralıkta transfer yapıldı sabırla 16 aralık tarihini bekledim ve şu an 7 haftalık gebeyim Rabbime çok şükür

Baldırlarım hamlamış gibi suan 7. Günüm sol kasık batması ayak üşümesi var sizin kaçıncı gün embriyosu

Benimde 7. Günüm yapmadım belirtiniz var mıydı tüm topigi okuyamadımda
Ilk günden beri karnimda kramp hafif arafa belde kramp vardi. 3 gündür falan ayaklarım çift çorapla dolaşıyorum cok üşüyor. O bir anda oldu. Buat belirtimi bende gerçekten bilemiyorum basım.normalde ağrırdı arada stres unca falan bu tedaviden beri hiç ağırmadı ve parol dahi kullanmadım diğer vücut ağrılarımda da . Ağrıda olsa ya sabır dedim geçti:))

Benim ilk günden beri sancım vardı 5. Gün sag kasıktan diz kapagıma kadar berbat bir sancım oldu gece oturup bekledim geçmesini geçmedi 5. Gün öyle agır sancılarla geçti buna gögüs sızlaması da eşlik etti. Sonra aşırı gaz var bende kasık batmalarım ve o dize inen sancılar ara ara devam ediyor. Bugün eşim üzerimi degiştirirken gögüs uçların büyümüş dedi gerçekten de büyümüş normalde yok gibidir şimdi küçük nohut kadar olmuş. Gögüs hassasiyeti de var ara ara giren sızlamalar var. Ben baya yaşıyorum belirtileri galiba

Ben 3.kan testinden sonra bıraktım artık testi. 26 ocakta gideceğim doktora biraz geç. O yüzden çok merak ediyorum her gün acaba kese oluştu mu kalbini duyacak mıyım diye? Daha önceki hamileliklerimde çok fazla mide bulantım oluyordu. Şimdi hiç belirti yok. Ne ağrı ne kasılma ne batma ne üşüme ne de başka birşey. İnsan bu olumsuz gibi görünen şeyleri bile arıyor. Benim gibi nötr bir hamilelik yaşayan var mı?

Ben varim sadece gögüslerim hassas baska hic belirtim yok ne midem bulaniyor ne basim dönuyor hic bakalim yarina randevum var hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…