Aralıkta transfer olanlar

Ben sabah akşam prolutex iğne oluyorum göbekten. Neredeyse 1 aydır devam ediyorum. Ben en iyisi başka doktora da gideyim. Yani belki vajinal muayene yüzünden oldu dedim ama 3.gün bitti hala devam ediyor öyle çok hafif de değil.
Merhaba, ben de sizinle aynı durumdayım. 19 aralıkta transfer olmuştum, önceki gün belim ve kasiklarim çok ağrıdı, akşam 7 gibi kahverengi lekelenme oldu. Hemşireye haber verdim. Bugunlerde normal korkma, yarın sabah gel dedi, kanamam artarsa diye proluten yazdi ve acilde vurdur dedi. Aratmadığı için vurdurmadım. Dün sabah doktoruma gittik, muayene etti, iki kese var ve içleri dolu, gayet iyi görünüyorlar, bozulma filan görünmüyor korkma dedi. Çoğu hastada oluyor hatta parça düşüren ya da fazla kanama yasayip da gebeliği devam edenler oluyor dedi. Coraspini kestirdi. Coraspin de kanama yapıyormuş. Sabah akşam 2 tane estrofem içiyordum, onları bire düşürdü. Prolutex sabah akşam birer tane vurulmaya devam ediyorum. Panik yapma her ağrıda veya lekelenmede doktora gitme. Biz zaten bütün önlemleri alıyoruz dedi. Bir tane proluten iğne vurdurdu. Bu seni bir hafta korur dedi. Lekelenmem hala devam ediyor, hatta bugün daha fazla arttı, önce açık kahveydi, şu an koyu kahve. Doktorumuza güveniyoruz, yapacak birşey yok. Daha önce d eiki düşük yapmıştım ama onlar kırmızı lekelenmeyle başlamıştı. Haftaya kalp atışı için gidicez.Çok geçmiş olsun. Pozitif düşünmekten başka çaremiz yok 🤷‍♂️

Kızlar merhaba bende şimdi doktordan geldim 4+5 teyim. Keseyi gördük çok şükür. 10 gün sonra kalp atışı için tekrar gideceğim. Allah'ım hepimize yardım etsin beklemek çok zor. İnşallah sağlıkla devam eder. Dualarımdasınız, sizlerinde dualarını bekliyorum 😊
Tebrikler.Allah tamamına erdirsin inşallah

Kızlar bir şey soracagim size. Beni bir arakdaşım ara di. Oda tup yapmıştı.dedim 2 kez test yaptım silikte olsa çift çizgi. Dedi ki progestan fitil falan kullanımlara öyle çıkabiliyor dedi. Progesteron hormonu alınca da çift çıkabilir yanıltabilir idrar testi dedi. Sizce ??? Sevinemiyorum eskisi gibi :KK43:(

Kızlar bir şey soracagim size. Beni bir arakdaşım ara di. Oda tup yapmıştı.dedim 2 kez test yaptım silikte olsa çift çizgi. Dedi ki progestan fitil falan kullanımlara öyle çıkabiliyor dedi. Progesteron hormonu alınca da çift çıkabilir yanıltabilir idrar testi dedi. Sizce ??? Sevinemiyorum eskisi gibi :KK43:(
Bence şuan onu düşünüp moralini bozma canım pozitif ol. Öyle birşey var mı bilmiyorum ben 9.gün yaptım idrar testi silikte olsa çıkmıştı. 10.gün kanla öğrendim zaten. Kan verene kadar olumlu düşün 😊

Bence yanlış bir düşünce. Beta hcg progestan kullanınca cıkan bir hormon değil ki. Ben progestan içerikli ilaç kullanırken de negatif cıkan sonuç gördüm yani. İçinizi ferah tutun

Ovitrelle hcg yi yüksek çıkarabiliyo ama progestanın yükselttiğini duymadım. Hatta şöyle söyleyim önceki transferim tutmamıştı.Progestan da kullanıyodum kan testinde 0.5 ti hcg. Negatifi gördükten sonra bıraktım progestanı

Sacmalamıs kız oyle bisey yok fitille ne alajasi var kanina karismiyorki fitil allahim ya oyleyse simdi bendemi hamile degilim 😆 sen yarin kan ver kuzum takilma bunlara

benim doktor arkadaşlarımda aynısını söyledi çok kızdılar hatta
aldığın hormonlarda idrar testini yanıltır kanı bekle dediler
ben yine dayanamadım 10. gün verdim kan 86 çıktı
o güne kadar yaptığım tüm idrar testleride hep hayalet çizgiydi hiç net çizgi çıkmamıştı

Sacmalamıs kız oyle bisey yok fitille ne alajasi var kanina karismiyorki fitil allahim ya oyleyse simdi bendemi hamile degilim 😆 sen yarin kan ver kuzum takilma bunlara
Kan verdim sağlık ocağına ama bekliyorum pazartesi mi çıkar artık e nabizdan bakıcam. Valla kiz öyle deyince moralim bozuldu biraz. Işte bende geçirdim biliyosun da her belirtiyi olumlu yorma falan hayal kırıklığı olur falan öyle konuştu hep dogalnyolla oldu onun 12 yıl sonra tup yaptı 8.ayda kaybetti.oyle yoksa seviniip oturuyordum evimde😊

Kızlar doktordan geldim 6+3 olmuşuz kalbini duydum pıt pıt o kadar guzel bir duygu ki allahım herkese nasip etsin inşallah yuce mevlam kim evlat dileyip amin diyorsa ona versin insallah🥰🤲
Masallah canim ya ne güzel duygular rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin bizlere de bu duygulari tattirsin inşallah 🤲🤲🤲

Allah razi olsun geçen sayfalarda ben ve 2 arkadasim belirtilerimizi yazmistik cok bilgi var bence geriye gidip okursaniz daha iyi olur simdi tekrar hastaneye gidiyorum kan verdim deama herkes belirti yasamiyor nasipte varsa olacak uzülmeyin lutfen varsa bebisi üzmeyin 🥰
Gözünaydın canım sağlıkla doğduğu günde gelir inşallah

Kan verdim sağlık ocağına ama bekliyorum pazartesi mi çıkar artık e nabizdan bakıcam. Valla kiz öyle deyince moralim bozuldu biraz. Işte bende geçirdim biliyosun da her belirtiyi olumlu yorma falan hayal kırıklığı olur falan öyle konuştu hep dogalnyolla oldu onun 12 yıl sonra tup yaptı 8.ayda kaybetti.oyle yoksa seviniip oturuyordum evimde😊
Yok oyle bisey bak gorursun benim hakli oldugumu goreceksin hcg hormonu sadece catlatma ignesinde var ve sen vurulali 15 gun oldu etkisimi kalir moralini bozma hersey guzel olacak tadini cikar

benim doktor arkadaşlarımda aynısını söyledi çok kızdılar hatta
aldığın hormonlarda idrar testini yanıltır kanı bekle dediler
ben yine dayanamadım 10. gün verdim kan 86 çıktı
o güne kadar yaptığım tüm idrar testleride hep hayalet çizgiydi hiç net çizgi çıkmamıştı
Evet dogru ama icinde hcg hormonu varsa kullandigin igne ve ilaclarda dogru yalanci pozitif cikar baska türlu çikmaz amz onunda kanda pozitif cikmasi icin bir sure var ve arkadasimiz o sureyi aşmış bende catlatna ignesinden 12 gun sonra pozitifi gordum

Yok oyle bisey bak gorursun benim hakli oldugumu goreceksin hcg hormonu sadece catlatma ignesinde var ve sen vurulali 15 gun oldu etkisimi kalir moralini bozma hersey guzel olacak tadini cikar
Ay inşallah ağzın bal yesin valla 🤗🤗😘inşallah dediğin gibi çıkar. Bende umutlandım baya ama bakalım salı günü netlesir yazicam mutlaka . Hep sizlerden destek aldim zaten herkese anlatmadım bu tedavi olayını sizde olmasanız valla. 🤲🤲🙏

Kızlar merhaba bende şimdi doktordan geldim 4+5 teyim. Keseyi gördük çok şükür. 10 gün sonra kalp atışı için tekrar gideceğim. Allah'ım hepimize yardım etsin beklemek çok zor. İnşallah sağlıkla devam eder. Dualarımdasınız, sizlerinde dualarını bekliyorum 😊
Merhaba hayırlı olsun🤗 siz ne zaman transfer olmuştunuz?

X