Aralıkta transfer olanlar

Keseler ne zaman görülüyor değişiyordu belki kişiden kişiye öyle mi durum ? Kalp. Atışları da daha sonra heralde benim cift yükleme tedirginim bakalım kısmet
Canım benim bugün 12.günüm 2.testi yaptırıp sonucu doktoruma yolladım cuma günü kese için çağırdı beni 😊 Bhcg değerine göre değişiyor sanırım kese görme durumu.

Canım benim bugün 12.günüm 2.testi yaptırıp sonucu doktoruma yolladım cuma günü kese için çağırdı beni 😊 Bhcg değerine göre değişiyor sanırım kese görme durumu.
Haftalığına göre değişiyor kuzum, 5 haftalıkken karından göremedim ama alttan muayne ile bebişide keseyi de çok net gördük. 14 ünde kalp atımı için gidicem kısmetse, normalde 6. Haftada duyuluyormuş da 7. Haftada çağırdı hoca benide daha net olsun diye. Hayırlısıyla hepimiz sağsalim kucagımıza alalım insallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

5 haftalığım
tüp bebek doktorum 11 ocak randevu verdi kese için
ama biz bu gün baktık karından gördük şükür tutunmuş rahmin içine :dua::halay:
11 inde de kalp duyarım inşallah

5 haftalığım
tüp bebek doktorum 11 ocak randevu verdi kese için
ama biz bu gün baktık karından gördük şükür tutunmuş rahmin içine :dua::halay:
11 inde de kalp duyarım inşallah
Gözün aydın canım, devamı gelsin sağlıkla inşallah 🤲🏻 Ben de yarın gideceğim çok heyecanlıyım 😊

Gözün aydın canım, devamı gelsin sağlıkla inşallah 🤲🏻 Ben de yarın gideceğim çok heyecanlıyım 😊
gerçekten çok heyecanlı geçiyor zaman :KK45:
keseden sonrada kalp atışı. bakalım ondan sonra ne gelecek

allah yüzlerini görmemizi nasip etsin inşallah hepimizin :dua:

Bebegi de gordunuzmu canim
Abla vallahi görünen şey bu
5 haftalık kese dedi.
Son adet tarihime göre de uygun tam 5 hafta
Erken bakuyoruz aslında dedi doktor
Amacımız rahmin içinemi tutunmuş onu görmekti dediler.

Eklentiler

• 2480BC60-A404-4F90-B908-9A6C862D8C49.jpeg
    2480BC60-A404-4F90-B908-9A6C862D8C49.jpeg
    105 KB · Görüntüleme: 45
Abla vallahi görünen şey bu
5 haftalık kese dedi.
Son adet tarihime göre de uygun tam 5 hafta
Erken bakuyoruz aslında dedi doktor
Amacımız rahmin içinemi tutunmuş onu görmekti dediler.
Ooo minicik benim ilk kese resmi de boyle bana da 4 haftalik demisti dr 6 mm dedi ablam gözün aydin dıs gebelik olup olmadigina bakiliyor allahim kucagina almayi da nasip etsin kuzuuum 🥰

Allah sağlıkla tamamına

gerçekten çok heyecanlı geçiyor zaman :KK45:
keseden sonrada kalp atışı. bakalım ondan sonra ne gelecek

allah yüzlerini görmemizi nasip etsin inşallah hepimizin :dua:
Allah sağlıkla tamamına erdirsin kızlar. Harika bir duygu. Bizde sadece karınsan keseyi gördük, kalp atışını izledik, minicikti içerde. Benim çift embriyo transferi idi. Diğeri büyümemiş. Orda gözüküyor ama küçük dedi. Gelişebilirde kaybolabilir de dedi. Kendi tüp bebek doktoruma gitmedim hastaneye gittim. Kendi doktoruma 12 ocakta gideceğim inşallah. O daha net bilgi verir. İkiz çok istiyordum ama kısmet. Sağlıklı olsunda varsın tek olsun

Kızlar geçen haftada keseyi görmüştüm 4mm dedi ama bu hafta kalp atışı duymaya gittiğimizde kesenin küçüldüğünü öğrendik. Yani bebeğimi kaybettim. Bu da nasip olmadı

Kızlar geçen haftada keseyi görmüştüm 4mm dedi ama bu hafta kalp atışı duymaya gittiğimizde kesenin küçüldüğünü öğrendik. Yani bebeğimi kaybettim. Bu da nasip olmadı
Gecmis olsun canim nasip zamani degilmis bos gebelikmi yanj kimyasalmi neymis tam anlayamadim ozur dilerim

Çok üzüldüm 😔 Geçmiş olsun Allah'ım tez zamanda nasip etsin inşallah 🤲🏻
Herhangi bir belirti yaşadınız mı bu süreçte kanama vs. Neden böyle olmuş ki 😔

Kızlar iyi akşamlar hepinize, bugün transferim oldu benim (hepinizden dua bekliyorum bunun için eksik etmeyin lütfen) transferden 1 saat sonra idrar için kalktım sonra tekrar yattım bol su için dedikleri için sürekli su içiyorum ama içtikçe de tuvalete gidiyorum onun dışına iki kez yemek yemek için oturdum sonra tekrar yattım ama otururken içim hiç rahat değil ya da tuvalete giderken hep tutunamaz düşer gibi düşünüyorum siz naptınız ilk gün ve sonrası nasıl geçti paylaşır mısnız

Kızlar iyi akşamlar hepinize, bugün transferim oldu benim (hepinizden dua bekliyorum bunun için eksik etmeyin lütfen) transferden 1 saat sonra idrar için kalktım sonra tekrar yattım bol su için dedikleri için sürekli su içiyorum ama içtikçe de tuvalete gidiyorum onun dışına iki kez yemek yemek için oturdum sonra tekrar yattım ama otururken içim hiç rahat değil ya da tuvalete giderken hep tutunamaz düşer gibi düşünüyorum siz naptınız ilk gün ve sonrası nasıl geçti paylaşır mısnız
Sana tavsiyem lütfen lütfen lütfen yatma sürekli. Yatmak tutunmasını asla kolaylaştırmaz. Rahime kan akısı olması lazım. Ev içinde yürü git suyunu doldur mutfakta, nebiliyim aksam uyumadan önce süt almaya git orda wc ye uğra. Yatakta uzanma ama uzanarak otur hafif dik şekilde. Bol bol su tüket ıspanak ye, hergün yumurtanı ye. İnsallah tutunur canım mucizen sana

İlk gun dinlen yeter canim sonrasinda abartma yavas hareketlerle dolas evin icinde ama asla zorlama kendini ben ilk gun 5 saat yol geldim sonrasinda aksam esim yemek hazirladi sonrada uyudum ertedi gun yemekde yaptim dolastimda sakın yatma ev isi yapma 5 gün dikkat et kendine sakatat yeme ozellikle ciger maydonoz kimyon sonrasi allahimin elinde iliski yasamadik biz hic dr yasaklamasa da 3.gun iliski serbest demisti ...peki kac embriyo transfer edildi 5.gün embriyosu onu unutmadım 😊

İlk gun dinlen yeter canim sonrasinda abartma yavas hareketlerle dolas evin icinde ama asla zorlama kendini ben ilk gun 5 saat yol geldim sonrasinda aksam esim yemek hazirladi sonrada uyudum ertedi gun yemekde yaptim dolastimda sakın yatma ev isi yapma 5 gün dikkat et kendine sakatat yeme ozellikle ciger maydonoz kimyon sonrasi allahimin elinde iliski yasamadik biz hic dr yasaklamasa da 3.gun iliski serbest demisti ...peki kac embriyo transfer edildi 5.gün embriyosu onu unutmadım 😊
5. Gün embriyosu çift transfer yapıldı sürekli yatmak istemiyorum zaten bana göre değil yapamıyorum kalkıp evin içinde dolaşmak balkona çıkmak vs istiyorum amailk gün diye de çok cesaret edemiyorum

X