Aralıkta transfer olanlar

Ben varim sadece gögüslerim hassas baska hic belirtim yok ne midem bulaniyor ne basim dönuyor hic bakalim yarina randevum var hayirlisi
Sen yarın merakını gidereceksin ne güzel. İnşallah pıt pıt atan kalp sesleri kulağını şenlendirir. Ben de sürekli göğüslerime bastırıyorum, acıyacak mı şişkinlik var mı diye. Daha öncekilerde ilaç kullanmıştım ama bunda doğal siklus oldu. O yüzden pek belirti göstermiyor vücut. Sadece duphaston kullanıyorum. Ama az göğüs hassasiyeti oluşmuş gibi az önce gene baktım da😂
2 gün önce de kahvaltının yarısında sofradan kalktım yumurta koktu burnuma.

Ilk günden beri karnimda kramp hafif arafa belde kramp vardi. 3 gündür falan ayaklarım çift çorapla dolaşıyorum cok üşüyor. O bir anda oldu. Buat belirtimi bende gerçekten bilemiyorum 😁😁basım.normalde ağrırdı arada stres unca falan bu tedaviden beri hiç ağırmadı ve parol dahi kullanmadım diğer vücut ağrılarımda da . Ağrıda olsa ya sabır dedim geçti:))
Annem dediki bende her Hamile kalınca 4 tane yaptı bu arada yazda olsa üşürdüm bende iki çorap sıcak su torbasıyla geziyorum bana da bir anda oldu son 3 gündür

Benim ilk günden beri sancım vardı 5. Gün sag kasıktan diz kapagıma kadar berbat bir sancım oldu gece oturup bekledim geçmesini geçmedi 5. Gün öyle agır sancılarla geçti buna gögüs sızlaması da eşlik etti. Sonra aşırı gaz var bende kasık batmalarım ve o dize inen sancılar ara ara devam ediyor. Bugün eşim üzerimi degiştirirken gögüs uçların büyümüş dedi gerçekten de büyümüş normalde yok gibidir şimdi küçük nohut kadar olmuş. Gögüs hassasiyeti de var ara ara giren sızlamalar var. 😂Ben baya yaşıyorum belirtileri galiba
Evettt yarın bir test yapsanıza sizde bende göğüste şişme oldu göğsüm büyüktür normalde de anlayamıyorum göğüs olayını agrı da olmadı gögüste

Annem dediki bende her Hamile kalınca 4 tane yaptı bu arada yazda olsa üşürdüm bende iki çorap sıcak su torbasıyla geziyorum bana da bir anda oldu son 3 gündür
Bu da bir belirti diyelim o zaman 😊😊 inşallah salı günü hayırlı haberler alırız 🤗🤗😊

Sen yarın merakını gidereceksin ne güzel. İnşallah pıt pıt atan kalp sesleri kulağını şenlendirir. Ben de sürekli göğüslerime bastırıyorum, acıyacak mı şişkinlik var mı diye. Daha öncekilerde ilaç kullanmıştım ama bunda doğal siklus oldu. O yüzden pek belirti göstermiyor vücut. Sadece duphaston kullanıyorum. Ama az göğüs hassasiyeti oluşmuş gibi az önce gene baktım da😂
2 gün önce de kahvaltının yarısında sofradan kalktım yumurta koktu burnuma.
Bence bizim belirtiler bir baslayacak pisman olcaz istedigimize en iyisi bu gunlerin tadini cikaralim arkadaslarimizin bazilari fenalik geciriyor mide bulantisindan buna da sükür 😊

Bence bizim belirtiler bir baslayacak pisman olcaz istedigimize en iyisi bu gunlerin tadini cikaralim arkadaslarimizin bazilari fenalik geciriyor mide bulantisindan buna da sükür 😊
Mide bulantısı en fenası zaten. Bide insan çıkartmaya çalışırken vucüt kasılıyor ya o da beni korkutuyor.

Allah sağlıkl kucağına almayı da nasip etsin. Senin transfer ne zamandı? Kaçıncı gün kalbi gördün? Bir de akıntın var mı ? Ben daha keseyi gördüm salı günü ve muayneden beri kahverengi akıntım var inanılmaz tedirginim. Durmuyor çünkü... doktora sordum kırmızıya dönerse gel dedi. buraya da 3 kez flan sordum ama bende var diyen olmadı. Başka doktora da gitsem mi diye düşünüyorum.
Ben 15 aralıkta transfer oldum 5. Gün embriyosu canım. Dün gördük kalbini tam 5 hafta 6 günlükken. Akıntı bende şeffaf o da fitil akıp geliyor canım kahverengi yok çok şükür ama herkesin vücudu farklı biliyorsun. Bence kötü düşünme normaldir diye düşünüyorum. Benim ağrım çok oluyordu bel karın vs. Doktora sordum normal dedi rahim genişliyor. Doktor acil bir durum olsa bekletmezdi seni. Bebek içerde yer açıyor kendine ondan oluyor kahverengi akıntılar gibi geliyor bana. Bol su iç lütfen ve dinlen eğer çalışmıyorsan. Ben çalışıyorum normalde ama covid riski ve tüp bebek diye rapor alıyorum devamlı inşallah bir sorun olmaz. Kıyamıyorum karnımdakine

Merhaba ben 31 Aralık’ta transfer oldum kan testi vermedim ama kaset testlerde çift çizgi gördüm. Transfer den sonra 50 dk yattım o gün bişeyler aldık sahilde oturduk yedik Koçtaş’a gittik ailısveris yaptık eve geldiğimde uzandım karnıma ayaklarımı çekerek yattım çok uzatmadım iş yapmıyorum ama 2 günde bir dışarı çıktım evde dolandım 4. Gün duş aldım araba bile sürdüm doktor da yatma yürü dedi hatta günde 40 dk yürüme tavsiye ediliyor kan dolaşımı olması için çocuğun tutunmasında çok çok önemli umarım hayırlı haberler alırsınız naçizane tavsiyem yatmayın sürekli stres hepsinden beter kötü etkileyen bir faktör yattıkcada düşüüyorsun ağır iş dışında normal hayatına dön derim ben
Yaa çok teşekkür ederim ben de dün gece uzandığım yerde esnerken bi anda karnım gerildi sol kasığımda bi batma hissi oldu ağlayacaktım nerdeyse kesin tutmadı bişi oldu diye :KK43:

Kızlar doktordan geldim 6+3 olmuşuz kalbini duydum pıt pıt o kadar guzel bir duygu ki allahım herkese nasip etsin inşallah yuce mevlam kim evlat dileyip amin diyorsa ona versin insallah🥰🤲
gözünüz aydın inşallah kucagınıza almakta nasip olur🙏 transferden sonra neler hissettiniz ben hiç birşey hissedemiyorum bu sefer kafama takdım😔

Kızlar doktordan geldim 6+3 olmuşuz kalbini duydum pıt pıt o kadar guzel bir duygu ki allahım herkese nasip etsin inşallah yuce mevlam kim evlat dileyip amin diyorsa ona versin insallah🥰🤲
Hadi gözün aydın
Allah tamamına erdirsin
Darısı tüm bekleyenlere olsun 🙏🏼

gözünüz aydın inşallah kucagınıza almakta nasip olur🙏 transferden sonra neler hissettiniz ben hiç birşey hissedemiyorum bu sefer kafama takdım😔
Allah razi olsun geçen sayfalarda ben ve 2 arkadasim belirtilerimizi yazmistik cok bilgi var bence geriye gidip okursaniz daha iyi olur simdi tekrar hastaneye gidiyorum kan verdim deama herkes belirti yasamiyor nasipte varsa olacak uzülmeyin lutfen varsa bebisi üzmeyin 🥰

Kızlar merhaba bende şimdi doktordan geldim 4+5 teyim. Keseyi gördük çok şükür. 10 gün sonra kalp atışı için tekrar gideceğim. Allah'ım hepimize yardım etsin beklemek çok zor. İnşallah sağlıkla devam eder. Dualarımdasınız, sizlerinde dualarını bekliyorum 😊

Kızlar merhaba bende şimdi doktordan geldim 4+5 teyim. Keseyi gördük çok şükür. 10 gün sonra kalp atışı için tekrar gideceğim. Allah'ım hepimize yardım etsin beklemek çok zor. İnşallah sağlıkla devam eder. Dualarımdasınız, sizlerinde dualarını bekliyorum 😊
Gözün aydin canım allahim kucagina almayi da nasip etsin inşallah ❤

Yaa çok teşekkür ederim ben de dün gece uzandığım yerde esnerken bi anda karnım gerildi sol kasığımda bi batma hissi oldu ağlayacaktım nerdeyse kesin tutmadı bişi oldu diye :KK43:
Esnetme kendini yukarı asagıya çok uzanma bunlar önemli yok birsey olmamıştır öyle düşünüp stres yapma daha dikkat edersin bacaklarını da çok çok germe uzatma

X