Aralıkta transfer olanlar

Sana tavsiyem lütfen lütfen lütfen yatma sürekli. Yatmak tutunmasını asla kolaylaştırmaz. Rahime kan akısı olması lazım. Ev içinde yürü git suyunu doldur mutfakta, nebiliyim aksam uyumadan önce süt almaya git orda wc ye uğra. Yatakta uzanma ama uzanarak otur hafif dik şekilde. Bol bol su tüket ıspanak ye, hergün yumurtanı ye. İnsallah tutunur canım mucizen sana
Ya şu an bile yarı oturur yarı uzanir gibiyim koltukla ayaklarımı uzattım çok kasmamakta kendimi dinlememekte çalışıyorum ah nasıl geçecek 10 gün

5. Gün embriyosu çift transfer yapıldı sürekli yatmak istemiyorum zaten bana göre değil yapamıyorum kalkıp evin içinde dolaşmak balkona çıkmak vs istiyorum amailk gün diye de çok cesaret edemiyorum
Daha belirti arama 3-6 günlerde oluyor oda olursa tabi cogu kiside belirti olmuyor çünkü hayirli ugurlu olsun canim insallah umduguna nail olursun

merhaba kızlar bende dün 5. embriyosu transfer oldum 3. transferim ilki hiç tutunmadı 2.sinde 2.5 aylıkken kaybettim bebeği allah hepimizin yardımcı olsun💓🙏

Ooo minicik benim ilk kese resmi de boyle bana da 4 haftalik demisti dr 6 mm dedi ablam gözün aydin dıs gebelik olup olmadigina bakiliyor allahim kucagina almayi da nasip etsin kuzuuum 🥰
amin abla inşallah hepimize yüzünü görmek nasip olsun bebelerimizin . :dua:

Allah sağlıkla tamamına

Allah sağlıkla tamamına erdirsin kızlar. Harika bir duygu. Bizde sadece karınsan keseyi gördük, kalp atışını izledik, minicikti içerde. Benim çift embriyo transferi idi. Diğeri büyümemiş. Orda gözüküyor ama küçük dedi. Gelişebilirde kaybolabilir de dedi. Kendi tüp bebek doktoruma gitmedim hastaneye gittim. Kendi doktoruma 12 ocakta gideceğim inşallah. O daha net bilgi verir. İkiz çok istiyordum ama kısmet. Sağlıklı olsunda varsın tek olsun
allahım gönlündekini nasip eder inşallah. mucizesini yaşatan allahım yaşatıyor. inşallah o da gelişir büyümeye devam eder.

Kızlar geçen haftada keseyi görmüştüm 4mm dedi ama bu hafta kalp atışı duymaya gittiğimizde kesenin küçüldüğünü öğrendik. Yani bebeğimi kaybettim. Bu da nasip olmadı
geçmiş olsun kuzum.
allah yardımcınız olsun.
hepimizin bi zamanı var allahım tez zamanda nasip etsin inşallah.

merhaba kızlar bende dün 5. embriyosu transfer oldum 3. transferim ilki hiç tutunmadı 2.sinde 2.5 aylıkken kaybettim bebeği allah hepimizin yardımcı olsun💓🙏
Allahim insallah bu kez zamanidir ve evladini sana hayirlisiyla nasip eder kalbini ferah tut insallah dua edicem hep rabbim yüzünü güldürsün su hayirli mübarek günde insallah güzel kardeşim ❤🤲

Allahim insallah bu kez zamanidir ve evladini sana hayirlisiyla nasip eder kalbini ferah tut insallah dua edicem hep rabbim yüzünü güldürsün su hayirli mübarek günde insallah güzel kardeşim ❤🤲
amin isteyen herkezin kucakları dolsun🙏💓

Allah sağlıkla tamamına

Allah sağlıkla tamamına erdirsin kızlar. Harika bir duygu. Bizde sadece karınsan keseyi gördük, kalp atışını izledik, minicikti içerde. Benim çift embriyo transferi idi. Diğeri büyümemiş. Orda gözüküyor ama küçük dedi. Gelişebilirde kaybolabilir de dedi. Kendi tüp bebek doktoruma gitmedim hastaneye gittim. Kendi doktoruma 12 ocakta gideceğim inşallah. O daha net bilgi verir. İkiz çok istiyordum ama kısmet. Sağlıklı olsunda varsın tek olsun
Allah sağlıkl kucağına almayı da nasip etsin. Senin transfer ne zamandı? Kaçıncı gün kalbi gördün? Bir de akıntın var mı ? Ben daha keseyi gördüm salı günü ve muayneden beri kahverengi akıntım var inanılmaz tedirginim. Durmuyor çünkü... doktora sordum kırmızıya dönerse gel dedi. buraya da 3 kez flan sordum ama bende var diyen olmadı. Başka doktora da gitsem mi diye düşünüyorum.

Allah sağlıkl kucağına almayı da nasip etsin. Senin transfer ne zamandı? Kaçıncı gün kalbi gördün? Bir de akıntın var mı ? Ben daha keseyi gördüm salı günü ve muayneden beri kahverengi akıntım var inanılmaz tedirginim. Durmuyor çünkü... doktora sordum kırmızıya dönerse gel dedi. buraya da 3 kez flan sordum ama bende var diyen olmadı. Başka doktora da gitsem mi diye düşünüyorum.
Canim progestan ignesi vurul demedimi tüp bebek doktorun benim transferin 7.günü lekelenme oldugunda prolutex kullan 5 gun dedi kullandim ve cok sukur lekelenme 3 gun kayboldu ve bir daha olmadi allah korusun kullanmadiysan doktoruna danis kullanayimmi diye ve kullan seni korkutmak icin yazmiyorum bunu ilk dogal gebeligimde kahverengi lekelenme hic kesilmedi doktoruma dedigim halde sadece progestaran verdi bunu ic dedi kullandim ve yine kesilmiyordu 1 bucuk aylikti dusuk yaptim allah korusun kuzum dikkat et doktoruna bir sor tup bebek doktoruna

Canim progestan ignesi vurul demedimi tüp bebek doktorun benim transferin 7.günü lekelenme oldugunda prolutex kullan 5 gun dedi kullandim ve cok sukur lekelenme 3 gun kayboldu ve bir daha olmadi allah korusun kullanmadiysan doktoruna danis kullanayimmi diye ve kullan seni korkutmak icin yazmiyorum bunu ilk dogal gebeligimde kahverengi lekelenme hic kesilmedi doktoruma dedigim halde sadece progestaran verdi bunu ic dedi kullandim ve yine kesilmiyordu 1 bucuk aylikti dusuk yaptim allah korusun kuzum dikkat et doktoruna bir sor tup bebek doktoruna
Ben sabah akşam prolutex iğne oluyorum göbekten. Neredeyse 1 aydır devam ediyorum. Ben en iyisi başka doktora da gideyim. Yani belki vajinal muayene yüzünden oldu dedim ama 3.gün bitti hala devam ediyor öyle çok hafif de değil.

Ben sabah akşam prolutex iğne oluyorum göbekten. Neredeyse 1 aydır devam ediyorum. Ben en iyisi başka doktora da gideyim. Yani belki vajinal muayene yüzünden oldu dedim ama 3.gün bitti hala devam ediyor öyle çok hafif de değil.
Lekelenmem oldugu gün bajinal muayne ile keseyi ve bebegi gördüm buna rağmen kesildi lekelenme. Yerleşme kanaması oluyor olabilir. Ama mutlaka başka doktora git bi canım için rahat etsin ❤️

Vajinal muayenenin lekeyle alakasi yok canim sen baska doktora git yarin yada acile falan git agrin varmı bir yerin agriyormu yani yerlesme lekesi degildir o belki eski kan falanda olabilir bilemiyorum kuzum progestan vurulduysan dinlen cok hareket etmemeye calis

Kızlar iyi akşamlar hepinize, bugün transferim oldu benim (hepinizden dua bekliyorum bunun için eksik etmeyin lütfen) transferden 1 saat sonra idrar için kalktım sonra tekrar yattım bol su için dedikleri için sürekli su içiyorum ama içtikçe de tuvalete gidiyorum onun dışına iki kez yemek yemek için oturdum sonra tekrar yattım ama otururken içim hiç rahat değil ya da tuvalete giderken hep tutunamaz düşer gibi düşünüyorum siz naptınız ilk gün ve sonrası nasıl geçti paylaşır mısnız
Merhaba ben 31 Aralık’ta transfer oldum kan testi vermedim ama kaset testlerde çift çizgi gördüm. Transfer den sonra 50 dk yattım o gün bişeyler aldık sahilde oturduk yedik Koçtaş’a gittik ailısveris yaptık eve geldiğimde uzandım karnıma ayaklarımı çekerek yattım çok uzatmadım iş yapmıyorum ama 2 günde bir dışarı çıktım evde dolandım 4. Gün duş aldım araba bile sürdüm doktor da yatma yürü dedi hatta günde 40 dk yürüme tavsiye ediliyor kan dolaşımı olması için çocuğun tutunmasında çok çok önemli umarım hayırlı haberler alırsınız naçizane tavsiyem yatmayın sürekli stres hepsinden beter kötü etkileyen bir faktör yattıkcada düşüüyorsun ağır iş dışında normal hayatına dön derim ben

7.günün akşamı 🙏🙏bu testler ne kadar güvenilir bilemiyorum ama heves ediyor insan :) yarın sabah yapacaktim bekleyemedim.kizlar 😊😊🤗🤗

Eklentiler

• IMG-20210107-WA0018.jpg
    IMG-20210107-WA0018.jpg
    152,9 KB · Görüntüleme: 31
7.günün akşamı 🙏🙏bu testler ne kadar güvenilir bilemiyorum ama heves ediyor insan :) yarın sabah yapacaktim bekleyemedim.kizlar 😊😊🤗🤗
Aynı gün transfer olduk sizle dimi aynı gidiyoruz benimde sabahki testim ne zaman kan vermeyi düşünüyorsunuz

Eklentiler

• 18F91282-8C5A-4319-86C1-4520B5A4BFFB.jpeg
    18F91282-8C5A-4319-86C1-4520B5A4BFFB.jpeg
    31,5 KB · Görüntüleme: 28
Ben zaten tebrik etmiştim kiz sen ayni benim gibisin testler seni de dürtüyor 11.gün kan testi yaptir bence yarin daha erken sonra vesvese yaparsin 🥰

Aynı gün transfer olduk sizle dimi aynı gidiyoruz benimde sabahki testim ne zaman kan vermeyi düşünüyorsunuz
Aile hekimliğine yarın sabah vericem. E nabızdan ctesi bakarsiniz barkod veririm dedi doktor . 12 sinde de hastanede veririm artık. Ya ben teste dün az idrar koydum bu akşam da 3 damla diyormus:)) fazla damla koymuş oldum acaba ondan mi diyorum ama kramp bel ağrısı oluyor . Inanamiyirun valla pozitif olacağına hayal gibi

Senin de gözun aydin canim yarışmı var ne güzel bir yarış bu maşallah size hayfi sizlerden de hamilelik takvimi pazartesi günü bekliyoruz artik ❤😃

X