Aralıkta transfer olanlar

Merhaba hanımlar daha önce de yazmıştım özellikle geceleri aşırı adet sancım oluyor. Gün içinde de gelip gidiyor. Birde 7.günden beri kahverengi leke gelip gidiyor. Bugün test yaptırdım 11.günüm 372 çıktı çok şükür 🙏🏼 ama hala bu adet sancılarından korkuyorum. Umarım 2 ye katlar çarşamba günü
Transferin 17 gündeyim hala her an regl olucam ağrısı var.. leke 3günü geçmezse yerleşme kanamasıymş geçerse doktoruna danışırsın tatlım. Kiminin doğuma kadar oluyormş lekelenmesi...

var canım hem kasık hem bel ağrısı 19 aralıkta transfer olduğumdan beri devam ediyor.
adet günümüzlede alakalı sanırım.
Bende bu 2 gündür baya şiddetli de o yüzden bir sorayım dedim. Yarın kontrol var zaten ama insan dayanamıyor 🙈

Merhabalar bende yeni üye oldum.28 aralıkta transfer oldu bugün 7.günüm kızımda tüp bebekle oldu 8 yaşında ama ilk defa yaptırıyormuşum gibi ilkini tamamen unuttum tedirgin ve heyecanla sonucu bekliyorum 🙏
Benimde 31 Aralık’ta oldu günler geçmiyorr ben ağır iş ev işi yapmıyorum ama geziyorum çoğu yatıyorum anneme falan gidiyorum siz neler yapıyorsunuz?

Merhaba kizlar, 31 inde transfer olmustum. Bu gun daha 4 u yeni sayılır biliyorum ama test yaptım ekteki şekilde çıktı:KK43:( inşallah durum degsiir
Aynı gün olmuşuz çok erken değil mi ben hiç bakmıyorum demorilize olmamak için kaçıncı gün embriyosu acaba sizin ki?

Yok canım, 15 gün sonra çağırmıştı beni doktorum 14 ünde randevum. Kalp atışı için gidicem bebişi gördük biz 🥰
Ben de cuma gunu artik ne gorcem duycam bilmiyorum ozelde randevum var 14une aldim ama merak ediyorum keseyi gordum bebisi goremedim esimi kandirdim cumaya devletten randevu aldim 🤪 ay cok fenayim

Aynı gün olmuşuz çok erken değil mi ben hiç bakmıyorum demorilize olmamak için kaçıncı gün embriyosu acaba sizin ki?
5.gün embriuosuydu ve çift yukleme oldu. Insallah tutunur ozaman sizinkide benimkide hayırlısıyla.

Ben de cuma gunu artik ne gorcem duycam bilmiyorum ozelde randevum var 14une aldim ama merak ediyorum keseyi gordum bebisi goremedim esimi kandirdim cumaya devletten randevu aldim 🤪 ay cok fenayim
Oooo abla sen niye böyle telaş yaptın 😂 biz gittigimiz zamanlarda çok küçüklerdi zaten, covid zamanı devlette riske hiç girmeseydin keşke. Ama için rahat etcekse iyi olmuş tabi 🥰

Herkese merhaba kızlar, sabahtan beri sayfa sayfa tüm postları okudum. Ben de Ekim'de bir tane başarısız taze transferden sonra 29 Aralık'ta 2 tane 5.gun iyi kalite embriyo transferi oldum. Geçen transferimde adetime 4 gün kala leke geldi hemşire sıkıntı yok beklemeye devam dedi ama ertesi gün kanama ve ağrı artınca hastaneye gittim ve sonuç 1.20 :KK43: meğer adet kanamasiymis Dr hemen ilaçları kesti. ilaçlar adet gecikmesine neden olur demişlerdi, ben 4 gün erken oldum.

Ben geçen transferden farklı olarak her gün progestan iğne oluyorum 2 doz (buna katlanmak en zoru:KK43: ) aynı zamanda yine sabah2 aksam2 olmak üzere günde 4 progestan fitil, sabah2 aksam2 estrofem (günde 4) coraspin, oksapar ( günde 1 göbekten) ve folik asit kullanıyorum. Bir de d vitamini kullanıyordum covit önlemi için Dr sorun yok dediği için ona devam ediyorum.

Belirtilere gelirsek; Bu transferimde yumurta geliştirme-toplama aşaması olmadığı için daha rahat, daha sancısız geçiyor. Sadece ara ara kasik batması ve baş dönmesi oluyordu. Ama bugün adet olacakmış gibi bi ıkınma hissiyle ağrım oldu. Hatta burayı okumanın psikolojik etkisi mıdır nedir baldirimdan dizime doğru vurdu ağrı resmen 🙈 akşam üstü wc de leke geldiğini gördüm, ama çok çok açık renk. Bugün transferin 6.gunu. geçen transferimde de gelen leke adet kanamasına döndüğü için biraz korkuyorum açıkçası. Umarım yerleşme belirtisidir 🙏

Bir de, geçen transferimde de hareket ettikçe karnıma ağrı girerdi, o zaman çok dikkat edememiştim, yemek yaptım, hemen işe başladım falan.. ama bu sefer rapor aldım ve hiçbir şeye elimi sürmüyorum. Hareket edince karın ağrısı yine oluyor ama.

Bu topic çoğu kişiye şans getirmiş, pozitif sonuçları görmüşsünüz😇 Allah herkese meleklerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin.. siz de bana dualarınızda yer verirseniz sevinirim 😇 inşallah ben de müjdeli haberi verebilirim 🙏

Herkese merhaba kızlar, sabahtan beri sayfa sayfa tüm postları okudum. Ben de Ekim'de bir tane başarısız taze transferden sonra 29 Aralık'ta 2 tane 5.gun iyi kalite embriyo transferi oldum. Geçen transferimde adetime 4 gün kala leke geldi hemşire sıkıntı yok beklemeye devam dedi ama ertesi gün kanama ve ağrı artınca hastaneye gittim ve sonuç 1.20 :KK43: meğer adet kanamasiymis Dr hemen ilaçları kesti. ilaçlar adet gecikmesine neden olur demişlerdi, ben 4 gün erken oldum.

Ben geçen transferden farklı olarak her gün progestan iğne oluyorum 2 doz (buna katlanmak en zoru:KK43: ) aynı zamanda yine sabah2 aksam2 olmak üzere günde 4 progestan fitil, sabah2 aksam2 estrofem (günde 4) coraspin, oksapar ( günde 1 göbekten) ve folik asit kullanıyorum. Bir de d vitamini kullanıyordum covit önlemi için Dr sorun yok dediği için ona devam ediyorum.

Belirtilere gelirsek; Bu transferimde yumurta geliştirme-toplama aşaması olmadığı için daha rahat, daha sancısız geçiyor. Sadece ara ara kasik batması ve baş dönmesi oluyordu. Ama bugün adet olacakmış gibi bi ıkınma hissiyle ağrım oldu. Hatta burayı okumanın psikolojik etkisi mıdır nedir baldirimdan dizime doğru vurdu ağrı resmen 🙈 akşam üstü wc de leke geldiğini gördüm, ama çok çok açık renk. Bugün transferin 6.gunu. geçen transferimde de gelen leke adet kanamasına döndüğü için biraz korkuyorum açıkçası. Umarım yerleşme belirtisidir 🙏

Bir de, geçen transferimde de hareket ettikçe karnıma ağrı girerdi, o zaman çok dikkat edememiştim, yemek yaptım, hemen işe başladım falan.. ama bu sefer rapor aldım ve hiçbir şeye elimi sürmüyorum. Hareket edince karın ağrısı yine oluyor ama.

Bu topic çoğu kişiye şans getirmiş, pozitif sonuçları görmüşsünüz😇 Allah herkese meleklerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin.. siz de bana dualarınızda yer verirseniz sevinirim 😇 inşallah ben de müjdeli haberi verebilirim 🙏
Umarım hersey yolunda gider ve bu sefer olur🥰

Oooo abla sen niye böyle telaş yaptın 😂 biz gittigimiz zamanlarda çok küçüklerdi zaten, covid zamanı devlette riske hiç girmeseydin keşke. Ama için rahat etcekse iyi olmuş tabi 🥰
Çatliycam valla meraktan olsun sen bebisi goreli cok oldu ama sen benden 2 gon once transfer olmustun simdi benimkide kücukte olsa gorunur sanirim 🥰

Insallah canim insallah allahim hayirlisiyla sana da bir melek nasip etsin isteyen herkesle beraber amiiin

Insallah canim insallah allahim hayirlisiyla sana da bir melek nasip etsin isteyen herkesle beraber amiiin
Amin çok teşekkür ederim 😇 herkese sıkılmadan cevap vermişsiniz, çok tatlısınız 😇 takvimine baktım da benim bir önceki leke gelmesi transferimin 9.gunu gelmiş 10.gun adet kanamasına dönmüş. bugun 6.gun bu adet kanaması olamaz herhalde değil mi :KK43: bir de siz 5. Günden İtibaren teste başlamıştiniz galiba, evde bir sürü test var, eşim de yap istersen dedi ama o kadar çok negatif gördüm ki yıllardır çok korkuyorum bakmaya 🙈 leke bugün geldi acaba yeni mi yerleşiyor ya da yerleşiyorlar ki 😇

Amin çok teşekkür ederim 😇 herkese sıkılmadan cevap vermişsiniz, çok tatlısınız 😇 takvimine baktım da benim bir önceki leke gelmesi transferimin 9.gunu gelmiş 10.gun adet kanamasına dönmüş. bugun 6.gun bu adet kanaması olamaz herhalde değil mi :KK43: bir de siz 5. Günden İtibaren teste başlamıştiniz galiba, evde bir sürü test var, eşim de yap istersen dedi ama o kadar çok negatif gördüm ki yıllardır çok korkuyorum bakmaya 🙈 leke bugün geldi acaba yeni mi yerleşiyor ya da yerleşiyorlar ki 😇
Canim benim kimse uzulsun umutsuzluga duşsün istemiyorum cok korkuyoruz hepimiz ve bizi bizden baskasi anlayamaz 🥰 soruna gelecek olursak ben evet 5.gunden itibaren golge gibi pozitifi gordum sukur ve gun gun koyulasti ama catlatma ignesini olali da 12 yada 13 gun olmustu belkide onun etkisidir dedim ilk 2 testte ama gittikce koyulasmasi degil kaybolmasi gerekiyordu ve tam tersi oldu 7.gun lekelenince korkup doktorumu aradim haftasonuydu pazartesi gunu yani 9.gun test vermemi istedi ve pozitifi gordum eger lekelenmen kahverengi yada pembemsiyse ve agrin cok siddetli degilse adet degildir ama leke cok surmez 3 gunu gecmez genelde test istersen gunluk yapabilirsin rahatliyor insan ilk negatif denememde 7.gun negatifi gorunce anlamistim ben tabi herkeste ayni olmaz hadi bakalim allah yar ve yardimcin olsun kucağın bebişinle dolsun inşallah ❤😘🤲

Çatliycam valla meraktan olsun sen bebisi goreli cok oldu ama sen benden 2 gon once transfer olmustun simdi benimkide kücukte olsa gorunur sanirim 🥰
Alttan muayne etseydi seninkide gözükecekti. Olsun sen git genede için rahat etsin ablacım 💖

Alttan muayne etseydi seninkide gözükecekti. Olsun sen git genede için rahat etsin ablacım 💖
Aynen ya benim doktor hanim biraz havali bir sey denmiyor ustten gorduk ne gerek var deyiverirdi biliyorum ee 15 gun sonraya bir dahz gideyim ki muayene ucreti ödeyim değilmi 😁 olsun devlette de pek kalabalik degil afyon küçük yer korona var diye pek gelen olmuyor

Benim de lekelenme var. Dr progestan verdi. Çok korkuyorum ben de 🤢kahverengiyle karışık pembe geliyor. İnşallah bir an önce geçer biz de bu stresten kurtuluruz
Amin canim ya cok stresli bi durum uzulmeyeyim stres yapmayayim desemde olmuyor insallah sonu guzel olur bu uzulmelerimiz hep ani olarak kalir

Kızlar ensemde birde on göğüs kafesimde falan kırmızı alerjik biseyler çıkmış. Acaba proluton iğne oldum 31 inde hibor iğne oldum 31 ve 1 inde onların. Mi yan etkileri ki. Duş ta almıyorum 30 undan beri :)) yoksa stresten mi oldu bilemiyorum yarın arayıp sorsam mı dedim hastaneye :KK43:(

X