Aralıkta transfer olanlar

Darısı bana ve isteyen herkese inşallaahh, bugün akşam öğreneceğim sonucu hayirli olur insallaahh . Nerde yaptirdiniz ve kacinci gün embriyosuydu sizin bebeğiniz 🎈
İzmir de yatırmıştım. 3.Gün embriyosu. Hepiniz sağlıkla kucağınıza alalım inşallah

Kızlarrrr gittim doktora bu gün bebişimi gördüm ilk defa 6+3 müşüz kalp atışımızıda duydukkk harika bi duygu rabbim herkese nasip etsin. Aşırı bulantım var o yüzden hastanede doktorum çift serum yazdı. Biri vitamin diğerleri bulantı için. Çok şükür düzeldi şimdilik 10 gün sonra tekrar muaynemiz var el kol ksımlarımıza bakılacak 🥰🤲🏻😀🤲🏻😀🤲🏻

Kızlarrrr gittim doktora bu gün bebişimi gördüm ilk defa 6+3 müşüz kalp atışımızıda duydukkk harika bi duygu rabbim herkese nasip etsin. Aşırı bulantım var o yüzden hastanede doktorum çift serum yazdı. Biri vitamin diğerleri bulantı için. Çok şükür düzeldi şimdilik 10 gün sonra tekrar muaynemiz var el kol ksımlarımıza bakılacak 🥰🤲🏻😀🤲🏻😀🤲🏻
Bende sabırsızlanıyorum o kalp atışını duymak için ❤️ Şimdi benim yarın 12.gün tekrar kan vericem ne zaman çağırır acaba kese ve kalp için 🤔

Oyyy gozün aydin kuzuum senin transfer 10 aralikti degilmi o halde bende cuma gunu bu guzel duygulari yasarim insallah cook sevindim canim ❤😊

Ne kadar zor. Benim de daha önce kalbi durdu 8. Haftada. Şimdi 6. Haftadayım çok korkuyorum. Sürekli yaşıyor mu diye düşünüyorum.
Benimde iki kez 8+5 ve 8+3 de durdu. En son hamilelikte hiç duyamadım kalp atışını. Bu sefer ikimiz içinde güzel ilerlesin. İyi hissediyorum bu kez ben. Tabiki takıntılar devam ediyor... Sürekli tuvalette kan geliyor mu leke var mı gibi gibi...

Merhaba,yeni katıldım bu gruba 23 aralık 2020 transfer oldum. 11. Gün Hcg 29.56 cikti. Bugün tekrar gideceğim böyle olup değeri yükselen var mı ?
Bence düşük olmasından ziyade artması. Sitede bir konu incelemiştim bi kez çok düşük olup gayet güzel ilerlemişler. İkiye katlanarak giderse sıkıntı olmaz sanırım. İnşallah katlanarak artsın değeriniz🙏

Transferin 5.gunu ayaklarim.cok üşüyor 2 tane çorap giydim bakalım. Az önce birde ishal olarak girdim lavaboya. Hemşireyi aradım devam ederse ararsınız dedi bir kerelik tir belki dedi. Bu arada kanamam falan yok dedim. Olmamasi lazım zaten dedi. Öyle yani

Merhaba,yeni katıldım bu gruba 23 aralık 2020 transfer oldum. 11. Gün Hcg 29.56 cikti. Bugün tekrar gideceğim böyle olup değeri yükselen var mı ?
Benim canim ayni sekilde 19 aralik transfer 11.gun 28 14.gun 82 cikti cumartesi tekrar gidicem insallah bakalim insallah artmistir 🤲

Oyyy gozün aydin kuzuum senin transfer 10 aralikti degilmi o halde bende cuma gunu bu guzel duygulari yasarim insallah cook sevindim canim ❤😊
Benim de transferim 10 Aralık. perşembe günü 2.randevum. İnşallah ben de kalp atışını duyarım🤲 @nursevimsenin bulandın var mı? Benim bulandım ya da belirtim yok korkuyorum😞

Benim de transferim 10 Aralık. perşembe günü 2.randevum. İnşallah ben de kalp atışını duyarım🤲 @nursevimsenin bulandın var mı? Benim bulandım ya da belirtim yok korkuyorum😞
Korkma kuzum benimde sadece cok nadir sabajlari oluyor gögüslerim agrimasa hamile degil gibiyim birde fitilden gelen akinti 😊 sakin ol daha bulanti icin erkenmis bugun saglik ocagina kayit oldum bu haftalarda baslar bulantilarin dediler herkesde bulanti olmaz olacaksada bazen gec olurmus

Transferin 5.gunu ayaklarim.cok üşüyor 2 tane çorap giydim bakalım. Az önce birde ishal olarak girdim lavaboya. Hemşireyi aradım devam ederse ararsınız dedi bir kerelik tir belki dedi. Bu arada kanamam falan yok dedim. Olmamasi lazım zaten dedi. Öyle yani
Benim de ayaklarim 5.6.gunler cok üşüyordu dondu resmen sıcacık evde bunlar normal

X