Aralıkta transfer olanlar

Benim 7 yumurtadan 3 var demişlerdi 3 u gitti 5. gune 2 sini yüklediler kalan 1 i dondurcaklardı durumuna bakalım.bir kaç gün dediler kalan 1 istenilen kaliteye gelmemiş dondurulması 2 tane yüklendi ama sonuç bekliyrouz. Üzülme illaki de 2 yada 4 arası çıkar mutlaka 5.güne kadar benim hep 3 tu hiç değişmedi 5
Güne kadar
Gider dimi yani beşinci güne bölünme durabilir mi değişir mi hiç bilmiyorm. Şu ana kadar iyiydim ama şu an çok garip hissediyorum kendimi hiç bişi yapamıyorum şükrediyorum bi yandan 4 tane var şu an iyi buna da şükür bi tane bile olmayabilirdi diye ama çok değişik duygular içindeyim gerçekten tarif edemiyorum

Benim 7 yumurtadan 3 var demişlerdi 3 u gitti 5. gune 2 sini yüklediler kalan 1 i dondurcaklardı durumuna bakalım.bir kaç gün dediler kalan 1 istenilen kaliteye gelmemiş dondurulması 2 tane yüklendi ama sonuç bekliyrouz. Üzülme illaki de 2 yada 4 arası çıkar mutlaka 5.güne kadar benim hep 3 tu hiç değişmedi 5
Güne kadar
Ne zaman oldu transferin

Herkese merhaba, 27 aralikta 2tane 5.gun embriyosu transferi oldum. Bugun 7. Gunum. E2 ve p4 testi istediler. E2 degerim 1070 p4 ise 12.1. Bunlar bir ipucu verir mi? en erken idrar testi veya beta hcg ne zaman baktirmaliyim sizce? 🙏
5.gün idrarda silik çizgiyi gördüm.(5 tl lik kaset testlerde) 7.gün kanda pozitif.. kişiden kişiye değişiyor ama. Dayanabiliyorsan kan testini erken yaptırma. Bu kez 12.günü beklemek işkence oluyor. Daha çok strese giriyorsun.
E2 yi bende her defasında transferden önce istediler. Transfere müsait duruma gelmiş mi diye. o yüzden fikrim yok.

Gider dimi yani beşinci güne bölünme durabilir mi değişir mi hiç bilmiyorm. Şu ana kadar iyiydim ama şu an çok garip hissediyorum kendimi hiç bişi yapamıyorum şükrediyorum bi yandan 4 tane var şu an iyi buna da şükür bi tane bile olmayabilirdi diye ama çok değişik duygular içindeyim gerçekten tarif edemiyorum
Embriyoların 5. Güne gitmesi tamamen spermlerin kalitesine bağlı olan durum, 3.güne kadar yumurta kalitesiyle 5.güne kadar da sperm kalitesi yaşatır.
Maalesef kendi embriyolarımızı bile bilemezdik gidip gitmeyeceğini, insallah 5.güne Giderler. Tek bi embriyo bile hamile kalman için yeterli canım. Stres yapma hiç 💖

Kızlar beni hastaneden aradılar 8 olgun yumurtadan 5 i döllenmiş ama 4 ü bölünmeye devam etmiş bugün ikinci gün yarın tekrar arayıp bilgi vereceklerini söylediler kaliteli olup olmadığı konusunda bişi demediler içimi bi korku sardı ya bölünme devam etmezse diye bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilecek olan var mı bölünme işi nasıl oluyor 4 tane olması iyi mi beşinci güne gider mi nolur yardımcı olun :KK43:

Benimde ilkinde cok kotuydu 6 yumurta izleniyordu 2 tane cikardilar biri bos biri doluydu oda zaten 3.gune 8 hucreli olarak devsm etmedi 5 hucreliydi bizimde onayimizla dogal ortaminda belki gelisir umuduyla onu transfer ettiler ama sonuc negatifti

Ya ilk 10 dakikada idrara kalkınca korktum içimdeler mi cok merak ediyorum. Valla sorma paniğin bu konuda çok. Transfere girene kadar çok iyiydim . Transfer isleminde cok korktum nedense ondan sonra degisti psikolojim. Eşimde diyor o ana kadar iyiydin diye. Insan sevine sevine girer. Ben korka korka girdim nedense o sorumluluk tan mi korktum ne oldu anlamadım. Sonuçta emek var masraf var . Bir an üstüne yüklendi hepsi sanki :KK43:(( ay inşallah tutar kızlar ya
Ben de ılk 10 dk da kalktım birsey olmadı merak etmeyın

Transfer yaklaşırken cayi kahveyi tamamen kestim. Şuan canim nasıl kahve içiyor bir kucuk turk kahvesi içesin var :))) napsam bilemedim

Transfer yaklaşırken cayi kahveyi tamamen kestim. Şuan canim nasıl kahve içiyor bir kucuk turk kahvesi içesin var :))) napsam bilemedim
İc napcan ben nescafe bile ictim cayda ictim ama cok nadir kahve cok icme turk kahvesinin bir zarari oldugunu dusunmuyorum kucuk bir fincan ic bence canim millet neler iciyor 🤭

Embriyoların 5. Güne gitmesi tamamen spermlerin kalitesine bağlı olan durum, 3.güne kadar yumurta kalitesiyle 5.güne kadar da sperm kalitesi yaşatır.
Maalesef kendi embriyolarımızı bile bilemezdik gidip gitmeyeceğini, insallah 5.güne Giderler. Tek bi embriyo bile hamile kalman için yeterli canım. Stres yapma hiç 💖
Benden cumartesi günü saat 10 da topladılar yumurtaları bugün de arayıp 4 tanesinin bölünmeye devam ettiğini söylediler. Bugün ikinci gün mü oluyor yoksa cumartesiden mi başlıyoruz saymaya biliyor musun

Benden cumartesi günü saat 10 da topladılar yumurtaları bugün de arayıp 4 tanesinin bölünmeye devam ettiğini söylediler. Bugün ikinci gün mü oluyor yoksa cumartesiden mi başlıyoruz saymaya biliyor musun
Bugün 2.gün oluyor opu gününü saymiyorlar transfer gununu de saymiyorlar canim biliyorum ben doktorum oyle soyledi ilk transferimde 5 gun saymistim hayir 3.gun embriyosu demisti yok dedim ben saydim hayir opu gunu ve transfer gunu sayilmaz dedi

X