Aralıkta transfer olanlar

Kızlar ensemde birde on göğüs kafesimde falan kırmızı alerjik biseyler çıkmış. Acaba proluton iğne oldum 31 inde hibor iğne oldum 31 ve 1 inde onların. Mi yan etkileri ki. Duş ta almıyorum 30 undan beri :)) yoksa stresten mi oldu bilemiyorum yarın arayıp sorsam mı dedim hastaneye :KK43:(
Canım 3.günden itibaren duş alabilirsin. Sana bi faydası olmaz duş almamanın, Allah korusun herhangi bisekilde enfeksiyon mantar olursan bu dahada zararlı. Mutlaka ılık su ile duş al. 😊

Gayet güzel cıkmış canım, tebrik ederim. Benimde 10.gün 430 12.gün 1048 çıkmıştı 😍 saglıkla kucagımıza alalım insallah 🤲🏼
Teşekkür ederim.amin cümlemiz inşallah. Şimdi neler yapıyosunuz pozitif çıkan arkadaşlar.çalışan var mı.ev işi yapmanın bi zararı olmaz heralde demi. Gerçi sadece yemek yapıyorum ben süpürge falan yapmadım daha

Transferin 17 gündeyim hala her an regl olucam ağrısı var.. leke 3günü geçmezse yerleşme kanamasıymş geçerse doktoruna danışırsın tatlım. Kiminin doğuma kadar oluyormş lekelenmesi..
Merhaba hanımlar daha önce de yazmıştım özellikle geceleri aşırı adet sancım oluyor. Gün içinde de gelip gidiyor. Birde 7.günden beri kahverengi leke gelip gidiyor. Bugün test yaptırdım 11.günüm 372 çıktı çok şükür 🙏🏼 ama hala bu adet sancılarından korkuyorum. Umarım 2 ye katlar çarşamba günü
Ben de carsamba gunu ıkıye katlamamasından korkuyorum.Benımde 3 gundur lekelenmelerım var.Adet sancılarım devam edıyor.Aynı sureclerden gecıyoruz.Belkı de herkes gecıyor

Günaydın kızlar. Dün 14.günümdü.Son kez test yaptırdım ve ikiye katlamayı gördüm. Kese ve kalp için tek seferde gideceğim doktora. Çünkü keseyi görüp bi hafta sonra kalp atışını duymayınca hayal kırıklığı yaşıyor insan. Pozitifi gören arkadaşlar sizler kese için gittiniz mi yoksa benim gibi düşünen var mı?

Günaydın kızlar. Dün 14.günümdü.Son kez test yaptırdım ve ikiye katlamayı gördüm. Kese ve kalp için tek seferde gideceğim doktora. Çünkü keseyi görüp bi hafta sonra kalp atışını duymayınca hayal kırıklığı yaşıyor insan. Pozitifi gören arkadaşlar sizler kese için gittiniz mi yoksa benim gibi düşünen var mı?
Hayirli olsun canim ben gittim keseyi gordüm ama bebisi goremedim daha transferim 12 aralikti 30 aralikta gordum keseyi cuma gunude insallah bebisi gormeye gitcem bakalim ben biraz sabirsizim da 🥰

Teşekkür ederim.amin cümlemiz inşallah. Şimdi neler yapıyosunuz pozitif çıkan arkadaşlar.çalışan var mı.ev işi yapmanın bi zararı olmaz heralde demi. Gerçi sadece yemek yapıyorum ben süpürge falan yapmadım daha
Ben ev isi yapmiyorum sadece yemek yapiyorum esim yapiyor temizligi supurgeyi ,ben toz alip paspas yapiyorum hayirli olsun bu arada allahim hayirlisiyla kucagins almayi nasip etsin caniim

Hayirli olsun canim ben gittim keseyi gordüm ama bebisi goremedim daha transferim 12 aralikti 30 aralikta gordum keseyi cuma gunude insallah bebisi gormeye gitcem bakalim ben biraz sabirsizim da 🥰
Ben de çok sabırsızım nasıl vakit geçireceğimi bilmiyorum inan. Ayın 26sında gidicez. Ama işte olumsuz yaşantılar insanın aklından çıkmıyor malesef. Ben daha hiç 10. Haftayı görmedim. Hep kalpleri durdu ozamana kadar. Keşke beni uyutsalarda direk 12.haftada uyandırsalar.

Ben de çok sabırsızım nasıl vakit geçireceğimi bilmiyorum inan. Ayın 26sında gidicez. Ama işte olumsuz yaşantılar insanın aklından çıkmıyor malesef. Ben daha hiç 10. Haftayı görmedim. Hep kalpleri durdu ozamana kadar. Keşke beni uyutsalarda direk 12.haftada uyandırsalar.
Beni de doktorum yarın idrara sıkışık muayeneye çağırdı. Kese görünür müki erken gibi sanki

Ne kadar zor. Benim de daha önce kalbi durdu 8. Haftada. Şimdi 6. Haftadayım çok korkuyorum. Sürekli yaşıyor mu diye düşünüyorum.

Ben de göremedim hic kalbini duymak icin aldigim randevuya parca kalmismi diye kontrole gittim ama olumsuz dusunmek yok pozitif düşün canim hersey guzel olacak 😇

Kontrole gittim. Keseyi gördük sadece ama herşey yolundaymış. 10 gün sonra kalp atışı için tekrar çağrdı. İlk fotoğrafımızı da aldık 🙈

Kızlar 5 gunluk embriyo transferinde onuncu gun sonucu aldıgımızda bebek kac haftalık olmus oluyo??😀

Hiç ev işi yapmıyorum canım yemekte yapmıyorum zorda kalmadıkça sagolsun herseyi eşim yapıyor

X