Aralıkta transfer olanlar

Bugün 2.gün oluyor opu gününü saymiyorlar transfer gununu de saymiyorlar canim biliyorum ben doktorum oyle soyledi ilk transferimde 5 gun saymistim hayir 3.gun embriyosu demisti yok dedim ben saydim hayir opu gunu ve transfer gunu sayilmaz dedi
Bana bi aksilik çıkmazsa perşembe günü transfer yapılacağını söyledi doktorum kaçıncı gün olmuş oluyo

Benden cumartesi günü saat 10 da topladılar yumurtaları bugün de arayıp 4 tanesinin bölünmeye devam ettiğini söylediler. Bugün ikinci gün mü oluyor yoksa cumartesiden mi başlıyoruz saymaya biliyor musun
Bugün 2. Gün daha yeni olmuş canım 😊

Benin transferden bir kac oncesi progestoren değerim 0.327 e2 1061 2 gun sonra zaten opu olmustu. Progestron 0.327 cıkmış cok mu düşük .? Opudan sonra Progestan fitil kullanıyorum ama şuan ne durumda bilemiyorum tabi. Fitilde 3 öğün . Yarısi sanki geri alıyor değişik bisey iğne mi verselerdi acaba. Birde düşük iğnesi vermişler ilk gün vurdular birini biri de 7.gun vurulacak 😔😔

Benin transferden bir kac oncesi progestoren değerim 0.327 e2 1061 2 gun sonra zaten opu olmustu. Progestron 0.327 cıkmış cok mu düşük .? Opudan sonra Progestan fitil kullanıyorum ama şuan ne durumda bilemiyorum tabi. Fitilde 3 öğün . Yarısi sanki geri alıyor değişik bisey iğne mi verselerdi acaba. Birde düşük iğnesi vermişler ilk gün vurdular birini biri de 7.gun vurulacak 😔😔
Hem iğnesini hem fitilini kullanıyorum progestanın. Her doktorun tedavi yöntemi farklı canım. Fitili yaptıktan sonra yarımsaat uzan kalkma. ☺️

Ultrason randevusu bekleyen tazecik annişler benm de sorum var; bugün transferden sonra 17.günüm 2 gündür regl olucam gibi karnım ağrıyor, gurulduyor flan. Resmen regl ağrısı yani. Böyle bişy yaşayan var mı?

Hem iğnesini hem fitilini kullanıyorum progestanın. Her doktorun tedavi yöntemi farklı canım. Fitili yaptıktan sonra yarımsaat uzan kalkma. ☺️
Bir kac saat kalkmamaya calsiuyorum insallah etki eder. Hemsireye sordugumda o alcagini alir kalani akar disari . Ileri itsenizde fitil illaki one gelir normal dedi :))bakalım bu ilk değer cok mu düşük acaba benim ya . Fikri olan var mı?? Opudan bir kaç gün onceymiş bu değer . Doktor hep kan aldirdi ama sonuc 1 saat sonra cikti sen git ben bakiyotum onlara dedi heralde onlara bakarak ilac yazilyor ama yüzüme düşük veya yüksek falan demedi. Prosgestoren 0.327 düşük müdür? Ama opu oncesi

Kızlar beni hastaneden aradılar 8 olgun yumurtadan 5 i döllenmiş ama 4 ü bölünmeye devam etmiş bugün ikinci gün yarın tekrar arayıp bilgi vereceklerini söylediler kaliteli olup olmadığı konusunda bişi demediler içimi bi korku sardı ya bölünme devam etmezse diye bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilecek olan var mı bölünme işi nasıl oluyor 4 tane olması iyi mi beşinci güne gider mi nolur yardımcı olun :KK43:
gayet iyi endişe etme
benim toplamda 1 yumurta vardı bölündü 3. gün yüklediler
öyle 3 e gitti 5 i gördü şansı olmayanlarda var
rahat ol dua et gerisi Allahtan

Bir kac saat kalkmamaya calsiuyorum insallah etki eder. Hemsireye sordugumda o alcagini alir kalani akar disari . Ileri itsenizde fitil illaki one gelir normal dedi :))bakalım bu ilk değer cok mu düşük acaba benim ya . Fikri olan var mı?? Opudan bir kaç gün onceymiş bu değer . Doktor hep kan aldirdi ama sonuc 1 saat sonra cikti sen git ben bakiyotum onlara dedi heralde onlara bakarak ilac yazilyor ama yüzüme düşük veya yüksek falan demedi. Prosgestoren 0.327 düşük müdür? Ama opu oncesi
Aynen tatlım kalanı geri çıkıyor, ben hiç ilgilenmemiştim bu değerlerle kuzum bence sende hiç ilgilenme. Boş yere strese sokuyosun kendini.

Ultrason randevusu bekleyen tazecik annişler benm de sorum var; bugün transferden sonra 17.günüm 2 gündür regl olucam gibi karnım ağrıyor, gurulduyor flan. Resmen regl ağrısı yani. Böyle bişy yaşayan var mı?
var canım hem kasık hem bel ağrısı 19 aralıkta transfer olduğumdan beri devam ediyor.
adet günümüzlede alakalı sanırım.

Kızlar
Kanda pozitifi görenler
Kese görenler bel ağrısı devam ediyormu ?
adet olacak gibi belim ağrıyor yaaa
Kaç ay sürecek bu ağrılar sancılar acaba ? 😳
Benim kese göründü ama lekelenme var. Endişeliyim. Dr progestan verdi. İnşallah geçer ya. Düşecek mi diye korku var hep. Off

Kizlar benim akintim kirmizi kanamaya dondu dusuk oluyor galiba dr progestan igne verdi yaptirdim ama pek umitli degilim nasipte yokmus demek ki
Benim de lekelenme var. Dr progestan verdi. Çok korkuyorum ben de 🤢kahverengiyle karışık pembe geliyor. İnşallah bir an önce geçer biz de bu stresten kurtuluruz

Merhaba hanımlar daha önce de yazmıştım özellikle geceleri aşırı adet sancım oluyor. Gün içinde de gelip gidiyor. Birde 7.günden beri kahverengi leke gelip gidiyor. Bugün test yaptırdım 11.günüm 372 çıktı çok şükür 🙏🏼 ama hala bu adet sancılarından korkuyorum. Umarım 2 ye katlar çarşamba günü

Merhaba hanımlar daha önce de yazmıştım özellikle geceleri aşırı adet sancım oluyor. Gün içinde de gelip gidiyor. Birde 7.günden beri kahverengi leke gelip gidiyor. Bugün test yaptırdım 11.günüm 372 çıktı çok şükür 🙏🏼 ama hala bu adet sancılarından korkuyorum. Umarım 2 ye katlar çarşamba günü
Ben de bugun sonucumu aldım.Transferın 3.gununden beri adet sancım var.Hala da devam benım de sonucum o civarlarda.Ikı embryo mu konulmustu?

X