Aralıkta transfer olanlar

Ben sadece progestan fitil ve elevit kullaniyorum benim ilaclarim neden az acaba sadece lekelenme olunca prolutex vermisti 4 gun kullandim
İgne veriyorlar normalde niye vermemişler sana. Rahimi bebek için hazırlıyor igne ve fitil. Coraspinde kan sulandırıcı onuda vermesi lazımdı. Bi sor istersen doktora ama her doktorun tedavisi farklı

İgne veriyorlar normalde niye vermemişler sana. Rahimi bebek için hazırlıyor igne ve fitil. Coraspinde kan sulandırıcı onuda vermesi lazımdı. Bi sor istersen doktora ama her doktorun tedavisi farklı
Rahmi gebelige hazirlamak icin yumurta toplamadan itibaren transfer gunune kadar oldum coraspin vermedi bilmiyorum vardir bir bildigi

Bende oyüzden panik olup doktoru aradım. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim aminnnn

Rahmi gebelige hazirlamak icin yumurta toplamadan itibaren transfer gunune kadar oldum coraspin vermedi bilmiyorum vardir bir bildigi
Evet evet transferden sonrada kullandırttı doktorum bana igne bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyormus öyle demişti. Vardı bi bildiği herkeste aynı olmuyor. Biz hayırlısıyla bi usg de görelim de zaten çok merak ediyorum hiç gün geçmiyor sanki

Hayırlı haberle gelin inşallah haber verirseniz çok sevinirim Rabbim dualarımızı boş çevirmesin inşallah

Tekrar merhaba belirtilerin başladımı? benim karnım çok ağrıyor ve çok sık idrara çıkıyorum.
Malesef başlamadı. Sadece dün gece biraz karnım ağrır gibi oldu ama uyandığımda geçmişti. Sürekli göğsüme bastırıyorum şişkinlik var mı acıyacak mı diye ama malesef yok bişey. İdrar olayı çok su içmeye çalışıyorum oyuzden bende de sık. Dün hafif akıntı başlamıştı. Ama bugün o da yok. Normalde diğerlerinde baya akıntı oluyordu. İç çamaşırımı değiştirmek zorunda kalıyordum hep.

Göğüs ağrısı olmuyor canım boşuna bakma onlara benim en büyük belirtim rahim agızında zonklama- kasıkta seyirme- batma şeklinde bas agrısı- bas dönmesi olmuştu. İnsallah sizinde tutunmuştur

İnşallah tutunmuş olsunlar Belirti görebilmek için daha transfer öncesinden ilaçlara başlamak gerekiyor. Direk şişkinlik onlar yüzünden oluyor aslında. İlaçların da çok etkisi oluyor. Yani tutunmadan da belirti hissedebiliyor insan. Ama ben bu sefer çok ilaç kullanmadım. hamile olsam direk bulantılarım başlar ordan bilirim zaten. İki kez doğal hamileliğim olmuştu ordan biliyorum.

Bendede hiç akıntı olmadı. Sadece kasık ağrısı ve sık idrar. Ben neden bilmiyorum ama bebişlerin tutunacağını bizleri üzmeyeceklerine eminim. Rabbim birbirimize hayırlı haberler vermeyi nasip etsin inşallah

Ayın 2sine kadar sabretmek zor insan biran önce öğrenmek istiyor.

Sanki mi gecmiyor günler resmen günler geçsin diye uyuyorum yahu milim ilerlemiyor yatiyorum kalkiyorum ayni gunun bilmem kacinci saati

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…