Aralıkta transfer olanlar

İdrar testi yaptım. Tekrar yapmayı düşünmüyorum. Senin kaçıncı günün
İdrar testin mi negatif? Ya bence öyle hemen pes etme. İdrarda çıkmaması normal. Benim daha 6.gün test yapmadım daha erken. Sadece kim ne kadar erken öğrenebiliyor pozitifi diye herkesi takipteyim

İdrar testin mi negatif? Ya bence öyle hemen pes etme. İdrarda çıkmaması normal. Benim daha 6.gün test yapmadım daha erken. Sadece kim ne kadar erken öğrenebiliyor pozitifi diye herkesi takipteyim
BENde öyle. Ama 8. Günde 7. Günde hatta 6. Günde bile öğrenenler var onu kıyas alarak yaptım sabah ama tek çizgiydi

Benim 12. Gün değerim 88di. 14.Gün 136 çıktı. Düşük mü ilerliyor?

BENde öyle. Ama 8. Günde 7. Günde hatta 6. Günde bile öğrenenler var onu kıyas alarak yaptım sabah ama tek çizgiydi
Ya ben çok araştırdım. Hcg nin kana karışması bile uzun sürerken idrara o kadr hızlı karışması hsrkese nasip olmaz bence. Ben de ilk tüp bebekte 6.7.8 günlerde silik çizgiydi sonra 9.gün kayboldu gitti. Erken görmek de bir işe yaramadı. Canını sıkmak için çok erken. 10.gün kan testi yaptırdğm için bile doktorum erken diye kızmıştı ilkinde. Senin için Pozitiftir diyemem tabi ama negatif olmayabilir. Üzülme hemen... 12.günü bekle sakince...
bu arada bir doktorun makalesini okumuştum. Tüp bebekte negatif sonuçlar aslında bizim için iyi olabilirmiş. Her ne kadar embriyo kaliteli de olsa genetik bir sıkıntı oluştuysa tutunmazmış tutunursa da ya düşükle sonuçlanırmış ya da sakat doğum olabilirmiş. Allah korusun. O yüzden hayırlısı neyse hakkımızda o olsun

Öyle tabi hakkımızda hayırlısı olsun senin ikinci denemen mi peki aynı yerde mi yaptırdın

Evet aynı doktor aynı yer aynı seri embriyolar herşey çok aynı umarım sonu aynı olmaz
BEnimde dondurulmuş embriyolarım var. Ben de olumsuz olursa bir ya da 2 ay ara verip tekrar transfer olucam

BEnimde dondurulmuş embriyolarım var. Ben de olumsuz olursa bir ya da 2 ay ara verip tekrar transfer olucam
Benim de ilkinden sonra 10 ay geçti. Psikolojiye bağlı. Ben peş peşe kaldıramazdım. Ama bu olmazsa 3yü bidahaki ay hemen yaptırrm bekleyince bişy değişmiyor.

Benim de ilkinden sonra 10 ay geçti. Psikolojiye bağlı. Ben peş peşe kaldıramazdım. Ama bu olmazsa 3yü bidahaki ay hemen yaptırrm bekleyince bişy değişmiyor.
Ben doktora sordum oda birkaç ay ara verip öyle yapabileceğimizi söyledi inşallah hiçbirimize gerek kalmaz. Peki vücudunda herhangi bir değişiklik var mı

Yok gulum şimdilik fazla bulanmiyor daha gecen yazmistim ondan sonra cok bulanma olmadi simdi ben doktora sormadanmi kullanayim folik asidi elevittede cok vitamin var zarari olmasin
Canım sen kullandığın ilaçlarla birlikte folik asit kullanabilir miyim diye sor bi mutlaka.
o söyler sana hemen zaten

Yaptım canım. Bugün transfer gününü saymazsak 8. Günüm sabah yaptım testi negatif çıktı.
Canım 8. Gün çok erken değil mi idrar testi için ? Beta hcg 7.günden itibaren kana karışıyor daha sonra idrara karışıyor 12.gün idrarda negatifi görüp kanda pozitif çıkan çok var bence test yapma moralini bozma

kızlar oksapar beni mahvetti böyle olan varmı ya kan sulandırıcı yüzünden 20 gündür kullanıyorum transferden beri 5 ocağa kadar da devam edicem 11 gün var henğz

Erken günlerde öğrenenleri kıyas alarak yapmıştım canım. Sen kanda mı öğrendin kaçıncı günündü

Erken günlerde öğrenenleri kıyas alarak yapmıştım canım. Sen kanda mı öğrendin kaçıncı günündü
10.gün kanda öğrendim ben canım direkt 430 çıktı. 12.gün 1048 çıktı bidahada test yapmadım direkt usg ye gidicem yılbaşında. Herkeste aynı olmuyor idrar canım oyuzden direkt kanda baktır derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…