Aralıkta transfer olanlar

Valla kendimi dinlememeye calisiyorum, 31 aralikta kan tahlili gunum. Suan bisi hissetmiyorum, geceleri terliyorum bazen o kadar ama hissedilen seyler ilaclardan da olabilir diye dusunuyorum, sende durum nasil canim??
31 aralikta yasaklar basliyor sanirim 30 aralikta yaptir bence bende kese icin 30 aralikta gitcem

Valla kendimi dinlememeye calisiyorum, 31 aralikta kan tahlili gunum. Suan bisi hissetmiyorum, geceleri terliyorum bazen o kadar ama hissedilen seyler ilaclardan da olabilir diye dusunuyorum, sende durum nasil canim??
Valla bende dinlemeye çalışmasamda kasık ağrılarım oldu ilk günden beri bugün 5. Gün erken gebelik testi yaptım şuanlık silik bile değil kısmet

Bende prolutexi damara denk getrince morariyordu sende oyle yapmis olabilirsin kan geliyorsa igneyi cikarinca
Yok kuzum ya hemşiremde söyledi ilaç morarma yaparmış valla mosmor göbeğim ilk ultrason ilk muayneye kadar kullanıcam bakalm 5 ocağa kadar yani

Kızlar benim beta 11. Gün 330 çıktı doktorum tamam tutmuş tekrarlama gerek yok dedi korkuyorum değer düşmez dimi taa 5 ocağa çağırdı çünkü

Kızlar benim beta 11. Gün 330 çıktı doktorum tamam tutmuş tekrarlama gerek yok dedi korkuyorum değer düşmez dimi taa 5 ocağa çağırdı çünkü
12. Gün yaptırsaydın canım keske en net sonuç ozaman alınıyor. Benimde 10.gün 430 12.gün 1048 çıktı. Yılbaşında da randevum var. İçini ferah tut hiçbirşey olmaz çok stres yaparsan 2 gün sonra tekrarlarsın dobra randevunu beklersin. 2 -2.5 kat artmış olması gerek

Canım benim 2 gündür mide bulantılarım basladı sende devam ediyor mu ya çok fena oluyorum
Yok gulum şimdilik fazla bulanmiyor daha gecen yazmistim ondan sonra cok bulanma olmadi simdi ben doktora sormadanmi kullanayim folik asidi elevittede cok vitamin var zarari olmasin

Benimde 9.gün 111.5 di 11.gün 216.7ydi tamam dedi dr bir dahz taptirma stres yapma korkma hersey guzel olacak annesi

Düşmez Allahın izniyle değer yüksek. Randevuya gidince hem kese belki hem de kalbi duyarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…