Aralıkta transfer olanlar

E tamam iste 1 tane olsun zaten hepimuz 1 sperm 1 yumurtadan olduk gonlünü ferah tut hem 30 falan yaşmı ben o yaşrz yeni evlenmiştim şimdi 38 yaşimdayım

Maşallah canim kac test yaptin 4 tanemi ,ben de ayin 30unda gitcem kismet insallah bana da hediye olcak

Kızlar Meraba pazartesi 21 aralıkta transfer oldum belirtim yok şu an arada hafiif Kasığmda batmalar oluo o kadar sizce korkmalı miyim belirti olur muydu test tarihim 2 si nasıl dayanıcam bilmiorum.
Belirtileri düşünmemeye çalış mümkün oldukça. Çünkü herkeste farklı. Hatta aynı kişinin hamileliklerinde bile farklılık oluyor. Rabbim gönlüne göre verir inşallah

Maşallah canim kac test yaptin 4 tanemi ,ben de ayin 30unda gitcem kismet insallah bana da hediye olcak
Hayır 2 kez tekrarladım bende 10. Gün 430 çıktı değerim 12.gün 1048 çıktı doktorum bidaha tekrarlamaya gerek yok dedi.
Şimdi gittiğimizde kalp atışını falan duyucakmıyız acaba çok heyecanlıyım

Belirtileri düşünmemeye çalış mümkün oldukça. Çünkü herkeste farklı. Hatta aynı kişinin hamileliklerinde bile farklılık oluyor. Rabbim gönlüne göre verir inşallah
Doğru herkeste farklı olablr çok teşekkür ederim

Maşallah kaçıncı gün değeri 1048

E tamam iste 1 tane olsun zaten hepimuz 1 sperm 1 yumurtadan olduk gonlünü ferah tut hem 30 falan yaşmı ben o yaşrz yeni evlenmiştim şimdi 38 yaşimdayım
Doğru diosun canım yaş öenmli değil de Allah nasip etsn yeter ki herkese tüm isteyenlere Bn de işin içine girnc e öğrendm belli yaş altına çift embriyo konulmuomuş ya ondan yaşım az dedim Allah isteyenlere ikiz ikiz nasp etsin inşallah
Sizin durumuz nedir peki

Masallah senin deger neden yuksek acaba yoksa orda 2 kişimi var 1500un üstu olunca kese görünürmüste kalbi ne zaman bilmiyorum

İki adet 3.gün embriyosu transfer edildi. Teşekkür ederim :) umarım sizler gibi o sevinci yaşayabiliriz. ❤ yavrunuzu sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah
Amiin daha yeni yeni yerleşmeye calisiyordur bebis telas etme canim cok merak edersen 9. Gün idrarda bak benim 5. Gun embriyosuydu 5.gun coook silik gormustum sonra gun gun koyulasti insallah bebisin siki siki tutnsun sana caniim allah razi olsun ❤

Ben 7.gun gece once pembe sonra kahve leke olunca 8.gun doktorumu aradim prolutex kullanmami ve 9.gun test yaptirmami soyledi 2 gun leke geldi sonra şükür gecti 9.gun testte ogrendim 111.5 cikmisti birde 2 gun sonra yani bugun yaptirfim 216.7 cikti dr testi tekrarlamana gerek yok 10 gun sonra kese icin dra git dedi ayin 30unda insallah gidip gorcez bakalim

Ah çok teşekkür ederim.❤ inşallah öyledir. Elimde 3 adet test var. 9.günümde yapayım bakayım bir tanesini. moraliniz iyi geldi, çok sağ olun

Bugün transferle birlikte 8. Günüm azönce yaptım kızlar ne dersiniz birinci test 5 dakika ikinci test 8 dakika sonra
Yaptığınız test ovulasyon testi ama onda hep ikinci çizgi çıkıyor gebelik olsa da olmasa da. Hcg testi değil sanırım testiniz

Ayy çok sevindim hayırlsı olsun, inşallah ben de tadarım ya çok heyecanlıyım

Benimde 11. Gün 323.80 di bende sizin gibi düşünmüştüm ama tek oldu gözünüz aydın olsun sağlıkla mutlulukla gelsin insallah
İnşallah doktorum tekrarlamana gerek yok testi dedi 15 gün sonra gel dedi siz tekrarlamışmıydınız

Bugün transferle birlikte 8. Günüm azönce yaptım kızlar ne dersiniz birinci test 5 dakika ikinci test 8 dakika sonra
Bu lh testi bildiğim kadarıyla gebelik pozitifse lh testinde 2. Çizgi ilk çizgidende baya baya koyu çıkması gerekiyor normalde zaten 2. Çizgi herkeste çıkıyor çoook koyu ise 2. Çizgi nerdeyse bordoya dönük o zaman gebelik var deniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…