Aralıkta transfer olanlar

Çok teşekkür ederim not aldım söylediklerini hastanede doktorla görüşmek için bekliyorum yanına geçtiğimde soracağım kullanabilir miyim diye bi sakınca görmezse ben de başlayacağım

Çok teşekkür ederim not aldım söylediklerini hastanede doktorla görüşmek için bekliyorum yanına geçtiğimde soracağım kullanabilir miyim diye bi sakınca görmezse ben de başlayacağım
Aynen sor tabi çok iyi olur ayrıca vitamin seviyelerine baktır demir d vitemini b12 değerlerine falan

Gözünüz aydın. Allahım sağlıkla önce karnımız da sonra yanınızda büyütmek nasip etsin☺

Kızlar Meraba pazartesi 21 aralıkta transfer oldum belirtim yok şu an arada hafiif Kasığmda batmalar oluo o kadar sizce korkmalı miyim belirti olur muydu test tarihim 2 si nasıl dayanıcam bilmiorum.

Kızlar Meraba pazartesi 21 aralıkta transfer oldum belirtim yok şu an arada hafiif Kasığmda batmalar oluo o kadar sizce korkmalı miyim belirti olur muydu test tarihim 2 si nasıl dayanıcam bilmiorum.
inşallah olur herkesin Allah gönlüne göre versin çok zor süreç sizi çok iyi anlayabiliyorum gün geçmiyor hergün düşünüyorsun son gün artık test sonucunu beklemek 1,5 saat bile geçmez oluyor ya inşallah karşılığını çok iyi alırsınız nerede yaptırdınız bende dün sonucumu aldım farklı arayışa geçmek zorunda kaldım dönüş yaparsanız sevinirim.

Merhaba tedavin hayirli olsun canim allahim umduguna nail etsin seni 2.gün dah hic belirti olmazki 4-5.gunlarde oluyor genelde belirti olanlarda 7.gun olzn var 5.gun embriyosumu kaç adet embriyo yerlestirildi

Bugün transferle birlikte 8. Günüm azönce yaptım kızlar ne dersiniz birinci test 5 dakika ikinci test 8 dakika sonra

Eklentiler

• 14C0648B-1060-47FB-8766-58289882070C.jpeg
    120,7 KB · Görüntüleme: 114
  • 4AC5044F-44C0-4098-AF78-61D4B84B62FF.jpeg
    58,6 KB · Görüntüleme: 116
Allah ın takdiri canım vakti saati vardır inşallah bnm eşimdne kaynaklı olduğu için gittiğimz yerde yaptrdık canım İstanbul Momart Dr erbil yağmur da. Eşim tansel kaplancan ın hastasydı azospermi tese de bulundu şükür 1 tane embriyomz oluştu inşallah nasip eder Allah
Allah herkese nasip etsin inşallah hpe öyle Dua ediyorum hep

Merhaba tedavin hayirli olsun canim allahim umduguna nail etsin seni 2.gün dah hic belirti olmazki 4-5.gunlarde oluyor genelde belirti olanlarda 7.gun olzn var 5.gun embriyosumu kaç adet embriyo yerlestirildi
3. Gün embriyosu canım bizm tedavi çok uuzn zaman oldu canjm başlayalı 1 yıl diyeblrm eşi azospermi tese oldu bulundu şükür 1 tane embriyomz olştu Allah inşallah nasip eder hayırlsı ile belirsizlik hali içinde olunca sabırsızlanıyorum işte inşallah güzel sonç alırım 1 tane yerleştirildi zaten 1 tane vardı Bi de yaşım 30 zaten.

inşallah hayırlı haberler alırsınız

Merhaba yeni anneler ve anne adayları :) ben de 17 Aralık'ta transfer oldum. Sadece gaz, sık idrara çıkma, alt karın ağrısı ve ara ara kasıkta sızı yaşıyorum. Ne çok umutlu ne çok umutsuz olmak istiyorum. Bekleyenler olarak hayırlısı olur umarım

Ayyy coook sevindim senin adına. Bende 1048 değerle tahlil olayını kapatıyorum artık.
10 gün son usg ye gidicem kısmetse tam yılbaşı hediyem olucak
Persembe günüydü randevum aslında doktorum 10 gün sonra deyince onu dinledim erteledim ama çatlıyorum meraktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…